Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pretrhnutá uzdička

Príspevok v téme: Pretrhnutá uzdička
Jan.Keles

Ahoj,volam sa Peto a mam problem ze sa mi pretrhla kratka uzdicka a dost to bolí občas zakrváca ked stiahnem predkožku ale inak pohode:) Večer ho ponáram ešte do harmančeka na lepšie hojenie.Ako približne dlho sa to hojí? A ešte že uzdička sa mi úplne nepretrhla iba časť tak nevem čo s ostatnou časťou..lekar či ni?

ochranca

Mne sa to tiež stalo a nakoľko uzdička bola ešte biela, potreboval som na zahojenie framykoin, ale nakoľko to je na recept, vyskúšal som ,, sudocrem \\\", antisepticky ochranný krém a uzdička je v poriadku,čo sa týka zátaže, to sa ešte bojím povedať, zatiaľ používam ochranu cca týždeň. Peťo, odporúčam vyskúšať ten krém - je to krém pre malé deti, tak sa nemusíš báť, prajem pekné dni a uzdrav sa

ochranca

Mne sa to tiež stalo a nakoľko uzdička bola ešte biela, potreboval som na zahojenie framykoin, ale nakoľko to je na recept, vyskúšal som ,, sudocrem \", antisepticky ochranný krém a uzdička je v poriadku,čo sa týka zátaže, to sa ešte bojím povedať, zatiaľ používam ochranu cca týždeň. Peťo, odporúčam vyskúšať ten krém - je to krém pre malé deti, tak sa nemusíš báť, prajem pekné dni a uzdrav sa

riderko

no mne napriklad uz len to zbzbolestnenie robi zimomriavky... 5 cm ihlu do penisu..no neviem neviem... a ako dlho po zakroku nemozem mat sex ci onanovanie.? mam 16 rokov:(

Giuseppe

Hojit sa to bude asi 7-10 dni, ak by sa ti to opakovalo tak zajdi k praktickemu lekarovi ten ta posle na urologiu. Frenuloplastika- odstranenie uzdicky je velmi jednoduchy chir. zakrok, najprv ti umrtvia penis takze nebudes citit bolest. A nemahbi sa.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pretrhnutá uzdička - Fórum - ZDRAVIE.sk