Pretrhnutá uzdička

Príspevok v téme: Pretrhnutá uzdička
Jan.Keles

Ahoj,volam sa Peto a mam problem ze sa mi pretrhla kratka uzdicka a dost to bolí občas zakrváca ked stiahnem predkožku ale inak pohode:) Večer ho ponáram ešte do harmančeka na lepšie hojenie.Ako približne dlho sa to hojí? A ešte že uzdička sa mi úplne nepretrhla iba časť tak nevem čo s ostatnou časťou..lekar či ni?

duri123456

no ja som bal nedavno na odstraneni uzdicky. ihla bola ako cert ale dalo sa. ku koncu ked mi sil este spodnu cast uzdicky som zacal citit bolet ako mi prepichuje ihlou kozu, no ttrochu som sa drmal ale musel o to dako vydrzat, sestricka ma drzala :D potom uz len ranne erekie boli peklo na zemi vyse 8 dni ale inak to zatial vyzera na zlepsenie vela sa tou operaciou zmenilo

Riso123

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať že či sa pretrhnuta uzdicka zahojí aj bez chirurgického zákroku alebo je nutné navštíviť lekára. Mám 17 čiže musím ísť v doprovode rodiča tak sa pýtam či je to nutné

ochranca

Mne sa to tiež stalo a nakoľko uzdička bola ešte biela, potreboval som na zahojenie framykoin, ale nakoľko to je na recept, vyskúšal som ,, sudocrem \\\", antisepticky ochranný krém a uzdička je v poriadku,čo sa týka zátaže, to sa ešte bojím povedať, zatiaľ používam ochranu cca týždeň. Peťo, odporúčam vyskúšať ten krém - je to krém pre malé deti, tak sa nemusíš báť, prajem pekné dni a uzdrav sa

ochranca

Mne sa to tiež stalo a nakoľko uzdička bola ešte biela, potreboval som na zahojenie framykoin, ale nakoľko to je na recept, vyskúšal som ,, sudocrem \", antisepticky ochranný krém a uzdička je v poriadku,čo sa týka zátaže, to sa ešte bojím povedať, zatiaľ používam ochranu cca týždeň. Peťo, odporúčam vyskúšať ten krém - je to krém pre malé deti, tak sa nemusíš báť, prajem pekné dni a uzdrav sa

riderko

no mne napriklad uz len to zbzbolestnenie robi zimomriavky... 5 cm ihlu do penisu..no neviem neviem... a ako dlho po zakroku nemozem mat sex ci onanovanie.? mam 16 rokov:(

Giuseppe

Hojit sa to bude asi 7-10 dni, ak by sa ti to opakovalo tak zajdi k praktickemu lekarovi ten ta posle na urologiu. Frenuloplastika- odstranenie uzdicky je velmi jednoduchy chir. zakrok, najprv ti umrtvia penis takze nebudes citit bolest. A nemahbi sa.