Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

análny ekzém

Príspevok v téme: análny ekzém
love message

Dobrý deň. Potreboval by som radu intímneho charakteru. Som muž v dospelom veku. Môj problém spočíva v utvorení malých raniek v okolí análneho otvoru, ktoré boli lekárom diagnostikované ako ekzém. Liečené boli kortikoidnými masťami, ktoré pomohli len na istý čas. Odvtedy sa problém opäť objavil a stáva sa pálčivým. Rany svrbia a nemôžu sa uceliť. Častokrát sa zobúdzam i v noci na potrebu poškriabať sa. Bolí to i vtedy, keď sa kúpem, sprchujem. Nepomáha ani Canesten či borová masť. Ak máte niekto podobnú skúsenosť a viete poradiť, budem vám vďačný. Vyskúšal by som i nejaké alternatívne ľudové liečby a recepty, čokoľvek, len aby som sa spomenutého zbavil. Ďakujem.

alz-bee

mjannik: nedalo mi nevsimnut si, ze kazdemu odporucas akupunkturu:))...ja takej liecbe verim, i ked este som neskusala, cize mas moje sympatie:-)) nechcem to rozoberat v tejto teme, ale mohol (alebo mohla?) by si sa pozriet do temy orgazmus a tam si precitat moj prispevok:-P...lebo ja si myslim, ze mam nieco v sebe zablokovane...dakujem:)

ekzem.lady

tak to ti nezavidim...ja sa s ekzemom trapim uz vela rokov(10-15)a stale som nic uplne ucinne nenasla...kazdopadne u mna dost vyrazne zlepsenie nastalo po pobyte v kupeloch-Smrdaky kde sa na ekzemy specializuju-oni ti naordinuju kremy a maste, sirove kupele atd...z masti skus vyskusat napriklad Konopnu mast-ked nezozenies v lekarni, da sa objednat z internetovej lekarne...rada by som ti poradila nieco 100% ucinne ale ja som take zatial nenasla...a kazdemu zabera ine cize mozno treba viac nazorov...drzim palce

alz-bee

Mozno by pomohlo namacat si to repikovym cajom s natrznikom husim (obe sa v sypanej forme daju kupit v lekarni), lebo ja som mala isty cas kvoli chorobe a liecbe velmi znicene okolie posvoveho vchodu-ani sediet som nevedela, pri moceni ma to velmi stipalo..tak som si zacala robit repikovo-natrznikovy kupel a to mi pomahalo:))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

análny ekzém - Fórum - ZDRAVIE.sk