Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesti klbov na palcoch, poradite?

Príspevok v téme: Bolesti klbov na palcoch, poradite?
articulatio

Ahojte, chcem sa s vami poradit ohladom toho, ze mamu bolia uz asi 3/4 roka klby na palcoch ruk. Chodila aj k ortopedovi a on to zhodnotil najprv ako zapal,tak jej tam pychol nejake obstreky. Lenze tie obstreky pomohli vzdy tak na dva tyzdne a potom ju to bolelo zas. Nemoze robit ani nejake namahave pohyby,lebo ju to pri tom dost boli :/ je mi jej luto, lebo uz brala aj nejake vyzivove doplnky na klby na vyzivu chrupavky a teraz berie aj nejake mastne kyseliny,ale nejak sa nezda, ze by jej to pomahalo :P
Mate s tym niekto skusenosti? Pripadne RNG ci nieco nevie... Dakujem za odpovede

[zruseny12]

ARTICULATIO
ak mama ma moznost,nech si nazbera KOSTIHOJ...
moze si na klby urobit nejake masticky a zabaly atd.
pozri sa v google na
ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE ....NA BYLINKU KOSTIHOJA...tam mas dost toho popisaneho o nom...
aj na stranke www.chytrazena.cz je nieco o KOSTIHOJU...len tam si to musis najst...

Ivka 1

Pravdepodobne pojde o osteoartritídu- je to degeneratívne ochorenie kosti,klbov a šliach . Postihuje klby na rukach, nohach a dokonca aj na chrbtici.Mama by mala uzitat prirodne doplnky,ktorých hlavna zlozka su chondroitin,glukozamin a MSM . Pretoze pri tomto ochoreni dochadza aj k vysychaniu maziva,ktore premastuje klby,bola by dobra kyselina hyaluronova ako prirodzeny lubrikant.Vdaka nej nedochadza k odieraniu chrupaviek a znizuje sa teda aj
bolestivost pri pohybe.

RNG

zapaly klbov su roznych pricin. Prispievaju k nim rozne mikroorganizmy v tele a ich vylucky(kandidy, bakterie, mykoplazmy, virusy) ale aj strava, ktora prispieva k prekysleniu tela.
Jedny z kyselin,ktore tiez sposobuju prekyslenie je mocova a stavelova kyselina, ktore ked su vo velkych mnozstvach v krvi , hromadia sa v koncatinach, najma v nohach, vidno to na zapalenych palcoch, kde to vedie az k otvorenym ranam=dna.
V tom pripade treba jest zasaditotvorne jedla(najma zeleniny),brat doplnky protizapalove vseobecne, doplnky a stravu na regeneraciu klbovej hmoty(zapaly mozu byt aj z mechanickeho poskodenia klbov a nedostatku klboveho mazu), pripadne adresovat priamo mikroorganizmy, ktore zapaly vyvolavaju v tele.
Vyse 50% zapalov v tele je udajne sposobene podla mikrobiologov velmi pomaly pracujucimi a casto vobec nediagnozovanymi mykoplazmami.

articulatio

Dakujem za odpovede, ale dna by sa netykala vsetkych klbov?
Dopocula som sa aj nieco take, ze nejake degenerativne ochorenie klbov zacina akurat na palcoch :P mozno reuma? lenze pred rokom jej robili testy aj na to, a RF nebol pritomen.

??????

ifka 1 zrejme ma na myslia dnu.vtedy sa na klboch/zvycajne palce noh ale aj ruk/usadzaju krystaliky kyseliny mocovej/a dochadza k tzv dnavym zachvatom, klb je cerveny, opuchnuty a boli.ale myslimm si,ze by lekar toto vylucil.dna sa vola aj choroba kralov, lebo jedli mnoho masa.

ifka1

musi prestat jest maso.uplne.aj kurca je maso.ziadna masova polievka. ked ma tie klby aj opuchnute, preliecit ATB.nic ine jej nepomoze.(overene na pacientoch)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesti klbov na palcoch, poradite? - Fórum - ZDRAVIE.sk