Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Výplach pošvy sóda bikarbónou

Peťa0022

ja som dávala deci vody a pol lyžičky sody. To budeš vidieť koľko máš dať, lebo ak dáš veľa, tak sa tá soda už nerozpustí.

mima22

Peťa a v akom pomere si si robila ten výplach?? ja som to čítala tak, že na deci vody (alebo na dva??) mala lyžička sody bikarbony a so striekackou si spravit ten vyplach..mohla by si mi poradit ako si to robila ty?? dakujem pekne

vevericka

nie je to az taka volovina..ale nemyslim ze by to malo byt ako vyplach, ale tak ze si to zarobis do vody a sadnes do toho a posedis chvilu..nemalo by to byt moc silne ..ked sodu sypes do vody, tak len dovtedy pokial ta voda nie je na pocit taka, akoby ti na pokozke robila povlak, vtedy to staci..a poradila mi to sestricka u gyn..

Peťa0022

Ano, ja som to skúšala a pomohlo. Krémiky a čipky nepomahali. Toto zabralo hneď. Nič som si nepoškodila.

akinom007

Rozhodne by som take kraviny neskusala ale by som si kupila v lekarni veci a pripravky na ot urcene ako napr:

ROSALGIN vaginální roztok 10x 0.5g

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Výplach pošvy sóda bikarbónou - Fórum - ZDRAVIE.sk