Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako dalej_

Príspevok v téme: ako dalej_
evuša

Ahojte všetci
Liečim sa 5 rokov na Epi ,vysoký tlak a pribudol mi problém s kolenom .Mala som úraz a za ním nasledovalo 11 operácií-neúspešne skončila som v invalidite a mojou neodmysliteľnou kamoškou sa stala barla.Co ma ale najviac trápi je epulepsia. stále to nemám pod kontrolou a stále skúšame nové a nové lieky .Je mi s toho na nič.Je medzi vami niekto kto má tiež takýto problém? Jednoducho sa mi nechce veriť že nenatrafím na liečbu ktorá by bez problémov pomohla.Nechcem byť stále oblbnutá z liekov na ktoré si treba nejaký čas zvykať a aj tak mi ich lekár po čase vymení Mám iba 36 rokov a prpadám si ako keby som mala 60.Teda nechcem tým nikoho uraziť ale takto sa žiť nedá .Prosím poradte mi

trošku

Ahoj, ja osobne nemám epilepsiu, ale môj brat-29 ju má už od malička. Je to nepríjemná choroba chápem Ťa. Môj brat chodí na injekcie, keď má horšie obdobia - záchvaty. Neviem, Ti poradit nejaku dobru liečbu, ale chcem ti povedat ze Ti držím palce aby si bola silná.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako dalej_ - Fórum - ZDRAVIE.sk