Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Casting - reklama, fotomodeling, hosstesing

Príspevok v téme: Casting - reklama, fotomodeling, hosstesing
elizz

Zdravim setkych ktory mi poradia:)

Kedze si uz dlhsie neviem najst brigadu popri strednej skole rozmyslala som ze skusim inu cestu ako otrocit za par drobnych... mama mi uz davnejsie hovorila ze by som aj mala stastie treba si len verit. to sa ma sice moc netyka ale potrebivala by som nejaku info alebo radu kto mal uz skusenosti s takymto castingom. Zajtra je prave jeden le provocature a vazne uvazujem ze by som to skusila aj ked moje sebavedomie je v minuse ale mozno ho na jeden den najdem. Vedel by mi niekto poradi popripadne nejaku inu agenturu alebo ma niekto skusenosti s uz spominanou? SETKO MI BODNE. :)) dik moc

JankaJaja

Ahojte, ak môžem poradiť, tak ja som sa niekedy pred rokom zaregistrovala na jednom fotomodelingovom portáli photogenic.sk a odtiaľ mi prišla správa asi od troch fotografov ako návrh na profesionálne fotenie v ateliéri. S jedným vlastne spolupracujem doteraz.

na.t

ahojte prosim vas neviete mi poradit kedy bude nejaky konkurz do filmu alebo reklamy?..alebo nejaku dorbu agenturu na fotomodeling ?:)

dodulkaaa

Ahojte baby ja som mala tez sem stat sa fotomodelkou. Len neverila som si ze by som niekde uspela. Tak som zacala skusat posielala som vyplnene formulare do vela modnych agentur a nasla sa taka ktora ma kontaktovala a dohodla si somnou stretnutie. Bola som cela stastna. Ked natrafite na super agenturu na ktoru som natrafila ja budete len radi. Je mi 18 a uz fotim pre casopisi kalendare, chodim po modnych prehliadkach fotim v zahranici. este pred 2 rokmi som o tom len snivala. Pisem vam ta kocky preto aby ste nesnivali ale skusali. Vzdy sa niekdo najde a kontaktuje vas. A najhlavnejesie ked chcete byt fotomodelky musi te mat minimlane 168 cm a miery 90-65-90. Kocky ak budete mat niake otazocky poslite mi email velmi rada vam pomozem. Drzim Vam palceky

Mon!ka

Ahojte mam 16 rokou som 1-vacka na strednej .. velmi ma zaujalo fotenie .. no fotomodeling .. Len nwm seriozne firmy .. som uplne mimo z toho prosim poradte mi :(

Katuška***

Ahojte, ja by som sa chcela opytat tiez smerom k Fotomodelingu.Kedze som este na Zakladnej a mala by som zaujem o fotomodeling ale naozaj neviem ako zacat, cez google som toho uz hladala vela ale nemam sainu co a ako mam urobit preto aby si ma niekto vsimol.Vazne kazda rada mi pomoze tak Prosim Vas ak ma niekto s niecim takymto skusenost poradte mi :) Vopred Dakujem

tinulik24

Ahoj, skús niečo vygoogliť - daj tam napr. promo agentúra a pod. Každá takáto spoločnosť tam má formulár, ktorý zašleš aj s foto a uvidíš či ťa skontaktujú. Takých fi je veľa. Čo sa týka sebavedomia, nemala by si myslieť na to že ho nemáš ale na to že každá tvár je zaujímavá a pre nich možno budeš zaujímavá práve ty. Oni nehľadajú "missky" ale sympatické dievčatá s príjemným vystupovaním....a to hádam zvládneš:) držím palec:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Casting - reklama, fotomodeling, hosstesing - Fórum - ZDRAVIE.sk