vtipne basnicky

liana01

poucnee:))
Príspevok v téme: Skrtenie básnik
10.02.2009 23:37

Škrtenie tvoju "fešandu" vzrušuje,
keď sa jej slučka okolo krku zužuje.
Takéto veci s ňou máš hrať,
nech ani nemôže dych nabrať.
-
Má pri sexe ona zvláštne spôsoby,
hádam jej to nič vážne nespôsobí.
Dúfam, že slučku veľmi nestiahneš,
lebo to s ňou ďaleko nedosiahneš.
-
Možno ju vrušuje, že má málo vzduchu,
a pociťuje z toho tak veľa vzruchu.
Ak sa jej to páči, môžeš si to dovoliť,
len nezbudni to zovretie včas aj povoliť.

ShaulaThalit

to si vymyslala sama basnicky? pretoze podla mna je to velmi dobre... mas na taketo rymovacky talent... mozes kludne spolupracovat s KONTRAFAKTOM ako textarka, ak do basniciek zakompenzujes aj vulgarizmi......BRAVISIMO!

liana01

Ivka takze ty si ten basnik?:) fakt sa mi pacilo vzdy ako k tej teme vies vymysliet basnicku, ale to nielen vseobecne, ale ku konkretnemu pribehu:) obdivujeeem:)
napriklad sa mi paci tato:
Príspevok v téme: Mam velmi vazny problem vo vztahu a prosim o radu
basnik
16.10.2008 18:33

AK TVOJU PRIATEĽKU SEX VôBEC NEBAVÍ,
NECH SA POTOM NEČUDUJE,KEĎ ŤA INÁ ZABAVÍ.
MOŽNO STE SI SEXUÁLNE NESADLI,
PRETO STE OBIDVAJA TAKTO BLBO DOPADLI.
-
TO ŽE JEJ NECHÝBA KONTAKT FYZICKÝ,
JE U NEJ PROBLÉM ASI PSYCHICKÝ.
S TÝMTO PROBLÉMOM SAMA NIČ NEZMôŽE,
ALE ODBORNÍK JEJ URČITE POMôŽE.

liana01

"otazka" a zadala si si to tuna na fore?? daj si vyhladavanie v temach, tam si zvol vyhladavanie od pouzivatelov a zadaj tam basnik, vyhodi ti to vsetky jej basnicky

pre Ivku

Ivka...tak ten básnik si bola ty? no super!!! som sa tak nasmiala. Máš fakt talent. A veľa si ich sem prisppela. Možno by si naozaj mohla vydať knihu! Uvažuj!!!!My ťa podporíme. A krásna bola o tej rose a anjeloch....

Ivka...

daj si podľa vyhladávania že: básnik a hladaj podľa prispievateľov. Ja som sem toľko vtipných básní zložila, až sama som sa koľkokrát smiala. Ja mám strašný talent na skladanie, ale len na také blbinky...Ale oni vždy súviseli s nejakou témou... Tak sa zabav a daj vedieť, či sa ti páčili....