Najvacsie trapasy sveta

Príspevok v téme: Najvacsie trapasy sveta
znemoznena

Prispejte svojim trapasom, faux paux, znemoznenim sa, hanbou. Nech sa necitim tak hrozne. Ja som sa opila a vyzliekla na ulici, kricala intimnosti zo svojho zivota a potom plakala. Lahla som si na zem a museli ma dvihat pomerne cudzi ludia. Akoby toho nebolo dost, potom som zastavila cudzieho chalana a chcela ho bozkavat. Vsetko v jeden vecer. Potom som nechcela vyjst tyzden von. Je tomu uz 5 rokov, ale stale mam ten vecer pred ocami a bojim sa, ze ludia si pamataju...

zjuzjika

ja ked som tiez sla do tesca s kamaratkou a uz sme vstupovali do vnutra, su tam take tie akoby dvere alebo zabrany alebo co to je, tak ma ta fotobunka nezaregistrovala a som sa tam cez ne prekotila..... najprv ma len ohlo v pase ale potom som teda z toh opadla dole na druhu stranu, tkaze osm sa uspesne dostala tam , kam som chcela :-)) kamaratka bola zlata, ta sa rehotala...a taka skupinka chalanov tiez.....

doll2222

ked sme raz sli do ziliny stavili sme sa v tescu..a ako sme sli kamoska sa podkla a spadla na rit:DD pred chodom kraaasa:) chudatko moje

0vecka

nevim ci by som to mal pisat ale znamej sa stalo vypadali jej vlasi nosila parochnu a bola v UK v tom autobuse a odfuklo jej to :) kebyze to vidim tak este teraz sa smejem :)

jana____

ja este na zakladke sme raz boli vonku cez leto a boli tam dve ucitelky moje najoblubenejsie a mne nechtiac usiel prd a tvarila som sa ze nic ale bolo mi to trapne a este zopar klebetnic ale nastastie sa to neroznieslo a po case som na to zabudla ale fakt som bola v trapnej situacii..stat sa moze kazdemu

Marrianna,

Raz som čítala, že ak chceš zbaliť chlapa, máš sa mu zadívať do očí, resp. udržať vzájomný očný kontakt o pár sekúnd dlhšie. Že je to taký trik a vraj funguje.
Čo čert nechcel, ten víkend sme šli na jednu akciu a bol tam jeden chalan, ktorý sa mi strašne páčil, po pár pohároch vína ostych odpadol a ja som ho začala baliť očným pohľadom. Vyzeralo to asi takto:
Za stolom sme sedeli oproti sebe a ja som ho prebodávala pohľadom, nie pár sekúnd, ale asi 2 hodiny vkuse. Už mu to bolo fakt trápne, tak sa ma pýta, či mi niečo nie je. Okrem toho to bolo také okaté, že všetci naokolo vrátane neho vedeli o čo mi ide. Zrejme sa na tom aj zabávali a chlapa som si aj pekne od seba odohnala, lebo som ho musela tým pohľadom riadne vystrašiť.
V duchu hesla: Všetkého veľa škodí. Baliť pohľadom áne, ale... fakt len pár sekúnd.

zjuzjika

bratova frajerka nosi spicate topanky a v zime cizmy a aby sa jej nelamali, tak si na ne dala pri soferovani ponozky...tak sme si vykracovali po meste a az jpotom zitila, ze ich ma navlecene stale na ciznach, zeleno biele pasikave ponozky :-)

upistana

Mne je len luto, ze mlade dievcata sa opijaju...Ja som jakziv opita nebola. Alkohol mi k stastiu nechyba. Mne sa stalo, ze som sla do prace jedneho dna v zime a az v robote som si vsimla, ze jednu cizmu mam hnedu a druhu z uplne ineho paru ciernu. No totalny magor, neviem, ako sa mi to mohlo stat. Este stastie, ze som nemusela cely den vychadzat spoza stola, keby dosiel nejaky klient a chcel sa so mnou stretnut, bola by to hanba. Ale naha, opita a oplzla som nebola nikdy.

ShaulaThalit

este ma napadlo, ze ked som chodila na treningy ako plavkyna tak som mala nahodou dvojdielne plavky a som skocila sipku a ked som vyliezla z vody, mala som vrchny diel plaviek vyhrnuty, ze mi len prsia trcali, a trener na mna tak pozera, ze som hned pochopila o co ide...

:))

sestra si priniesla domov noveho frajera a akurat ked sli okolo mojej izby, dvere boli otvorene, ja som lezala na posteli a citala, a v tom som si prdla, ako... tak vážne ze prdla :DD

ShaulaThalit

Ked som isla v skole po schodoch, tak som sa na samom vrchu smykla a na riti som sa pred ocami vsetkych zviezla az dolu...
dalej som v slohovej praci napisala namiesto fujavica chujavica...
raz som si grgla jak taka svina na hodine...
a proste taketo veci...