Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chora po antibiotikach

Príspevok v téme: chora po antibiotikach
zzuzzana

Dobry den,
Pred tyzdnom mi dal lekar antibiotika, lebo som asi 2-3 mesiace vykasliavala zlte hlieny, krv rontgen som mala normalny, ziadne ine priznaky ako hlieny som nemala. Posledny den brania antibiotik sa mi zvacsila prava uzlina na krku, je bolestiva, mam silnu nadchu a fukam zlte hlieny. Uz ziadne antibiotika brat nechcem, neviete co nato moze rychlo zabrat?

Mimi323

najlepšie probiotiká s dajú zohnať na SDlovensku cez Damiana, to čo predavaju u nás v lekárni, nie sú probiotiká, ale jogurtiky.

liana_

pokial je len 7 dnova liecba atb, staci aj po vysadeni. ale ja by som odporucila, zacat brat probiotika uz s antibiotikmi a pokracovat aj po ukonceni, lebo cela obnova crevnej mikroflory prebehne rychlejsie ak sa berie s atb aj probio.
v lekarni odporucia najvhodnejsie probio, ked povies, ze beries atb...

Mimi323

myslím, že s antibiotikami je zbytočné brať probiotiká, lebo antibiotiká ich aj tak zabiju. Najlepšie je ich brať, ak prestaneš brať antibiotiká, daj si ich večer s jablkom, aby sa cez noc namnožili baktérie.

zzuzzana

- mira, mne ten hlien ostal taky isty ako som ho mala pred zacatim antibiotik akurat ze sa mi k tomu este viac veci pridalo, ako napuchnutie uzlin, bolest na hrudi a pod. Tak dufam ze ten lekar vie co robi :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chora po antibiotikach - Fórum - ZDRAVIE.sk