Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako si nájst priatela?

lek

fnuk neviem co mas za sebou, ale ma dost prekvapuje ako skepticky a negativisticky sa prihovoras ci radis niekomu, kto ma 18 a trapi sa, ze nestretol, teda nestretla toho praveho a nemala este vztah. Je stastie, ak clovek stretne toho praveho a chapaveho, idelany vztah ale neexistuje, vzdy su chvile, ked je napatie a clovek tak trochu zatina zuby. Je ale pravda, ze laska a vobec vztah dvoch ludi, co sa maju radi by nemal byt o vytacani a lezeni si na nervy, ale najma o vzajomnej tolerancii. Ak je na tom druhom nieco, co tolerovat neviem alebo ma to irituje, treba ist z toho von. Podstata fungujuceho vztahu je vo vzajomenej tolerancii, ucte a upustenia od vlastneho egoizmu. Nie som naivka a nemam 18, takze viem o com hovorim. Des1, mozno ti chyba trochu sebavedomia. Povedz si, ze si pekna, vymenuj si drobre vlastnosti, ktore mas a ktorymi by si mohla zaujat a presvedc sama seba, ze mas cim zaujat. Hlavne nesmies o svojich schopnostiach pochybovat. Chlapci ci muzi maju radi spontanne dievcata, co sa na nic nehraju, ale ktore zaroven vedia co chcu a vedia dat prirodzene najavo, ked sa im niekto paci. Urcite stretnes aj ty svojho princa.

fnuk

teraz sa trapis, ze nemas chlapa...az ho budes mat, budes sa z casu na cas trapit, ze ho mas, lebo veci, ktore ti teraz nelezu na nervy, lebo ho nemas, ta budu casom vytacat...takze sa netrap...casu mas este dost:) a aj ked pride ten pravy, aj ten ta bude vytacat:) tak sa nezen zufalo do vztahu...ked pride ten pravy, pre ktoreho si myslis, ze sa ti oplati aj trapit, tak prekonas svoju hanblivost, ver mi:)ono to pride samo

hmmmmmmm

hlavne sa uvolni.viem,ze je to tazke, ale prehodnot si svoje pozitiva a uvidis ze urcite najdes mnoho co by ini na tebe obdivovali.nespanikar.ved,ked ti povie,ze ta miluje, kto povedal,ze musis hned sa rozhodnut???vychutnaj si flirtovanie a zostan narocna!!nehrn sa do nicoho.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako si nájst priatela? - Fórum - ZDRAVIE.sk