Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bude to smrť?

000000000

smrt nie je riesenim tvojich problemov, jedneho dna umries tak ci tak, tak neviem naco sa tam ponahlat. Pisem ti z vlastnej skusenosti, moja 20r sestra sa tam velmi nahlila a ublizila vsetkym okolo. Mozno nevies kolko bolesti tym sposobis ludom naokolo, aj ked sa ti mozno zda, ze mas vztahove problemy v rodine. To ma kazdy jeden clovek. Ak mas vaznejsie problemy zajdi za doktorom. Ti ti urcite pomozu. Drzim palce

sport

Radim ti dobre:) v takychto pripadoch je veelmi fajn behat, skakat, robit drepy, kliky a podobne veci az do vycerpania. Ja ked mam uzkost, stres, strach, tak zacnem s nejakou takouto cinnostou a vybijem zo seba tu negativnu energiu a hnev a potom som prijemne unavena a nemam uz naladu mysliet na smutne veci a podobne.

kvietok23

vies, netreba vsetky problemy riesit z horucou hlavou. skus sa o tom s niekym porozpravat, popripade popisat svoje problemy tu na fore , a mozno ti bude lepsie, ak sa vyrozpravas a uvidis, ze kazdy problem ma riesenie :)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bude to smrť? - Fórum - ZDRAVIE.sk