prezieram sa ako prasa

Príspevok v téme: prezieram sa ako prasa
ja:(

neviem sa ovladat. dnes som prisla z prace a zjedla som veceru, dve horalky, parizsky salat s dvoma rohlikmi, chipsy.. je mi zo seba na zvracanie, fuj. prosim vas ako sa mam zacat kontrolovat? poviem si vzdy, ze este dnes a od zajtra prestanem, mozno mi to niekedy vydrzi tri dni, ked som viac zaneprazdnena, no akonahle mam volny vecer doma tak to takto skonci.. s vyvolanim zvracania mam problem, preto niekedy pouzivam prehanadla, no zacinam mat na guttalax toleranciu. este k tomu mam aj zapchu, brucho nafuknute ako v 6 mesiaci tehotenstva vyzeram.. je mi nanic, prosim pomozte

bara017

na to pomoze jedine zacat sa namiesto toho vecerneho prezierania hybat - ci uz behat, tancovat, posilovat to je jedno.. a hlavne sa radsej najest do tej piatej/siestej a potom uz nie! A horalky, chipsy by som uplne vylucila aj parizska salaty a podobne nezdrave veci plne kalorii..
Jedine co pomáha je motivácia, nejaky ciel alebo si predstavit ako sa zacnes chlapom pacit ked budes mat krasnu vypracovanu postavicku alebo ja neviem.. kazdy to robi pre nieco ked uz nie pre seba