taka blbost

Príspevok v téme: taka blbost
bublifuk

je to taka blbost ale neprijemna pred tromi mesiacmi som si dala prepichnut ucho a stale sa mi zapaluje aj ked uz je zahojene nemozem si dat dole nausnicu lebo sa mi hned scvrkne dierka a nemozem ju tam potom spat strcit a zase sa mi potom zapali a stale dokola uz ma to nebavi mali ste aj vy takyto sice banalny ale predsalen problem?

bublifuk

no zevraj striebro by to malo byt tak som si ju dala dole au a pouzila som peroxid palenku bohuzial nemame :-))) kam sa asi podela? no dakujem za radu au len teraz neviem kam som dala uzaver z nausnice... ok dik. budem dezinfikovat ako diva.

brunca

urcite sa ti za tyzden nezrastie,len scvrkne ale potom tam v pohode das nausnicu,ale si to dezinfikuj aj 3 krat za den palenkou aspon tyzden aj ked sa ti bude zdat ze je to uz ok,tyzden minimalne.mozem ti to cestne slubit,ked sa nezrastli mne- a uz ich nemam v usiach dva tyzdne,lebo ked som chora neznesiem na sebe kov.a este sa ti moze zapalovat aj od nausnic-ake mas? musia byt ciste zlato alebo striebro.

bublifuk

dakujem za rady urcite sa mi nezrastie ked tam tyzden nebudem mat nausnicu??? opytat sa nemozem tam kde mi to prepichovali lebo to bolo v parizi a to je trochu od ruky ale mozno to bol nejaky biseptol tak to skusim ale musis mi slubit ze sa mi nezrastie!!! lebo to by ma slak trafil, ani krv som kvoli tomu nemohla ist darovat tak to uz by ma nastvalo keby zrastla a nic z ttoho...

brunca

dezinfikuj si to obycajnou palenkou alebo liehom,asi tak tyzden a nedavaj si tam nausnicu, dierka sa ti za tyzden nezarastie a potom sa ti bude dat do nej aj nausnica.tiez som mala taky problem lebo mi ucho prepichovala kamoska neodborne a ja mam 5 dierok v obydvoch usiach.

heha

ja mam od detstva stale problem s jednou dierkou.vzdy,ked dlhsie nemam nausnice,tak sa mi jedna dierka zrastie, a potom si ju musim nausnicou prepichovat a boli,prip.mi odtial ide "stuplik" alebo hnis.nikdy nie krv.

secretkaa

ano, teraz si spominam ze aj mne nieco hovorili nech si kupim v lekarni keby to robilo problemy... ale neviem uz co to bolo:( skus sa opytat, oni budu vediet

jimmynka

noo si si to skusala aj niecim dezinfikovat??? mozno ti to pomoze...mne pomohol taky pripravok mi ho dali hned ako mi prepichli ucho ze si to mam tym potierat ak budu problemy a preslo mi to..len keby viem ako sa ten pripravok volal..:-(