Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nespokojnost s kadernickou

Príspevok v téme: Nespokojnost s kadernickou
zufalka

Ach jaj, som uplne zufala, nestastna a neznasam svoj odraz v zrkadle. Isla som kadernicke, nech mi upravi strih vlasov. Rok som cakala, kym mi vlasy dorastu (mala som bob, mikado) a teraz som chcela len mierne upravit strih. Opytala som sa tej blbej kadernicky, nech mi zostupni boky a vzadu len MIERNY skok nech spravi. A ona ma tak zosmykala, ze az :((( mam jemne vlasy a este k tomu malo vlasov, a teraz vyzeram, ako keby som mala 2 vlasy na celej hlave. Vrch mam uplny skok, mozno len 10 cm vlasy, a spodok mam dlhe.Lenze tie dlhe, tak tam mam len par pramenov a vyzera to fakt dost blbo, ako keby som mala malo vlasov :((( Viem, ze mam malo vlasov, ale teraz to je dost viditelne. Dokelu, ja neviem co mam spravit. Sto chuti mam zobrat noznice a cvaknut cely zadok vlasov prec. Inak strih by to nebol zly, ale pre niekoho kdo ma huste a tvrde vlasy. A nie ja!!!! Viem, ze je toto onicom prispevok, ale potrebovala som sa vypisat. Co by ste robili na mojom mieste. A podotykam, ta kadernicka strihala mna a vedla uz cakalo dalsich 10 ludi na nu. Lebo ona bere ludi tak, ze mne umyje hlavu, rychlo ostriha nejakeho chlapa a tak. Do p..ce s nou :((((

winki

Ja mám pred kaderníčkou väčší strach ako pred zubárom, alebo pred odberom krvi :D :D. Vystriedala som ich kopu, ale len jedna ma dokázala ostrihať dokonale, bohužiaľ rodina jej bola prednejšia :(

drôt

simka, pozor na vsetky kadernicky, ktore maju na hlave asymetricke viacfarebne hrôzy-vsetky bez vynimky zavidia zenam pekne dlhe vlasy a VZDY ich o ne pripravia!
Vola sa to syndrom sialenej kadernicky, davaj si na to vazne pozor! Radsej pockat na tu svoju, ako sa nechat znetvorit nejakou sialenou strihackou!

simka111

ja som dnes bola u kaderničky, pretože som si chcela dať trocha podstrihnuť konce vlasov aj okolo tvare upraviť postupku... tá kadernička ktorá ma vždy striha mala veľa ľudi, tak ma zobrala ina... jasne som jej povedala, že chcem 2 cm a ona mi zobrala oveľa viac... ked som to videla, mala som take nervy ako nikdy predtým a bolo mi až do plaču, ja viem, že to nieje veľky problem, ved vlasy narastu, ale už dlhu dobu si pestujem vlasy a nechávam si ich narásť, aby som ich mala na leto pekne dlhe a ona spravi toto....
je pravda že lepšie krátke a zdrave, ako dlhe a poškodene, ale ja som chcel len 2 cm a nie to... mam take nervy...... ešte že som tam nechala len 4 eura, lebo mi strihala na sucho... :(

jankaaaaaaaaa

marmik: kadernicka ma pravdu. ked ma zena znicene vlasy, farby chytaju fakt zle a nerovnomerne. nevidim sice ake mas vlasy po tom farbeni, ale pochybujem ze je to take zle ako opisujes. cervena farba sa strasne rychlo vymyva, takze po par umytiach sa ti ta farba viac zjednoti. ale je pravda ze kadernicka ti mohla est etie konce zafarbit druhykrat ked ich mas svetlejsie..

danielaaa

zufalke, viem si predstavit ako to vyzera, ja mam tiez podobne vlasy ako ty, tiez si nemozem dovolit nejake extra skoky, takze ja by som vlasy ostrihala a cakala kym dorastu....
Teraz k tvojej osobe.... nechapem ako ta moze kadernicka zle ostrihat!! ved sedis pred zrkadlom a mas jazyk! to si cely cas ticho, ked ta striha?? mna kadernicka nikdy zle neostrihala a ak aj, ze sa jej smykla ruka, nedostala zaplatene a nikdy viac si to nedovolila, proste su ludia co sa nevedia ozvat,alebo aj odchadzaju nespokojni a potom nadavaju na kadernicku, je to aj tvoja chyba ze si zle ostrihana.....nabuduce sa ozvi,ak mas jazyk

marmik

Ahojte. Mne sa vcera stalo nieco podobne. Isla som sa dat nafarbit k neznamej kadernicke a uz to nikdy viac neurobim. Presne som jej vysvetlila aku farbu chcem a este som jej povedala, ze posledne, ked ma kadernicka farbila, tak mi dala silnejsi peroxid, ako bolo treba, tak ze nech mi da slaby. Okrem toho som ju upozornila, ze konce vlasov sa mi rychlejsie vymyli ako farba pri koncekoch, tak nech sa sustredi aj na zjednotenie farby. Mali ste vidiet vysledok. Preplakala som celu cestu domov, ked som uvidela, co mi s vlasami spravila. Mam ich trojfarebne! Samozrejme, ze som sa hned stazovala, ze to ako je mozne a ze som to tak nechcela. Tak mi zacala hovorit, ze mam znicene vlasy, ze to preto mi tak chytilo. O nicom takom ale pred farbenim nebola rec. Este tam mala nejaku znamu, ktora sa k nej hned pridala, ze mam znicene vlasy (pritom ma videla asi 5 minut) a za aj ona ked si davala cervene farby, tak jej takto chytali. Ked som videla, ze tam vela nezmozem, tak som isla radsej domov. Bola som unavena a nestastna. Dnes, po konzultacii so Slovenskou obchodnou inspekciou som sa tam vratila a povedala som jej, ze by som si chcela uplatnit reklamaciu a ze nech mi vrati peniaze. Pomaly sa so mnou ani nebavila a ze sa neviem spravat a ze ona mi peniaze nevrati. Este sa mi aj zacala vyhrazat, ked som jej povedala, ze jej urobim zlu reklamu za to, co mi spravila s vlasami. Tak som sa dnes objednala ku kamaratkinej znamej, ktora mi s tou farbou snad nieco spravi a nebudem chodit mesiac ako kanarik. Takze vas chcem varovat pred kadernictvom Lady studio v Bratislave - mavaju sice ponuky na zlave dna, ale radsej zaplatim dvojnasobok ako by mi este niekedy mala nejaka neschopna kadernicka znicit cely vzhlad.

andrea.a

Ahojte!
Mám typ na dobrú kaderníčku v BA! chodi sem vo stvrtky a piatky z BB a robi v kadernickom salone Revolution v Tatra centre pri Primaciálnom paláci. Robi super spoločenské účesy, maľuje a je fakt šikovná. Keby ste niekto chceli kontakt napiste mi na andrea.rufusova@centrum.sk

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.