Nespokojnost s kadernickou

Príspevok v téme: Nespokojnost s kadernickou
zufalka

Ach jaj, som uplne zufala, nestastna a neznasam svoj odraz v zrkadle. Isla som kadernicke, nech mi upravi strih vlasov. Rok som cakala, kym mi vlasy dorastu (mala som bob, mikado) a teraz som chcela len mierne upravit strih. Opytala som sa tej blbej kadernicky, nech mi zostupni boky a vzadu len MIERNY skok nech spravi. A ona ma tak zosmykala, ze az :((( mam jemne vlasy a este k tomu malo vlasov, a teraz vyzeram, ako keby som mala 2 vlasy na celej hlave. Vrch mam uplny skok, mozno len 10 cm vlasy, a spodok mam dlhe.Lenze tie dlhe, tak tam mam len par pramenov a vyzera to fakt dost blbo, ako keby som mala malo vlasov :((( Viem, ze mam malo vlasov, ale teraz to je dost viditelne. Dokelu, ja neviem co mam spravit. Sto chuti mam zobrat noznice a cvaknut cely zadok vlasov prec. Inak strih by to nebol zly, ale pre niekoho kdo ma huste a tvrde vlasy. A nie ja!!!! Viem, ze je toto onicom prispevok, ale potrebovala som sa vypisat. Co by ste robili na mojom mieste. A podotykam, ta kadernicka strihala mna a vedla uz cakalo dalsich 10 ludi na nu. Lebo ona bere ludi tak, ze mne umyje hlavu, rychlo ostriha nejakeho chlapa a tak. Do p..ce s nou :((((

zuzanik

Ked idete ku kadernicke a opyta sa vas, aky uces chcete bez toho, aby vam skontrolovala tvar lebky, mozete sa otocit a vypochodovat prec... Taka kadernicna nestoji ani za prd. Ak vam da farbu aku chcete vy a nie aka sa hodi k vasmu odtienu pokozky, tiez to nie je bohvieco.. Spravna kadernicka by mala pred kazdym strihanim alebo farbenim poskytnut poradenstvo.. Urcit farebny typ pleti, tvar lebky, stav vlasov... Kadernicka, ktora spravi vsetko co chce zakaznik bez toho, aby mu/jej poradila mi nestoji ani z 1€.... A este k tym radikalnym zmenam by som vam chcela napisat, ze ich milujem a este nikdy som nebola sklamana.. Kadernictva su vsade.. Ale najst jednu dobru kadernicku je probleeem :)

luciyhair

Moja mamka je kadernicka.Oosbne by som k nikomu inemu nesla,moj objektivny nazor je,ze je perfektna kadernicka.Ma normalne ceny,robi super ucesy podla zelani zakaznikov.Este sa nestalo ze by niekto od nej odisiel nespokojny.To skor naopak vsetci sa pytaju zakazniciek kto im robi take super ucesy ...
Oosbne si nemyslim,ze radikalna zmena je zla.Je to ok,ale kadernicka musi zohladnit typ tvare - okruhla,hranata a jednoznacne kvalitu vlasov a sposob upravovania.
Verim,ze si nespokojna.Ja by som sa asi rozplakala rovno u kadernicky a povedala by som jej ze som nespokojna.Mas na to plne pravo!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kde si bola u tej kadernicky?Staci mesto nemusis pisat presny nazov kadernictva.

Saeun

Moja kaderníčka vždy hovorí:

Nikdy neskúšajte radikálnu zmenu a ak chcete vlasy skracovať robte to postupne a postupne si aj zvykajte na novú dĺžku vlasov. Od kaderníčky nikdy neodídete spokojné ak to preženiete so zmenou.

Tohto sa držím a vždy to zatiaľ dopadlo dobre:)

masasko

Aj ja som mala dlhočizne vlasy.. išla som do kadernictva podstrihnuť a prestihať, aby to nevyzeralo tak fádne a odisla som o 30cm kratšimi vlasymi, aj som plaka, nadávala, ale čo už. Potom na nejaky vnutorny protest som sa nechala ostrihať uplne na chlapca a teraz už mam zas dlhšie vlasy po lopatky a konečne sa citim zas vo svojej koži.

kuki125125

mno jaa mam tiez taky pripad. sla som do kadernictva ineho ako som malaa lebo som surne potrebowala ostrihat sa a moja nemala cas .mala som dleh rovne vlasy ktore mi kazdy zavidel a sup pocvioem jej ze trosku podstrihnut a postupkumno ale ona ma thaq ostrihala ze vyzeram thak na 12 rokov kratke a zacali sa mi az kuceravit. no ked som s tamadial vysla myslela som ze omdlem ze ako to vyzeram v skole sa mi az smiali ci som normlan z takych dlhych vlasov dat na take kratke a ked mi to ani nepristane.poradte mi prosiim ako mi rychlo podrastu lebo ten strih necem uz vzivote videeet dakujeeemm

ditta

a to gold studio je z tych drahsich kadernictiev? Nevies mi povedat, kolko tam priblizne stoji strih, farbenie, melirovanie a pod?