Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolestive uzliny

Príspevok v téme: Bolestive uzliny
bambussa

Ahojte, viem, ze tu podobnych tem bolo vela, ale vacsinou neaktualne, tak mi prosim odpovedzte, kto mate skusenost... Uz dlhsiu dobu ma obcas pobolievaju uzliny v podpazusi a v slabinach, na obidvoch stranach.. ale byvalo to tak par krat do tyzdna raz dva krat za den ked som to zacitila, no posledne tri dni ma bolia takmer neprestajne. Vcera som si varila liecive caje a pod. a dnes uz ma tolko neboleli, ale za to som si ich nahmatala, co sa mi nikdy preddtym nepodarilo, takze su zvacsene. Citala som, ze zvacsene a bolestive uzliny su priznakom nejakej infekcie, ci virusu v tele. Tak sa chcem spytat, ci to moze byt aj (alebo prave) pre to, ze mam casto zahnisane mandle bez teploty, cize nejde o anginu, asi tak raz do tyzdna si musim vytlacit hnis z mandli, aj ked ho tam nie je vidiet, ak si ich potlacim tak je tam hnis. Moze bolest uzlin suvisiet s tym?? a da sa to nejako po domacky vyliecit ci mam ist k lekarovi??

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolestive uzliny - Fórum - ZDRAVIE.sk