Holotrt

katty19

Idem si už ľahnúť, fakt som ustatá, ty ideš asi behať, že?:) v tých okuliaroch čiernych cez deň v daždi musíš pôsobiť asi veľmi ochromujúco:)

katty19

šaula, dá sa to zvládnuť, fakt, bude to trocha ťažšie, ale pôjde to, píš si denník, potom, keď to začne ustupovať, bude pre teba veľkou vzácnosťou

ShaulaThalit

nie, nemam nadhlad... mam problemy, mam depresie a som sama... takze to nie je taky uzasny nadhlad, optimizmus, ako tu mozno prezentujem.... to je len ciste snazenie sa odreagovat a byt aspon tu normalna

katty19

už teraz makáš, pokiaľ dobre čítam, toto je tá makačka, ten nadhľad, ostatné podržia lieky
áno, kvôli depresiám vo FN MT

ShaulaThalit

ano... mam, ale pomohlo mi to na par chvilok... zasa som sa vratila tam, kde som zacinala, cize nic pozitivne... ale premyslam, ze na konci juna si ho zopakujem a budem makat na sebe
Ty si bola kvoli depresiam? a kde si bola? Ja vo FN Ba

ShaulaThalit

ano... chodievam behavat uz ked sa zotmieva, lebo mam rada tmu a nechcem, aby som stretavala ludi... lebo sa jednak hanbim a jednak mam z ludi neprijemny pocit... casto nosievam aj ked je zamracene cierne okuliare, aby ma nikto nevidel... a tak...
proste moje heslo je. Nabit a zabit :D