Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silný kašeľ

Príspevok v téme: Silný kašeľ
Ewushka

Dobrý deň. Chcela by som sa s vami poradiť o dlhotrvajúcom kašli, ktorý mám zatiaľ 2týždne. Stále sa hrozne dusím už ma napína na vracanie. Kúpila som si robitussin ale vôbec mi nepomohol. Jeden deň ma bolelo aj hrdlo šla som k lekárovi ten mi dal lieky ambrobene retard ale vôbec mi nepomáhajú. Práveže kašeľ mám silnejší a ešte aj nádchu! Mám málo hlienov takže len taký suchý .. Nemáte s týmto nejaké skúsenosti alebo tak?? Za rady vopred ĎAKUJEM!

Ewushka

Ďakujem Vám za všetky rady určite vyskúšam!!!! ... Včera som behala po celej poliklinike.. no nakoniec doktor povedal, že to je pravdepodobne alergia.. ten kašeľ je stále horší a nemám chuť od pondelku!!!!! :(.. takže stále by som niečo jedla a niesom vobec spokojná bo nič necítim! ... na imunológiu ma ale objednala až 11.6. takže dovtedy ak mi ani vaše rady (ktoré si moc vážim) nepomôžu si môžem vykašlať pľúca! Ahojte..

Gregor

Zakúp si v obchode /nie v každom/ alebo v lekárni Bílinskú kyselku, ktorú budeš piť každé ráno a pred obedom na lačno 30 min. pred jedlom v množstve 250ml /okolo 2 dcl/. Táto liečivá voda ti pomôže s vykašliavaním hlienov ktorých sa organizmus snaží zbaviť kašľom. Keď sa zbavíš hlienov zbavíš sa aj alergii súvisiacimi s dýchacími cestami. Cena sa pohybuje okolo 0.85€ (26sk). S pozdravom Gregor.

[zruseny12]

EWUSHKA
ja som mala prednedavnom velmi silny a suchy kasel,zacala som pit caj zo SKOROCELU KOPIJOVITEHO/ale mala som ho natrhaneho z luky,pod lesom-cerstvy,pila som ho denne asi tak 1tyzden pravidelne denne 2salky,a mozem povedat,ze je po kasli/
kasel bol taky silny,ze som ani po nociach nespala...
/nebrala som nic,ziadnu chemiu,ani u lekarky som nebola,len som nahodne si precitala,ze SKOROCEL pomaha na KASEL,tak som vyskusala a POMOHOL/

RNG

Oreganpovy olej a NAC pomozu vytiahnut hlieny z pluc.
Alergicke kaslanie sa da riesit Quercitinom, vitaminom C, bromelainom a bosvelinom.

poradteajmne

Neviem ti poradit, ale ked sa tu niekto zastavi, nech poradi niekto aj mne. Ja pokasliavam tri tyzdne, mam pocit, akoby som sa nadychla prachu a kaslem. Len tak nasucho, kazdemu to lezie na nervy. Mam aj mierne zvysenu teplotu. Co s tym? Som zdrava.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silný kašeľ - Fórum - ZDRAVIE.sk