Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

bonn

Ahojte baby, tak tento vikend totalny trapas, ja a mojho byvaleho sucasna cely vikend spolu na chate........ako nahoda je blbec, ale toto bola silna kava, najhorsie bolo, ze ja som nevedela, ze tam bude, ani ze to je ona, ona o mne vedela......tak takuto hnusnu situaciu som este nezazila....ale tak co uz, prezili sme obe, hlavne ona, myslim, ze bola v horsej situacii, len ja vobec neviem ako sa spravat, tak som ju brala ako normalnu cudziu osobu, s ktorou ma spajaju podobne zaujmy....dufam, ze ma nebude este dlho preklinat.....

sway.

Jeeej darika,ty zijes?Napis ako sa mas?Uz si na SVK?A pisala som aj mail,len ty ten svoj asi nepouzivas alebo si mala ine starosti.Ja som akurat chora doma.Nejak som prechladla.Ano,sme spolu a po tom vsetkom uz asi budeme az na veky vekov:-).
A ty bon behas po brigadach?Rozmyslala som ci sa nevratim na stalo aj ja do BA.V Prahe je to divne,ale to som uz pred rokom a pol pisala:-)Uvidime,uvidime...Mam zo seba taky pocit,ze si vobec neriadim zivot,iba cakam co sa mi prihodi:-)

darika

Jeeej,baby...
Tak to pichanie v kolene co mam uz asi 5 dni znamenalo to,ze si mam odskocit sem.Ja vobec neviem co ma to napadlo,ale len tak som nakukla.Som v soku trosku,ze ste sa vratili.Bon,tak uz mas svagrinu?No,ja som nikdy nevyhladavala stretnutia s byvalkami mojich frajerov.Az po rokoch...Sway,ste vazne stale splu?Ja som to vedela,ze to len tak nepraskne a otrasie sa to.Som rada.Bon...mozem ta tak volat nadalej,alebo si mam zvyknut na novy nick?Necitala som vsetko,lebo u mna 24 hod denne je velmi malo a tak teraz naozaj nemam kedy otvarat pocitac.Ale som rada,ze ste tu.

luciferka

ja mam prevrateny rezim este od statnic, neviem zaspat vecer, tak do rana buntosim a potom skoro rano vstavam, ale na dnes som si pospala teda riadne, dobehla som cely tyzden :D, a pokial sa citim dobre, tak mi nevadi ani tak malo spanku... jaaaj tak, tak ale lepsie ist neskor na dovolenku ako vobec,takze si ta pocka urcite...to je hlavne...a dopriat si treba, ja mam pocit, ze v poslednom case si doprajem stale viac ako by bolo nutne...no vyzera to tak veru, ze uz sem nechodia, aj ked skoda, lebo by som bola zvedava ako sa maju.....

sway.

Ty si teda nahodila riadne tempo.Ja by som po 4 hodinach spanku bola mrtva.Nemozem ist na dovolenku.Priatel ma novy job a je v skusobnej,tak pojdeme az v septembri.A ist niekam s kamoskou by mi asi nepreslo :-PNie som ani tak prepracovana,skor by somsi dopriala nieco dobre:-)Ale vcera som mala na veceru skvelu rybu:-))Tak aspon trochu sa po domacku pripravujem na morsku klimu..No vyzera to,ze baby uz tuto stranku nenavstevuju:-(

luciferka

sway no veru poniektore sme sa uz davnejsie rozisli :D, ano ostavam v ba, mam tu jednu pracu, druhu pracu a kopu dalsich dobrovolnickych aktivit....myslela som si,ze sa tu budem nudit, a pritom od pondelka spavam denne 4 hodiny, stale niekam chodim, nieco riesit, pracujem, pomaham, tento tyzden som si nestihla este ani nakupit...a dovolenka u mna nebude, nemam ani s kym ist, ked sa tam nad tym zamyslim....a co ti brani v tom, aby si si vzala na tyzden volno a niekam vypadla? asi si prepracovana, a ked to potrebujes, tak treba vypnut :D

sway.

deinaje
Nebud z nej nestastna.Ja viem,ze sa to lahko hovori.Ale uvidis ako sa cely tvoj vztah casom vyvinie:-)Problemy treba prekonavat,kludne sem niekedy napis a zanadavaj si na byvalu.Aj my sme to tak robili.No casom sme vsetky z temy riesili zase nove a ine problemy.Inak uz sa niektore baby z tejto temy davnejsie porozchadzali:-)
luciferka a ako budes prazdninovat?zostavas v BA?Ja by som akutne potrebovala ist na dovolenku.Normalne sa zo mna stava nevrla a neprijemna osoba.Vzdy som bola sarkasticka,ale teraz som az neuroticka:-)A pritom je vonku tak krasne.Asi malo sportujem:-)

soffa

ak zacne znova tu temu,byvala,povedz mu priamo ze ta to nezaujima.a ze ty mu tiez nehovoris o svojich byvalych,a nech uz sa konecne spamata!!!!!

deinaje

luciferka - no ja viem, ze nema stresovat, ale tak je to tazke ked vies, ze ta druha po nom este ide a to dost intenzivne. Ako som uz spominala nizsie -prave som si nasla pracu na TPP, predtym som robila brigadne a ked som mu to povedala, mala som pocit, ze sa chvilu naozaj bal, ze ma strati. Dokonca ked som za nim prisla, dal mi len tak darcek - nejaky siahodlhy program do PC na upravu foto, lebo ma to bavi. Ale potom nerozumiem, preco sa este potrebuje za nou sem tam zastavit. Berie ju ako kamaratku, lutuje ju? Asi pred 5 mesiacmi mi sam od seba povedal, ze zistil, ze by s nou uz nebol stastny...no ona ho stale kontaktuje a to, ze za nou siel na statnice ma dost zobralo. Nerozumiem ako ho k tomu prinutila, uz za nou nebol 4 mesiace. V v Ke maju vsak spolocnych kamaratov, tak tam sem-tam zajde.

deinaje

Ahojte baby, no ja to mam komplikovane v tom, ze sme od kvazi priatela daleko, takze sa malo vidime, ale co sa tyka inych bab vobec neziarlim, len co sa tyka nej, pretoze viem ako dlho boli spolu a tak. Je to komplikovane. Nechcem jej ublizovat, nekontaktovala som ju doteraz, nech si to s nou vybavi on. Len ma to niekdy nastve. Sme obaja z inych miest, ja Ba, on pri Brezne, vidavame sa sporadicky, kazdy mame teraz pracu aj skolu, obom nam to tak vyhovuje. Minule mi spominal sam od seba,ze sa boji, ze si raz jeho partnerka najde dobru pracu (zrejme preto, lebo by potom za nim neodisla, on tam ma rozbehnuty biznis). Ja som si teraz totiz nasla pracu v IT ako support. jeho byvala vsak teraz dokoncila VS a ide si hladat pracu. Tak len teraz mozem dufat, ze tou partnerkou myslel nmna:(