Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sway

Caute kocky,ste tu teraz niektora?Ako vidite,nemam moc casu chodit:-(Akj ma to mrzi,ale aj mam zo seba lepsi pocit,ze nezabijam tolko casu na nete.
Darika,dufam,ze to nebude nic vazne:-(Nemas tam ziadneho lekara?Mozno by stacil obvodak,aby ti na to pozrel,ja som absolutnu laik,ale ked ta to zacalo boliet,mohol s ati spravit nejaky zapal a to treba liecit..drz sa,ja viem ako to je s lekarmi v cudzine.
bon a ty si ok?citala som vsetko ,co si pisala,no nezavidim ti,akurat dufam,ze to ako tak zvladas a bude vsetko uz cokskoro ok..
nikka a ty ako?vyzera,ze teraz nemas ziadne trapenia a tvoje prispevky vyzeraju celkom veselo:-)Tak dufam,ze aj ty sa mas dobre.

bon

darika ved presne, na hlupakov kasli, a kazdy normalny clovek to pochopi, to neries, fakt na tom nic nie je podla mna.....taketo veci ti uz fakt nemusia byt blbe...., dnes uz nie.....

čoStym?Nikka

darika ja tiež tak robím, že stále, čo si kúpim, tak vyskúšam.... to hodinu len pred zrkadlom sa vykrúcam, to sa musím ujistiť, či som kúpila dobre alebo ne... :) ked dobre, tak sa teším, a ked sa mi doma už nepáči, čo aj to sa stane občas, tak to ide pod všetko oblečenie dole, nakoniec.... :)
a neboj, ved sa pýtaj pod svojim menom, presne ako bon píše, že nie si ani prvá, ani posledná...neboj... :)

darika

Ahoj Nikka.
Tak to je smola s tou pracou,ale aspon si si radost urobila.teraz si sa urcite este pred zrkadlom povykrucala...To u nas v rodine baby ked nieco na seba kupia,hned ako pridu domov rozbalia a oblieekaju znovu.Ja mam z toho radost a le ja to dam do skrine a az ked potrebujem az vtedy obleciem.
Skusim teda napisat sem.Nechce sa mi hladat nove forum.A menit nick nebudem.Ak sa najde hlupak,nebudem reagovat.

bon

darika ak ti je to blbe, tak sa opytaj pod inym nickom, a zase nemyslim si ze je to az take blbe, nie si prva ani posledna, a ani jedina...., neries, ak potrebujes poradit a nemas od koho tak sa pytaj, nikto ta tu nepozna, ja by som sa opytala......alebo mozes skusit aj ine forum, kde neprispievas, a mas vyriesene.....

čoStym?Nikka

ahojte kočky.... darika tak notebook už ide jak vidím... :D
ja som bola doobedu na úrade práce... jediná moja nádej bola, žeby som ešte mohla ísť na absolventkú prax, je to síce len na 4 mesiace, 4hod.denne, mesačne za 5500 Sk, ale aspoň dačo... tá pani mi tam povedala, že ešte len teraz sa menili podmienky, že ja už ísť nemôžem, lebo som už bola pred rokom, či jak... a pred mesiacom sa to ešte dalo... jooooj, tak ma to dosť mrzí. som mala nervy, tak som išla hned do mesta nakupovať. som si toho toľko toho pokúpila,už mi ostalo len posledných 33 eur na účte...ta čo už.... ale som si kúpila taký pekný kabátik fialový, chcela som čierny, ale z toho strihu čo sa mi páčil čierny nemali, a tento mi sedel ale veeeľmi, tak sa tešííím... :D aj šáliky také tenké som si kúpila, čižmičky také tie krátke, a kopu somariniek ešte, no čo už.... hned sa lepšie cítim... :D

bon

ja viem ze si za to sama mozem, ja aj ked mu nieco vycitam, resp. zase raz ziarlim, a´tak na mna pozrie, objime a povie mi vzdy ci to fakt myslim vazne, ze ved je to blbost..., a ja viem ze je, len ja som taka divna...., no neverim si absolutne....., musim sa ale aj ja zmenit, lebo aj jemu to moze zacat liezt na nervy a potom neviem co bude....., dakujem darika, ja si asi tiez spravim takych par minut, ze bude dobre :D, to je dobry napad........
no jasne ved ho nechaj tak, mozno ti to spojazdni, ono ten kto sa tomu rozumie, tak to vie dat dokopy, ved mne sa uz ani prihlasovat na emaily neislo a teraz fajn...
no idem ja varit, a dat sa dokopy trocha, som si zaviedla nove, ze sa budem o seba viac starat, tak idem na to :D, a poobede porada, tak pekny den prajem, mozno sa este ozvem ak mi pojde varenie rychlo :D

darika

Bon,ja potrebujem radu,ale je mi strasne blbe sa na to opytat.Ale musim.Chcela by som si tu zalozit jednu temu,ale neviem,vies,ja tu dost casto prispievam a tato tema by bola dost...Ani to neviem nazvat.Proste viete vsetky,ze mam implantaty a mam poslednu dobu problem.Neviem ako zistit,co robit alebo ci sa to stalo aj nejakej inej.Opytala by si sa nato tu vo fore?

darika

No vidis,ale musis si aj tak najst tie baby,aby si nasla v nom nejaky problem.Kym sa nieco nestane,daj si zavazok,ze budes sledovat to co robi teraz,co nerobil predtym.Hladaj v nom to dobre,ako si to aj teraz napisala.Ty si sama ublizujes mozno viac ako je to v skutocnosti.Mozno je aj vsetko v poriadku,ty si zrazu na nieco spomenies a uz to nejde dalej normalne.Kasli na baby co mu pisu,volaju.Pokial sa nic nedeje,ty bud pri nom a nevycitaj.Ja sa sama niekedy az cudujem,co by som niekedy zurila pri veciach,tak teraz idem len von z izby,nieco si najdem na par minut a poviem si,ze ked sa vratim,tak o tom uz nebudem tocit.
A co sa tyka toho lap topu,mame doma tiez kamarata,co sa dost rozumie.Tak ho necham teraz tak a mozno ho spojazdni.

bon

Ahoj darika, no tak kupit novy laptop by bolo aj mne luto, skoda penazi, ja uz laptop nikdyv zivote nekupim, je to srot za drahe peniaze, ja som ho mala tiez zavirovany, ale dali sme ho precistit jednemu chlapikovi, a ten ho spojazdnil tak, ze frci lepsie ako ked som ho kupila, klop klop............, aj ked baterka je v cudu, ale spale zatial.....
je to krasne, ale mna to aj tak vie nahnevat lebo ja sa takto nespravam, nikdy som sa nikomu nevnucovala a toboz nie ked som vedela ze ten chlap niekoho ma, to som ddavala ruky prec ako sa len dalo, nemam rada taketo spravanie...., a mas pravdu, ja s nim zaspavam, a mam pocit ze mu zacina vrtat v hlave, ze nie je jediny chlap na svete, a ze na mna musi trocha inak lebo ma strati...., je velmi mily povacsinou posledne dni, a spravil a poveal niekolko veci co som bola az prekvapena, neviem co sa deje,ale odkedy sa stalo to co sa stalo v jeho rodine, sa velmi zmenil, nesponavam ho az niekedy....., zaujimave ako udalosti vplyvaju na ludi.....