Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

darika

jezisi a toto je co zase?Bon,to je ironicky alebo...nerozumiem.Vsak sme spolu nepisali,co sa deje?Prepac,ale musim reagovat.

darika

jeeej Nikka,tak som sa dockala.Moje cakanie predsa stalo za to.Ja som vedela,ze sa zase ukazete.Inak poviem ti,ze klobuk dolu ako si sa ty zatala a si absolutne odmerana ku ex.To ale nie je len tak.Mne sa nechce verit,ze si sa proste rozhodla a tak to dodrziavas.Cim to je,ze si zrazu zacala takto reagovat?Ved este nedavno by si dala cokolvek za to,aby to bolo takto.Vidis,fakt to ma vzdy opacny efekt,ze clovek musi bojovat,aby vedel co straca.

čoStym?Nikka

no dokopy fakt nič... všetko je po starom..., teda okrem toho, že už mám doma konečne svoj pc aj net... môj ex sa ozýva... chcel to ešte skúsiť, ale ta už nemá šancu, a som sa mu to snažila čo najšetrnejšie povedať... :D

sway

Nikdy nevies kedy pride ten pravy a co je to skoro?;-)Tak budem drzat palce hlavne s tou pracou..Ale apson mas stastie,ze ta stale podporuju rodicia,tak nemusi kvoli tomu tolko stresovat.A co mas inak nove?

čoStým?Nikka

no ahojky sway... som rada, že si tu...:) no čo celé dni robím? len tak, hocičo, čo príde... :) dnes som bola na nákupy... ale nič som nakoniec dokopy nekúpila... :) no čo už... a prácu stále nemám, hľadám, ale fakt nič...objav žiaden... ta čo si... ešte skoro... :)

sway

AHoj Nikka ja som este chvilku tu:-)A co cele dni robievas?NOva praca,novy objav?Ak tot u precitas dozadu,tak ja som pisala,co nove,ale v podstate nic zasadne..

čoStym?Nikka

ahooojte kočk moje zlatučké... :D tak ja už mám doma net, takže tu už budem chodiť často a stále... :)
vidím, že sa tu začali riešiť nejaké nové vecičky, tak len odkaz pre VITKU, ja som sa so svojím priateľom po čase rozišla, proste som s tým nedokázala existovať, v takomto vzťahu, to sa proste nedalo...
a ináč kočky, ako sa máte, hm? :D

darika

Ja viem,len to stahovanie robi u nas len chlap a krpec ked chce pozerat filmy,tak po vari 50 minutach mu to zastavi a musi cakat zase nejaku dobu aby mohol dopozerat.% eur ma nezabije a mozme pozerat. A odtial som odisla kvoli jednej zenskej,pre ktoru im odislo presne ako ja za rok vraj 7 zien.tA TAM UZ NIE JE A VTEDY MI POVEDALI,ZE VEDIA,ZE TAM ONA ROBI PROBLEMY.jA SOM IM OMLUVILA A vysvetlila,ze tam hodiny mi nevyhovuju kvoli dietatu.Ona mi uz predtym pocvedala,ze sa s tym neda nic robit. V tom druhom mi prisposobili na dieta.No uvidim.Odchadzam do skoly pre syna.Dostala som oznam,ze sa mam zastavit za ucitelom-triednym.Tak neviem co sa deje.Zatial pa.Ozvem neskor

sway

Tak si sa mala apson na zahrade vysantit a posadit kvetinky:-)Ja by som sa na dome nenudila..Ty si teda loajalny pracovnik:-DKed pri prvej prilezitosti zdrhnes ku konkurencii,ale chapem ,ze musel byt dovod,len si to mala nejak diplomatickejsie ukoncit..
Hmm ja by som 5 eur neplatila mesacne zato,ze nieco mozem stiahnut - radsej chvilku pockam..Ja mam nainstalovany taky program,do ktoreho stahujes filmy z torrentov,ktore su na istych internetovych strankach.Napisala by som ti aj postup,niektore filmy trvaju aj niekolko hodin,ine mas za 30 minut - zalezi od toho,kolko ludi ich zdiela.No je to na tebe:-)