Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

darika

Co si?To su take ofajky...Vraj si mam kupit balik za neviem uz aku sumu a potom zase material kupit a bla bla bla.No,len peniaze zobrat a pa pa.Po novom roku sa mam prist opytat na taku istu robotu ako som robila,pri babkach a dedkach.Robia tam tie kamaratky a vraj mam prist,ze stale potrebuju a na novy rok su vzdy zufali.Len ja mam ten problem,ze nemam odvahu,pretoze ked som sem prisla,som pracovala najprv tam a odtial som im usla ku konkurencii 3 km odtial.Bez vysvetlenia.Az ked mi volali som im vysvetlila.Vraj mi to ale moze jedna z tych kamaratok skusit vybavit,pretoze ona tam ide robit skoro ako sefkinu pravu ruku.Takze vraj sa za mna prihovori.Neviem.Ale nic ine mi neostava.Ked aj nevezmu,ale skusim.Ved sa tu zblaznim do juna.
A co sa tyka toho stahovania,to stalo len 5 eur na mesiac a inde sa vraj stahuje na niekolko krat a tu je to na jeden raz a rychlo.Ja to neviem a nerozumiem ako sa to robi.

sway

A preco si nepostahujes filmy z netu?ja pozeravam akurat archiv markizy a inak filmy stahujem,nemame tv..Tak kazdy ma ine priority:-)Niekto si potrpi na oblecenie,niekto na auta,niekto na byvanie - to je vec nazoru a vkusu..Mne by nevadilo byvat v podnajme aj cely zivot,ale je dobre nadubudnut aj nejake nehnutelnosti a vnimat ich skor ako investiciu.A ty si vzala tu pracu na doma aspon?Alebo si nebodaj zacala vysivat od nudy?:-)

darika

Hm,tak ty dopievas teraz,kym ja som este nedospela.Ale ved my mame vsetko,co potrebujeme.Ja si nepotrpim na stavanie domu.Cely zivot splacat,skrtit len kvoli tomu,ze mam dom?Kaslem nan.Radsej si budem moct dovolit a budem vo svojom bytiku.
Prave mam nervy,lebo som si objednala na stranke filmonline na mesiac na pozeranie filmov a aj stahovanie.Zaplatila,prisla mi odpoved s heslom a menom a ked to tam vlozim,tak mi pise,ze je to uz pouzivane alebo je nespravne.Ma ide slak trafit.Som tam pisala,ale kym zase dostanem odpoved,tak mi aj termin pouzivania skonci.No nemam ja smolu?To su problemy,co?

sway

Ja na oblecenie nastastie velmi neminam,lebo si aj tak vo vsetkom pripadam ako klobasa:-DTak do juna by sa vam aj mohlo nieco podarit usetrit a vravela si,ze uz mate o pracu na SK postarane..U mna staci,ze dodrzujem tajomstvo aby som neminala viac ako zarobila,lebo som mavala aj take obdobia..Ale uz sa dost krotim a niektore veci si aj odopriem,hmm dospievam?:-)

darika

nic som mu,len pozeram co maju.Tu je ten obchod-Next kusok od nas a ja mu nakupujem len tam.Zatial mu netreba nic,len bundu,tak som pozerala ci sa oplati ist.Este pockam,lebo ja ked sa raz dostanem do obchodu,tak mi potom nie je rady.Tak sa snazim tomu vyhnut.Rozmyslam,ze vyslem cez vykend manzela,nech ide on.On ked ide na nakup,tak mu kupi max o 2 veci viac,kym ja o 12.A tu mu to netreba.Teplaky na zhananie a uniformu do skoly.
Chceme co najviac usetrit,lebo doteraz sme si uzivali a ked sme sa rozhodli,ze ideme nastalo domov,tak sme zistili,ze vlastne nemame nic.Ha ha ha.A naco?My sme si tu zili a ja som tiez neni typ,ktory mysli na zadne dvierka.Ja zijem z pritomnosti a nemyslim na buducnost.A to nem dobre.

sway

Cau cau ,tak ty si teda ina stalica tejto stranky:-)Ale neber to tak,ze sa lutujem,ja sa praveze nikdy nelutujem,som sice obcas nespokojna,ze nedokazem veci dotiahnut podla svojich predstav,ale to je vsetko.Len ide o to,ze to mozno vytvara falosnu predstavu o mojom zivote,ked sa snazim pisat iba tie pozitivne veci:-)Takze je to v pohode,zivot neni pericko a nie je mi co zavidiet,jedine krasu a mladost ha ha a tu mas aj ty:-DA co pekne si krpcovi kupila?

darika

halooo,tu som,len pozeram oblecenie pre krpca na jednej stranke.A hadam si z toho nie zufala,ze si taka aka si.Niekedy clovek sniva o niecom pol zivota a splni to az ked umiera.A co?Ked mame sny,ma nas co tahat.A okolnosti a situacie ta donutili...Ved to je len dobre.Vies kolko poznam bab,ktore by pomaly ani 100 km nedosli vlakom alebo autobusom,lebo nie su schopne same?Na nakup?Ani tam,vsade musia niekoho mat vzo sebou.Ja taka nie som.Som samostatna.Vsetko si dokazem sama bez pomoci.Aj s tym bytom mas dobry napad.Len treba byt isty,nakolko budes schopna to splacat.Je to na dlho.Ale pri tebe by som sa moc nebala.

sway

Ahoj darika,uz som vcera musela ist od pc - veceru varit..O to nejde,ja neviem co bude a typujem ,ze hotovost nebudem mat nikdy - nie som sporoblivy typ:-)A keby som kupila aj byt,asi by som ho dalej prenajimala,lebo v garzonke zit s priatelom nechcem.No a nic vacsie by som si nemohla dovolit,tu v normalnej lokalite stoji mala garzonka asi 2 mil.Jeej darika,ono sa to pekne cita,ze mi akoze ma niekto,co zavidiet,ale nie je to tak,len ja o tych veciach,co spravili zo mna to co som dnes velmi nehovorim a kebyze sa pozriem na svoj zivot s odstupom,tak je vlastne dost blby,len ja sa stale o nieco snazim,tak to az tolko nepocitujem:-)A ako sa mas dnes?Ak si teda tu..

darika

Tak sa s tou hypotekou neponahlaj.Ty mas velke plany do buducna.Mozu vyjst aj nemusia.A pokial nemas platit v hotovosti,tak sa ti neoplati brat pozicku na nieco,ked mozno aj tak budes v prenajme na opacnej strane.Ja by som tiez este pockala.Dokonca som citala,ze nehnutelnosti idu dost dole a aj pojdu do buducna.Boze Sway,ani si nevies predstavit ako ti strasne zavidim.Ja nelutujem nic vo svojom zivote,som rada,ze je vsetko tak ako je.Nemenila by som.Ale keby som si mala vybrat,vratit cas nazad s tym,ze by som este nezila tento zivot ako uz mam za sebou,hned by som menila.Ja som nemala tolko moznosti pred 12-15 rokmi,ale tiez by som urcite bola taka ako ty.Jaj,aspon ti mozem drzat palce.

sway

Jejda to naozaj?Tak ja som si to nejak nedala dokopy,ze uz idete na stalo..Som myslela,ze len ty chces zbalit kufre,preto sa pytam..Tak psi su prasata,ale su aj zlaticka:-)tak hlavne,ze ho ma syncek rad,nie?A ty nenajdes pracu?Co budete doma?Aj sa tesis ,ci ani nie?Ja som tiez rozmyslala,ze by som mohla kupit daky byt na hypoteku,ale tu asi nechcem a aj tak by som mohla iba nejaky maly a navyse ja vlastne ani neviem,kde by som chcela v buducnosti zit.A ked uz budem platit hypoteku ,budem obmedzena:-(My mladi to mame teraz dost na figu.