Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

bon

sisikaa nevies aky mame vztah......, a dieta neviem ci chcem zrovna snnim, ale urcite na to pridem....este mam cas...

sisikaa

bon a to chces mat dieta s clovekom, s ktorym nemas dobry vztah a deti vlastne ani nechce? Najprv by ste si mali upravit vztah a dieta by malo z neho vyplynut ako jeho vrchol.

čoStym?Nikka

čauteeeeeeeeeeeee.... :)
tak ja som po svadbe, vaaau, bolo super. mi prišlo také super, že môj brat si našiel tak super dievča, lebo ona je fakt totálne nekonfliktná a je úplne super, fakt som sa tomu tešila, a uvedomila som si aj, že mi bude chýbať. a to mi prišlo zvláštne, lebo sme medzi sebou nemali veľmi dobrý vzťah. no čo už... obrad bol krásny, nevesta a ženích ešte krajší, no a ja samozrejme tiež, hehe... :) všetko dopadlo super, bola sranda... prišli sme až ráno, spala som 3 hod., potom som musela vstávať, a teraz sa mi už vôbec nechce spať, takže predpokladám, že večer ma to skoro zloží... moja mama dosť stresovala, a čo ma prekvapilo, že aj oco, to som fakt nečakala, on stresoval možno viac ako mama, a ona je v tom dobrá, to hej... : )
A vy ako? :)

bon

ahojte kocky, tak ja som mala vcera tazku noc....., som chora, a priatel je cely tyzden zase raz ako bez duse, tak som to uz nevydrzala, a opytala som sa co mu je, on ze noc, a nakoniec mi povedal ze to je jeho sukromie, a nemusi mi to hovorit ked nechce....., to ma dost zarazilo, lebo nechapem preco zrazu sa musi uzatvarat...., tak sme sa potom rozpravcali, vravel ze by najradsej odisiel niekde kde by bol sam, ze uz nema z tohoto tu radost, ze sa tu neciti dobre, ze sa mu neoplati tu byt kvoli par svetlym chvilam......, neviem co mam robit, som na vazkach, mam uz tohto dost, ja sa snazim a on mi povie nakoniec toto, ja si zasluzim tiez viac.....a nie toto. a este mi povie ze on nikdy mat deti nebude, pricom vie, ze ja cakam len nato, kedy skoncim skolu a nasetrim nejake peniaze aby som si to dieta mohla dovolit......ach jaaaj, zase mam dilemu,....

čoStym?Nikka

ahojky
darika dakujem za prianie... a neboj, neopijem sa, ja nezvyknem tak piť, a pijem iba vínko, takže to v pohode... :) a šatky si beriem, jasné... veď som sa na nich tešila, tak som zvedavá, či budú mať úspech... :)

darika

nikka
tak budem na teba mysliet a drzat palce.Uz nech je ako je,ale ked si si tak postavila hlavu,ze ani za svet,tak musis zatvorit dvere a nechat sancu tym,ktori maju o teba zaujem.Len nielen oni,nech je to aj z tvojej strany.Ale to mam len ja taky pocit,alebo je to naozaj,ze ty sa na toho kamosa nejak tesis,ze?Hlavne sa moc neopi,aby si vedela co robis a hovoris.A co ti saty?Ides si ich obliect?Tak si sa na ne tesila este nedavno,tak bodaj by ti priniesli stasticko.
Bon
ja radsej neskusam jedla starych mam.Ono moja stara mama az taka dobra kucharka nebola,ale vedela fantastikus mucne jedla.Jaaaj,skoda,ze to uz vsetko nezvladne.Ja ked mam teraz volno,by som mohla skusat tiez.Buchty a knedle a tak.Chlapy to maju radi a ked mam tolko casu,tak aj ked nevyjde,urobim nieco ine.

bon

darika, neboj, nieco urcitre najdes, a uvidis ze vtedy ked uz to ani cakat nebudes, a podla mna ta praca na doma je dobry napad, aspon budes nieco robit, myslim ze ti nejde momentalne az tak o peniaze ako o to, ze chces nieco robit.......
nikka takze druzba??,no to si si pekne vymyslela :DD, sikovna
ja som prave dokaslala obed, neda sa to jest, vobec to nie je take ako ked to babka robi, no co uz, budeme mat chlieb na obed.....

čoStym?Nikka

ahojte, no to som rada, že tu už ste konečne... :)
darika, ten chalan, čo ma chcel bol preč, v cz a teraz sa vrátil a stretneme sa na svadbe,lebo ide môjmu bratovi za 1.družbu, sú to najlepší kamoši, tak som zvedavá, že ako to tam dopadne... a nebď smutná, určite si nájdeš nejakú prácičku, ktorou si budeš zabíjať tvoj voľný čas.
na tú svadbu idem sama, možno sa mi pritrafí nejaký družba, neberiem tam nikoho radčej... :)
a jáááj, včera mi volal môj exex priateľ... on bol moja prvá brutal veľká láska... pýtal sa na mňa mojej best priateľky a potom mi zavolal, že čo a ako??? vau... akože on má priateľku, 1,5 roka, ale mala som taký ČUDNY pocit, už dávno je to za mnou, hoci som s ním bola dlho a tak, ale predsa... :) 1.láska je 1. láska... :D

darika

ahojte kocky.
tak som sa zastavila trosku napisat,aj ked som tu stale,ale nemam naladu vobec pisat.Uz mam riadne depky z toho,ze sedim doma cele dni na zadku a nic nerobim.Dieta si plni povinnost-chodi do skoly.Manzel si plni povinnost-chodi do prace.A co ja?Uz aj na nete som pozerala,papiere poposielala a nic.Vsade maju dostatok.Ja som na tom uz tak,ze som vyplnila na nete formular na pracu na doma.Ja viem,ze su to papracky,za ktore clovek nedostane skoro nic.Aspon doma som o tom pocula.Cele dni sa s tym seres a nakoniec dostanes par centov.Ale uz len ten pocit,ze nieco robim,ked aj za par drobnych.No,uvdim ci nieco poslu.
Nikka
a ty ides sama na tu svadbu alebo mas nejakeho partnera?A co ten co si ho spominala,ze ta chcel?On bol prec,ci ja si to uz nepamatam.

bon

Ahojte baby, ja sem aj obcas zajdem, hlavne teraz mam teake lenive a stresove dni, ze potrebujem vypnut, ale nikoho nikde a samu so sebou ma uz nebavi sa rozpravat........ale dnes idem do divadla, mam to ako prekvapko pre kamosku, mala narodky v lete, tak budeme mat damsku jazdum este nevie na co sa chystame, tak dufam ze to ani neodhali do vecera.......ale tesim sa...
sofia, ved hadam nieco najdes, ja to vzdy beriem tak,ze kazda koruna sa zide a vzdy lepsie ako trcat doma na prdeli......
nikka no dost blbe ze sa ti hentak ozyva, asi ani sama nevies co ches..., ved to zistis, a ta svadba, no to ti nezavidim, nemam rada rodinne zeslosti :DDD

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jeho bývalá... - Fórum - ZDRAVIE.sk