Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

darika

Ahoj Nikka
Tak ty musis byt z toho vsetkeho este stale na nervy,ze?Uz to,ze sa vyhybas ludom,nic tym nevyriesis,len sa dostavas do hlbsich depresii.Ale ja viem co to je.Aj ja ked som mavala stavy,nikoho som nechcela vidiet a dokonca ani najlepsej kamaratke,ked zvonila pri dverach,som jej neotvarala.Nikka,ked aj nechces s nikym byt,chod sama von.Chod do nejakeho centra,obchodakov,daj si tam kavu,alebo aj vinko a len tak sed.Pozeraj ako ludia chodia s taskami a o kazdom si vymyslaj nejaky pribeh.Neubijaj sa.

coStym?Nikka

ahojte baby, no tak dúfam, že ste sa už prestali hrať na urazené...a mňa fakt veľmi mrzí, že sa tu často neukazujem, som zo všetkého deprimovaná, tak to asi preto. fakt ma to dosť mrzí, ale v poslednom čase sa neozývam nikomu, takže to neberte osobne, please... a nebojte sa, s priateľom som sa zas dokopy nedala, ani nemám nikoho nového, to by ste predsa hneď vedeli, no ako si vôbec o tom dovolíte pochybovať... :)

bon

Ahojte kockyk tak vidim ze farba sa vydarila, a filmovy maraton ma uspech :DD, to je super, ja som dnes mala zapis kde som bola od 8 do 4 a nakoniec tam musim este raz, lebo nasi uzasni ucitelia sa vysrali na to aby odovzdali harky, a tak mam z 3 predmetov namiesto A FX, takze som rada, ze mozem vybavovat vsetko odznova.....dnes sme sa chystali do mesta na zmrzku a sa prejst a tak, spravit si pekny vecer , ale ja asi zaleziem do vane, len co pride priatel a spravi veceru a pojdem do postele, lebo sa ledva drzim na nohach......,

sofia.sara

no co som pisala pred vcerom ci kedy ze idem popozerat par filmov ked mam teraz cas:) a ja to volam filmovy maraton..:)) ked si pustam same filmy aj ked nie uplne nonstop ale aspon vypadnem z reality prostrednictvom filmov ked sa vhlbim do deja:))
to moze byt celkom zaujimava farba ale podla toho nazvu by som to nerozlustila:)))co je to zac:))

darika

sevas Sofi
aky filmovy maraton?
vies ze ani neviem co je to za farba v kuchyni?pise light terra cotta,ale je to nieco medzi marhulou a hnedou.

sofia.sara

ahoj dari..ja tu som sem tam....:))
a aku farbu si dala do kuchyne?
inak ja som zacala ten filmovy maraton a neviem preco vyberam si same horory..samozrejme nepozeram to vkuse tak cca dva za den ale dnes som si kukla fakt hnusny...

darika

Ahojte.
Sa mi nechce verit,ze tu uz ani Sway nie je.Si umrela od nudy?Ja uz malujem chodbu dnes.Ta kuchyna vysla super.Najprv to vyzeralo hrozne,so smuhami,ale ked to vyschlo.No,som dobraaa.