Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

bon

pre neho je cistenie zachoda to , ze tam da prostriedok a splachne :DDD, takze to si radsej spravim ja, ale neriesim to, len ma to trocha nahnevalo, lebo ja sa s nim tak nerozpravam aj ked ma naserie som milsia ako bol on vcera......, uvidime, len ma hneva ze sa neviem dlho hnevat, uz som mu navarila, umyla riady, aj ked on ma kopu casu poobede, ja utekam do prace zase, celu noc som v praci nespala, lebo sa mi snivalo s bratom, a nebolo to najkrajsie, tak som ako mrtvola, zajtra z roboty do skoly na zapis, jaaaj, ma tam o zem hodi.....pekny den ti prajem, a nech ti steny pekne uschnu :DD a nech ta nikto nerusi :D

darika

No vidis.Vies co to je,ked chlap robi domace prace?Vtedy ho vyrusovat nesmies.Teda ti poviem,moj muz urobi vsetkooperie,vysaje,povesia,umyje podlahu,navari,ale...co sa tyka kupelne,umyvadlo a tak,to este snad neumyval.Takze nabuduce ked mu zavolas,sa opytaj,ci necisti pre istotu zachod a potom rozpravaj.Ha ha haTo su vsetko veci,ktore zensku vytocia a pritom sa nic nedeje.Chlap proste cistil.

bon

no ale aj tak, mne by tie 2 steny trvali poldna, ja som taky perfekcionista na niektore veci, ze by som to asi 20krat kontrolovala, ci je vsade farba......
no on mi pisal ze som ho vyrusila pri umyvani umyvadla, ale to pre mna nie je dovod na to, aby sa so mnou tak rozpraval, ale zaujimave je ze ma to nevytocilo az tak strasne, som polozila a robila som si dalej v robote co som potrebovala....

darika

kuchyna je sice velika,ale farebna stena je na 2 stranach a 2 steny su biele.takze to,co je biele si necham na zajtra.ja som dnes len tu farebnu.
a inak mas mozno pravdu,ze nemal dovod.teda nie mozno,ale urcite.len to ja som taka,ze ja chcem vzdy vsetko riesit.a niekedy treba veci nechat tak,alebo fakt byt raznejsi.ved uvidis co ti povie.

bon

ako ja taketo veci neriesim, nemal dovod na to, abz na mna hovoril ako na handru, ked ho bude mat tak prosim,ja som mu ho nedala, a ani nemal byt z coho taky strasne nervozny......,

darika

ahoj Bon
stena schne,tak pozeram tu.
Ja neviem,ale mozno by som sa ho opytala,preco tak skaredo sa pyta.Az potom by som polozila.Ja zvyknem tiez od nervov pokladat telefon,ale az ked zistim,ze diskusia nema riesenie.Urcite by som sa najprv opytala.

bon

Ahojte, darika ved zistis aka ma byt ked ju zacnes natierat na stenu :D, drzim prsty :D. daj vediet ako vyzera ta vasa kuchyna, aj ked si myslim ze zeny su sikovnejsie :D
ja mam dni blbec, vcera ma priatel nahneval, volala som mu vecer lebo som nieco potrebovala, a on ze co chces, a este tak hnusne, tak som mu povedala ze nic a polozila, nemam rada taketo spravanie, asi mal dolezitejsiu robotu pri ktorej som ho vyrusila......, seriem na to....

darika

ahoj ahoj
idem malovat kuchynu,tak som si este pred pracou zapalila a idem na to.som zvedava co z toho bude.manzel vie aspon farbu zriedit,ale ja sa o to pokusim prvy krat.vraj nesmie byt ani husta ani riedka.a kto sa v tom ma vyznat? :-)))

sofia.sara

ahojte
asi mate pravdu mala by som to vypustit musim sa priznat ze dnes mi je to uz viac "jedno" vcera to bolo pre mna este take cerstve ta info....a myslim ze mate asi aj pravdu v tom je je tam mozno aj stipka ziarlivosti...ktovie..uvidime ale viem ze nemam velmi chut sa snou nejak zase stretnut...a dufam ze to bude co najneskor..co ma ja mrzi zase tento moj postoj ale nebol by len tak pre nic za nic.
dari..to je parada s tym havom ja som tiez vzdy tuzila mat psa a starky maval vlciaka vzdy a ja mam zafixovane a moj sen je mat minimalne jedneho ak by som niekedy mala dom:))
bon to je blbe ze ta chyta casto depka v poslednej dobe, ty si asi ako ja ze velmi vela premyslas ja tiez niekedy v hlave obraciam niektore veci z kazdej strany,potom si z toho privodim depkujuce stavy. mozno by ti dobre padlo niekam vypadnut aspon minimalne na dva tyzdne ale tak vypadnut uplne do ineho prostredia aj ked to asi mozne nie je ..a takto nejak precistit hlavu..
ja si idem pustit nejaky film teraz uz sa chystam na to odkedy som doma spravit si taky filmovy maraton a napriek tomu ze nemam co robit som sa k tomu este nedostala.:)