Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sofia.sara

no mi hovor nieco o hladani si...ja by som si mala poriadnu brigadu zacat hladat ale tiez mi je takto zatial dobre trochu kludu...aj ked dufam ze neskysnem takto doma co sa mne moze lahko stat...

sway

haha tak to mas dobre,ze sa tesis jak sa das dole,ja uz mam pred tym doslova panicky strach,lebo nikdy nedopadnem dobre,ked sa opustim:-))Ja nic sedim na riti ani si pracu nehladam,mala by som zacat,ze?ale aj to pride zatial mi je dobre doma a na vikend idem do BA.

sofia.sara

inak teraz sway ako si na tom? myslim ze uz si odisla z prace a co teraz?
joooj aspon to pivko by som si hned dala...ale asi sa usetrim na vikend bude u nas v meste akcia a tam sa dam asi dole...ale vacsinou ked si to takto planujem nic z toho nie je lebo mi nejak nebere a ked nechcem pripadne neplanujem tak sa mi postasti no ale to je fuk ale tesim na vikend kazdopadne...

sway

hahah no ja popijam odkedy som doma,vlastne aj teraz mam otvorenu teqilu s pivom..Ale neopijam sa,iba tak k cigarete,lebo som sa rozfajcila a mam pohodicku:-)Darika je letny alkoholik,treba ju este odchytit,lebo nabuduce uz nebude mat chut:-)

sofia.sara

no to by som aj mohla dat za priklad kamosky kedze ja surodencov tiez nemam:))
pokusim sa na to kaslat...aj ked to u mna nebude len tak...
joj inak co ste minule s darikou spominali ze ste si hrkli:)) tak ja by som si teraz hned co sme boli s priatelom na tom vylete vlastne to sme boli na chate a popri sme behali aj kade tade..tak sme sa nejak rozpili:))) a teraz mi to aj chyba..

sway

neries,ved setru ani tak casto nevidite,hlavne nezacni mat ty na nu blbe poznamky..Ja ked kamoska privedie noveho chalana,tiez vacsinou nepustim chvalospevy:-))Sice sa vacsinou moj odhad potvrdil,ale zase ked je uz s niekym dlhsie,tak si tie poznamky odpustim:-))Davam za priklad kamosku,lebo nemam surodencov..

sofia.sara

no mne praveze prisla celkom fajn, aj preto ma to nejak zarazilo, keby mi bola nejaka na prvy dojem nesympaticka tak to asi skor zoberem alebo by som to aj cakala....ale takto...
a ani nemam odvahu sa k tomu vracat a spytat sa este raz na to priatela nejak konkretbejsie, to mi on sam od seba povedal...ale tak je to podla mna blbbe,ja by som si asi nedovolila niekomu hovorit nieco negativne na niekoho o kom viem ze ho ma rad.

sway

Ved prave a tebe bola ona sympaticka?No s tou priatelovou mamou bolo tak,ze mi kupila nejake tricko a povedala,ze mi asi nebude dobre,ze ked tak mam trocha schudnut.Teraz ked to priatelovi pripominam,tvari sa,ze jeho mamicka take nieco nepovedala.Ale tak co som si to vymyslela?:-D

sofia.sara

:D:D:D co ti odkazala?? no tak asi ani nie ..je to take blbe...a podla mna aj dost netaktne, nie dost ale poriadne
no neviem sway ale od vcera mi to vrta v hlave mam zase nad cim premyslat, ved to ze po jednom podotykam kratkom stretnuti mat poznamky..no..aj ked priatel sa tvaril normalne vcera coze predpokladam ze keby to bolo nieco vaznejsie tak aj jeho to cukne ale zase priatel je taky ze on si asi nebere moc co druhy alebo aspon o tom neviem. vidis uz ako nad tym spiritizujem:))mala by som to asi vypustit z hlavy ale pravdou je ze mi to mozno ani priatel nemal vraviet lebo teraz pri najblizskom nejakom stretku budem mat v hlave ze ona mala nieco proti mne a uz sa to moze tahat...

sway

Ja chapem a neviem preco by mala mat jeho sestra na teba blbe poznamky,ked ta poriadne nepozna.Vies,niekto len tak nieco povie,prvy dojem a po case nazor zmeni..Podla mna to nebolo nic hrozne,len daka malicherna poznamka.Mne zase priatelova mama odkazala,ze mam schudnut,lebo som v tom case bola trocha pribrata,no je toto normalne?