Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sofia.sara

ved ja viem sway, nemozme sa kazdemu pacit to je jasne ale vies tym padom ked mne velmi nanom zalezi je to take podvedome ze sa chceme pacit aj jeho najblizsim...mna to jednoducho riadne zarazilo..jasne mi je aj to ze ma nemoze poznat po prvom stretnuti ale proste chcela by som vediet co konkretne ci to bolo nieco vacsie alebo naozaj len nejaka blbost tykajuca sa vyzoru..ide mi o to...

sway

Ahoj sofi,rodinu mu neries,on si ta predsa vybral:-)A kazdemu byt sympaticke nemozme.Ty vyzeras byt taka sibalka,mozno si k nemu predstavovali vacsiu slusacku..To nic,nemozu ta predsa poznat po prvom stretnuti..

sofia.sara

ahojte kocandy, darik dakujem za mail uz som precitala:) som rada ze sa to takto pozitivne vyriesilo ten problem ktory vznikol..ale neboj zase podla mna si to nenafukla ja kebyze nieco take objavim chovam sa rovnako.nikto nechce poredsa citat od milovaneho ako inej vypisuje taketo veci. a je to uz naozaj potom zalozene na to ci verit ci nie.ty si sa rozhodla verit a ja dufam ze sa to vyplati a budes spokojna. moze byt to ze to bol len nejaky "flirtik" virtualny aj ked naozaj nie celkom koser:) ale to su chlapi. ja som vam minule zistila ze moj priatel ma nick na pokeci o ktorom nic neviem ako nechodi tam casto niekedy aj mesiac dva sa tam neukaze ale skoci tam a to by ma teda fest zaujimalo co tam robi...raz mi povedal ze by si mna nikde necital lebo ze by nechcel vidiet nieco co nechce-tym myslel nejake flirty platonicke s inymi..no ale do frasa ja si ani s nikym nevypisujem myslim v takomto style.no ale on zrejme ano pripadne by bol toho schopny asi.
no a dari asi si to zakrikla ze nemam co pisat, ano ani som nemala lebo som bola spokojna ako uz davno nie. ale vzdy musi byt nejake ale.za prve ked sme teraz stravili spolu sami vela sme sa rozpravali a zase doslo aj na jeho ex a mna to zase nejak rozdrazdilo ze teraz dost casto na nu myslim. samozrejme ze mu pise sem tam naozaj len sem tam, ale mna to stve nemozem si pomoct a za chilu pride na sk takze zase sa zacne ten kolotoc ze sa budu aj stretavat no "tesim sa". druha vec je co ma teraz volako skrie je takato zoznamila som sa minuly tyzden s jeho sestrou(priatelovou) ano dost neskoro ale to je jedno. no a vcera z priatela vypadlo ze sice som sa jej zdala celkom ok ALE....bolo tam nejake ale od jeho sestry ked mu o mne hovorila dalej mi priatel povedal ze nevie co znamenalo to ale konkretne ze to uz nepovedala (aj ked tomu neverim)no ale mna to nejak dostalo ze sa jej na mne nieco nepaci alebo jej nesedim alebo ja neviem ...to je to ,ze ani neviem co sa jej nezdalo...a este najlepsie ze mu povedali aj s jej muzom ze si k nemu predstavovali nejaky iny typ baby...sporotvy, nejaku blondynku tak neviem ci je to "len" toto co sa jej nezdalo alebo aj nieco ine...ale trochu ma to skrie a asi aj mrzi...

sway

bon tak som rada,ze ta depka presla a vsetko dobre dopadlo:-))
Cau Nikka zase si toho moc o tom ako sa ti dari nenapisala:-)ale zda sa ,ze dobre,aspon si sa ozvala,ze zijes.Drz sa:-)

čoStym?Nikka

ahojte kočky. hlásim sa, hlásim... :D ako sa máte? jáj, ja tu vôbec akosi nemám času chodiť k vám. v sobotu idem na svadbu a o 2 týždne zas, tak práce je dosť...ešte zháňam posledné vecičky a doplnky, stále len niekam behám...ale sa aspoň doma nenudím... a vy ako? :D

bon

Ahojte baby, tak ako to dopadlo s tym psikom?
ja som nakoniec na ziadnej damskej jazde nebola, priatel vcera prisiel predsa len, depka ho presla, ospravedlnil sa mi, a tak, ja neviem no, my sme taki cudaci obaja ty kokos, druhych takych ludi uz asi nenajdete....., povedal mi len tolko ze ho mam nechat ked ma taketo debilne dni, ale ja to neviem nechat tak, tak raz sa to snad vsetko naucim....vcerajsok bol potom super, kukali sme do noci telku a potom sme sa blaznili este dalsie 2 hodiny.......dnes sme boli na navsteve u nich doma, no super bolo, a teraz priatel pozera s tatinom futbal, takze si idem k nim lahnut a pospat asi, lebo ja futbal moc nemusim......

darika

Ja nie,ze by som mala pocit vycucanosti,ale mne ked je zima nechuti nic.Sem tam vinko na vecer,ale nikdy sama.V lete mozem aj sama.Jaj,este ze je leto len par tyzdnov.Podla fokty aku som nasla na nete,je ten havko naozaj zlaty,ale manzel ma vystrasil,ze co ak bude skaredy.Mne to nevadi,ja sa uz tesim,nech je akykolvek.A najviac sa tesim na tu reakciu krpana.On ked sme kupovali tie veci,akoze pre kamaratku,tak len chodil medzi regaly a vyberal hracky,a hovoril o tom,ze ked raz on bude mat psika...No,dam hned vediet ako dopadla adopcia.

sway

Teraz budes mat psika a toho budes vychovavat!A ja sa tu utopim:-)Letny alkoholik?Novy pojem,ja som tiez da sa povedat,ze sezonny tak jeden mesiac v kazdom rocnom obdobi popijam:-))A potom totalne abstinujem,lebo sa zacnem citit vycucana.

darika

Sway,absolutne ma podcenujes!!!
Ja som si zase naliala vinko.A okrem toho,ze sme boli na tom nakupe,tak sedim tu za PC a zarovno pozeram tv.Takze,ked budeme v tych srackach,aspon sa budeme vediet pochopit.Ale uspokojuje ma,ze na potialkoholicke to este nie je.Som predsa letny alkoholik a leto este neskoncilo.
A ak predsa,tak aspon nech sme spolu na jednej izbe.Bude sa nam lepsie odvykavat od PC,alkoholu a cigariet. Uacha cha cha

sway

Ahoj darika,na chvilku som tu.To,ze sme straaasne slusne hovor za seba:-)Ja tu asi od utorka iba popijam,spim a zabijam cas na pc,cize anooo sway ide do sraciek:-))
Bomba,ze idete po toho psika..Je to nejaky z utulku?Inak si strasne zlata,ze ho synovi dovolis a este ho aj prekvapis,moja mamina bola vzdy proti.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jeho bývalá... - Fórum - ZDRAVIE.sk