Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

darika

A este sa chcem s vami potesit...Zajtra si idem pre syna.Krpan o tom este nevie.Malo to byt prekvapenie pre oboch,ale manzelovi som nakoniec povedala.Nedalo mi to,a bolo aj dobre,lebo ked donesieme domov psika,je najlepsie,aby mal vsetko uz pripravene.Inak by sme s nim museli ist hned zajtra na nakup.Vsetko co treba.Granule,voditko,obojok,nejaku hracku...proste vsetko.A nevedela som,ako by sme to urobili.Jedine niekto doma so psikom a niekto na nakup.Ale takto sme sa dohodli a schvalili naraz,co sme chceli.Boli sme spolu a havko ked pride domov,bude mat uz pripravene vsetko.Joooj,baby moje,strasne sa tesim.

darika

Hi Sofi.
To je dobre,ze ste vypli a uzili si to.Aj ked ty toho moc o sebe nepises za poslednu dobu,ale to najskor znamena ,ze je vsetko v poriadku.Ja som ti pisala mail ako si napisala ty mne po tom,co som sa tu vystazovala.
Tak citaj,len citaj,aby si bola v obraze.My sme si vcera so Sway dali po pohariku,ale...normalne sme straaaasne slusne. :-)))

sofia.sara

caute baby....tak som doma:)) vylet bol fantasticky boli sme len priatel a ja...a bolo super...boli sme na chate a aj som si oddychla aj vsetko:)
no neprecitala som si vas vsetky len tak preletela tak dari vidim ze sa to urovnalo aj ked neviem este podrobnosti to neskor prestudujem:)

sway

darika musim bezat,precitala som si to..Inak necudujem sa sestre,ono je urcita hranica a aj ked ju ma kazdy inde,tak tie nervy prasknu..Tak sa musi aj sestra naucit byt trosku sebecka,lebo sa takto sama znici:-(

darika

Aby si pochopila,musim zajst od kraja.Jej manzel ma z prveho manzelstva syna 24 rokov.On pracuje v Thajsku.Teraz prisiel na pol roka a za 3 tyzdne mala za nim prist jeho priatelka na 2 mesiace.Ona je odtial.A aby mohla u nich byvat,neviem ci bolo treba jej viza,ale sestra potrebovala mat vsetky papiere aj s jej muzom na poriadku.A kedze oni sa len nedavno stahovali,nezmenili si adresy.A teraz kvoli tej babe to musela vsetko vsade,VSADE pomenit.Od uradov,matrika,obciansky,banky...proste vsetko.A ona,co ma toho teraz dost a este aj vybavovanim stavania domu,tak nema ozaj kedy behat po uradoch,lebo musi este aj toho choreho nosit do sanatoria,medzitym toho druheho maleho nakrmit,treba mu na obed spat,nema kto s nim byt,takze ho vlaci vsade,medzitym jej place.Mala sa stretnut s robotnikmi na dom,ale bola na policii,tak povedali,ze zase az bud tyzden.A pritom na nich cakala mesiac.A povedala,ze ona kasle nato,ze kvoli nejakej zenskej,ktora sa nacapila na cudzinca a chce si ho chytit a hned si ju maju nasackovat do domu,kvoli nej ona prichadza o nervy,lebo musi behat po uradoch.Normalne by tie papiere nemenila,lebo za chvilu sa zase budu stahovat.Jej manzel s nou suhlasil,lebo oni pobehali svet a vedia ako je to v tychto krajinach so zenami.Budu robit vsetko preto,len aby sa zavesili na krk cudzincovi.A on sa v synovi vidi,tak nechce,aby sa zle ozenil.Ona zacala robit sceny,ze sa na to vykasle,ze jej to nestoji zato a on jej na to povedal,ze ju chape,ze sa necuduje.Ona este vacsie nervy,ze nic nechape,ze ved je to len na nej.Kym on je po operacii a nemoze moc chodit.On jej povedal zase,ze nech sa kvoli tomu nehneva,ze si ma sadnut a urobit si relax,a ona ze ako moze relaxovat,ked je vsetko na nej.On ju chcel vlastne ukludnit a ju to este viac vytacalo.Pritom viem presne ako kludne s nou jednal.On tak pomaly,rozvazne...No,nervy su nervy.Vlastne sa nic nestalo,len jej je to luto,ze vrieskala ako nikdy,az ju museli susedia pocut.A mne to az nejde do hlavy,lebo k nej mi to nejak nepasuje.To ja som hysterka,ale sestra absolutne.

sway

darika a ty vies kvoli comu sa pohadali?Asi to nebola ziadna malichernost,ked ju to tak zobralo:-(Inak ja tiez vela veci dusim v sebe,teda radsej poviem niekomu cudziemu - napriklad vam,ale je vela veci,ktore si nechavam pre seba,lebo to moze narobit viac skody ako osohu,ked to zistia ti nespravni ludia..No sa cudujem sestre,ze to tak dlho vydrzala bez relaxu,ono cim viac pracujes,tym viac sa potrebujes uvolnit..

darika

Som volala so sestrou.Bola s mamou a jej znamymi,vlastne skor moji rovesnici,boli spolu na kave.Vraj bola bez deti.Dala vsetko zo seba von,co ju tazilo.Ona totizto nikdy sa nestazuje.Nech je ako je,keby jej rany krvacali,nepovie,ze ma bolest.Tentoraz dala vsetko zo seba von,povedala,postazovala sa pred nimi.To su bohovski maminy a aj nasi kamarati(manzelia.
Vraj ako sa jej ulavilo.Som jej povedala,ze to je to co potrebuje.Nepozna nic,len domacnost,deti,behanie po uradoch a ziadny oddych,relax.Stale do nej hustim,nech si zozenie pomocnicku-zensku,ktora jej pomoze.Pride,bude s krpcom,ona si moze ist do nakupneho centra,len tak na nakup,na kavu,alebo len tak ku mame...hlavne bez deti.Asi uz prichadza na to,ze to potrebuje,ze to uz nezvlada psychicky ani fyzicky.A pritom nespava ani v noci.

sway

bon je dnes na damskej jazde..fuha dufam,ze sa zabavi..Ja ked som nabrusena,tak to musim vybehat alebo nieco..lebo keby som sa do takej nalady este aj opila,mozno by som sa v tom podniku aj pobila:-)))

darika

Nie,ja som vrch vysavala a dole,kde nie su koberce som len prebehla mopom.
Tak to je nam dobre.Ty pri pivku,ja pri vinku...Teraz by sa tu zisla Bon.Snad nevyskocila z okna.
Bon,nedas si teraz s nami ten stamprlik?