Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sway

Inak ja nerada podprdy periem,lebo sa im pokrutia ramienka,ja ked ponosim - vyhodim :-))))Teda robim to tak,kebyze mam viac penazi:-)

darika

Tak to teda je krasne.Vies,my ked sme sa s manzelom niekedy chytili,hlavne naposledy ten problem co bol,sme si povedali,ako im zavidime,ze oni vedia riesit veci uplne inak ako my.Oni sa absolutne nezatazuju s takymi vecami ako my.Tam je taka maximalna dovera,ze keby sa nahodou nieco stalo,oni to prehodia na srandu,lebo by sa im zdalo neuverotelne,aby jeden druhemu ublizili.Mam sa od nich co ucit.

sway

Tak je pravda,ze clovek ziska akoby hrosiu kozu,ked sa hada pravidelne,ale ja som romanticka dusa,mne to pride krasne,ze sa pohadali az po 10 rokoch:-)

darika

Sway,a vies,ze ja jej ani moc nezavidim?Vies v akom soku ona bola?To ako keby ta niekto prefackal.Tak radsej sem tam hadka,ako sa skoro psychicky zrutit kvoli tej jednej.To stoji mi to zato,dostat sa na psychiatriu z dovodu prvej hadky s manzelom.Ha ha ha
Ja si z nej robim srandu,chudatko.Ale bola v strasnych stresoch asko sme odisli,mala toho strasne moc.2 deti,manzel po tazkej operacii,do toho svokrovci na navsteve,vsetko muselo by ok,dieta do skoly,zo skoly,medzitym 3x denne do nemocnice,este vybavovat papiere,co chcu stavat,behala po uradoch,maly s nou,chcel spat,vsade plakal,dalsie papiere pre jednu babu z Thajska,co mala prist na navstevu na 2 mesiace,do toho jej doniesli manzela z nemocnice,tomu pomahat...No,mala toho vela,tak jej praskli nervy.A to som este nespomenula toho na vozicku.Fakt baby,ja jej len tisko zavidim tu silu aku ona v sebe ma a pobije sa s kazdym problemom.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jeho bývalá... - Fórum - ZDRAVIE.sk