Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

darika

Hej,to mi usiel prst.Ale ako sa dostal ku tomu L?Asi od toho K.Lebo po K malo byt E a to je daleko od L.To sa ale mohlo stat aj s J.To je tiez vedla K.Kazdopadne tam to L nemalo byt.

sway

bon,tak ak chces moju terapiu,tak sa rychlo prezlec do teplakov a padaj si von zabehat,do pola alebo co tam mate...popripade medzi domamai a bez najprv v tempe aspon pol hodinu a ku koncu najrychlejsie ako vies,naozaj uplne vsetku energiu zo seba vybi.Potom chod domov,daj si s otcom toho panaka a chod si lahnut!Bude ti lepsie.A ziadne vyhovorky,ze sa ti nechce ist!To je rozkaz!!

bon

vinocna gulicka? ale dari to keby sa mi stalo tak vrazdim.....idem za mamou na chvilu, hned som spat.......,dakujem baby, nieco so sebou musim spravit, a fakt mam co riesit, len nechcem o vsetkom hovorit

darika

Zozente si nejaky citak film,poplacte si a bude dobre.

Baby,ja som videla uzasny film,ktory je vraj uz par rokov stary. BUCKLET LIST.Hovori vam to nieco?

darika

No baby,ja to vidim tak,ze sa vlastne nic nestalo,len Bon potrebovala dat zo seba von energiu.Nervy fungovali zo vsetkych stran a tak pisala co ju napadlo.Pritom sa jej len mozno rozbila vianocna gulicka?
Bon!!!Je lepsie?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.