Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sway

Nechcem byt sprosta,ale nepotesilo by ta keby si si pustila nejaku somarinu?Napr Britney Spears?Alebo srdcove zalezitosti?

bon

ja uz som doma, ale jednoducho stale ma nieco zerie, stale cv kuse, teraz by som najradsej vyskocila von oknom a mala pokoj.........,vsetci ma len seru,vsetci, ja neviem co spravim, najradsej by som sa zbalila a utiekla daleko

darika

A Bon,uz len to,ako reagujes,ze radsej skocis pod vlak,akoby si mala ist s tym ku doktorovi,uz to je dovod.Tie myslienky.To je co?

darika

Bon,ty by si mala vypadnut.Zober si nohavicky,ponozky,pyzamo a chod niekam aspon na 2 noci.Chod domov,ku kamaratke,alebo...ja neviem,na stanicu?Ty mas v sebe nieco co ta strasne zerie a nepustis to von.Prave preto ta vedia rozculit malichernosti.Pokial sa nezmieris alebo nepobijes s tym hlavnym,co teba zerie,nebudes v klude.ja to tak vidim.Tym,ze sa schovas do kupelne,nie je preto,ze chces mat klud,lebo priatel spal.Ty si ho mala.Ty chces len utiect,niekam sa schovat.Ale neschovas sa predtym.Pojde to s tebou.

bon

nehovoria? tak to potom nepoznas ludi asi, vacsiou sa problemami chvalia, mozno ja poznam nespravnych, ale prave pre toto nemam naladu na kamosky ani nikoho, lebopride a hned, a toto a hento, a ja mam toto horsie,......., a na AD neskoncim, pretoze k lekarovi by som s tymto nikdy nesla, to radsej pod bvlakom skoncim, a to myslim vazne, ved mna to prejde, ja mam len take obdobie....

sway

bon nevies co vsetko riesia ludia,lebo o tych naozajstnych problemoch vacsinou verejne nehovoria.Niecim sa preboha potes,lebo skoncis naozaj na AD a to bude len a len horsie,lebo nebudes vladat problemy riesit..Tym,ze musis riesit horsie problemy ako ostatni len dospievas,zivot je pes a treba sa s nim bit..

bon

hej spala som v kupelke, pretoze som sa potrebovala upokojit, a to som musela odist niekam, a nemala som kam inam, ani nikoho v blave nemam, takze tak, tam som sa skludnila a bolo dobre, mna ked chyti nerva tak som strasna......
a sway, prepac ale nema to kazdy tak, ani jedna mojua kamoska neriesi ani polovicu veci co riesim ja......, byvaju pri rodicoch, brigada ziadna, popripade len vynimocne, skola v pazi, ved rodiciacia alebo ini znami to vybavia a tak podobne, potom sa len stazuju aky maju tazky zivot a ze mama mi dava malo penazi...., ja si uvedomujem ze su ludia co ziju horsie ako ja, a maju viac a horsie starosti, ale pre mna je uz toto dost, a uz nevladzem psychicky,uz som ako casovana bomba, ktora sa zacina iba lutovat, to je to najhorsie.....

sway

Aj ja som si vsimla,ze si spala v kupelke az teraz...Bon tak z tohto ta musi niekto prebrat,prestan depkovat..Si mlada,zdrava,pekna baba,len mas trochu viac starosti.raz si hore raz si dole,tak to chodi a je to uplne normalne - kazdy to tak ma..

darika

A co sa ti vidi zbytocne?Ved my nie sme poradna,my si len tak piseme a ked aspon dame zo seba von to,co by sme normalne nemali kde a komu.Teba ale asi vytocil niekto s inej temy,ze?

darika

Hoj hoj.
Ved som to tu pisala,ze ja len tak neodidem.Keby som bola s vami len cez maily,to by preslo nielen mna,ale aj vas.A nech si cita.Teraz aj keby chcel,nema kedy a kde a ked pride domov na 2 dni,to na net nechodi.
Bon ale ja som zmatena...To ty si spala v kupelni kvoli tomu,ze on nedostal peniaze?