Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

darika

ahaaaa,tak tu je pes zakopany.Tak okolo toho nepis a uz si mohla mat klud.len pozor,ak zle trafis,zlomis si ruku.ale ej tak to ukludni.ta hneva?

darika

tak ty mas asi co dat zo seba von.bud sa vykric,alebo chod spat.alebo si chod na poharik niekde von.a co ked aj sama...

bon

ja by som sa odtial nevratila, vzdy som chcela byt niekde mimo civilizacie, strasne daleko a uplne sama.......
ja neviem odtial potial, aj ked chcem, ale serie ma to, ja sa mozem snazit ako mulica a nemam z toho nic.....ani tolko ako bolo v robote, uz ma to serie

darika

Sak by si za chvilku prisla domov.By sa ti tvoji psy do konca zivota s tebou nerozpravali.

Ale vazne.Co sa deje?Ja som tiez na to prisla,ze ked davame prilis vela,nikdy sa nam to nevrati.Netreba byt prilis aktivny.Aj kvoli vlastnym schopnostiam,aby si vladala,a aj kvoli sama sebe.Aby si sa nemusela raz sama seba pytat preco tolka snaha pre nic?Bon,fakt,odtial potial.Skusaj