Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

darika

co si ty pipi?ved tam by ti bola zima.A ako by si dala psom zrat?By si lovila medvede?A este 7 psov.jeden nestaci?

bon

ja som ok, len uz mi vsetko lezie hore krkom, vsetko, ja sa snazim vo vsetkom ako idiot a co z toho mam?najradsej by som bola na svojej vysnivanej aljaske, sama som sebou a so 7 psami niekde na samote, a bolo by mi dobre ako nikomu na svete

bon

preco ked sa clovek cim viac snazi tak tym menej sa mu vracia? uz mi lezie vsetko nan nervy, do prdele tam so vsetkym

sway

Cauko Darika,ved to je super,ze chcete psika :-)))Bude vela radosti..Inak presne viem o com hovoris,ja som sice doma len druhy den a dnes som spravila velke nic..No dufam,ze ma niekto prefacka a trochu sa rozhybem...Lebo toto nie!!Takto to dlho nepojde.

darika

To zase za tu moju neaktivitu raz Boh potresce.A mozno uz toto je trest.Ved ja nerobim nic.To je strasne.Len sedim cele dni na nete.Dnes som obvolavala a poslala maily.A odvtedy len brazdim po utulkoch na psikov.Chcem urobit na vykend prekvapenie a zobrat chlapov do utulku,a ist s nejakym havkom na prechadzku.Tu ti to daju aj na niekolko hodin.A ak,aj by sme si nejakeho zobrali.Len oni o tom este nevedia.

Takze toto je odkaz pre mojho manzela.
Ma to byt prekvapenie,tak odid.
Ha ha ha
Teraz srandujem.Nema sa ako na net dostat,lebo robia do vecera a nikto tam kde je nema pristup na internet.

sway

Ahojte baby,tak prijemny pobyt doma bon:-))Super,ze si sa na opekacku tesila opravnene a splnila tvoje zelania:-) Darika neboj chce to trpezlivot,treba si vydupat to naco mas narok:-)
Ja sedim doma,myslela som,ze sa mi bude chciet oddychovat,ale som nejaka hyperaktivna,no neviem energiu pouzit tym spravnym smerom,tak len vymyslam:-))

darika

Ahoj Bon.Ja som urazena este par hodin,teda uz asi len 2.Nerobim nic,len obvolavam celu krajinu,lebo mi mali poslat pridavky na dieta a uz treti mesiac som nedostala.A to mi robi uz vyse 500eur.Ide ma slak trafit,lebo som uz minula dost a tu su same-stlacte 2,potom stlacte 5 a cakajte na operatora,potom su vsetci zaneprazdneny,cakajte na linke a bla bla bla.Takto to uz ide od pondelku.Ziadne poriadne cislo ako u nas,kde sa da dovolat.
U nas uz zacala skola,tak sa ideme trapit.Najhorsie na tom je,ze uz ideme aj na slovenske ucivo.Ale ja ho moc zatazovat nebudem kravinami.Hlavne,aby vedel slovensku gramatiku.Take blbosti,ako ci ma sliepocka zobacik,to sa ani tu neucia.
Vonku je hnusne.Prsi,tak sa neda nic robit.

bon

Ahojte kocky, vidim ze sa hrate na urazene ale mne neda nenapisat, bo zase sem nebudem moct prist dlhsie....., opekacka dopadla celkom fajn, dost sme sa nachodili, strata na zivotoch nebola ziadna :D, ucel to celkom splnilo, takze supoer :D.....
zajtra idem domov :DDD, jupiiii, tak sa tesim, aspon si oddychnem a tak, nic nebudem robit, uz sa poznam......vcera mi pisali dve kamosky, jedna chce pokecat, takze ma nejake ttrapenia urcite..., a druha mi pisala ako riesit krizu vo vztahu...., no tak som radila aj ked asi nie dobre, no ale tak uvidime, asi budem musiet za nimi skocit, pokecat si....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jeho bývalá... - Fórum - ZDRAVIE.sk