Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sway

nikka sa urcite dala do kopy s priatelom a boji sa priznat:-)))Alebo ma niekoho noveho,lebo jej dnesny vstup vyznel celkom pozitivne:-)
Darika ja sa lucim,mam rande s jednym sefkom tak papa

darika

Ee.Nikka ma asi len novinky a namiesto toho,aby vysla s pravdou von,sa kryje tym,ze sa pyta nas.
Nepoviem ani ja.Nic nepoviem.
Sway,ani ty nepovedz!

darika

To Nikka
Z dovodu nekomunikativnosti zo strany zakladatelky temy "jeho byvala",od tohto momentu az do zajtra tohto isteho casu som urazena.

sway

hahah hej presne tak som to myslela darika!!Ale vies mozme sa urazit.zobrat temu iba pre nas a jej prispevky ignorovat.haa to by sa jej urcite nepacilo:-))

darika

Tak to bolo dobre Sway.
Mali by sme tu zaviest nejake tresty,pretoze Nikka sa vytrati,ukaze po par dnoch,zase objavi,opyta ako sa mame MY a zase zmizne ako smrad. :-)))

sway

Caute baby ste tu niektora?Ja za chvilu bezim prec,len som vas chcela pozdravit.Nikka kedze si zakladatelkou temy,je tvojou povinnostou nas informovat o tom ako sa mas:-))

darika

Ahoj Nikka.
Ja tu len tak odskakujem,pretoze uz vyse 3hodin sedim nad netom a hladam letenky pre rodinu.Sestriny svokrovci mali zajtra letiet domov do manchestru,a skyeurope isiel do krachu ako som pocula,tak lety zrusili.Mamina sestra je v Chorvatsku a ta sa ma vratit za 2 tyzdne a to iste.Tak ja jedina,ktora nema co na robote,sedim tu a lovim po strankach.
Ja som mala dost stresov,ale som tym zase presla,tak nad tym uz nerozmyslam.Praskla by mi hlava.Ani neviem ci dobre robim,ale ak to budem rozpitvavat dalej,len sebe uskodim.Takto to radsej necham tak.A co ty?Ako pokracujete?

čoStym?Nikka

ahojte kočky moje zlaté... ako sa máte? ja som sa zas dlho neozvala, že? ale mala som dačo z netom, bol tak hrozne pomalý, že nervyyyy. Ale už je to ok, tak sa tu budem snažiť zas chodiť častejšie...
čo máte nové? ja dokopy nič... :)