Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sway

A ty si v nejakej dobrovelnickej organizacii,ked ste sa zisli taka super partia ludi,ktorych to naozaj bavi?
No vo mne sa zacina kopit nejaka negativna energia a mam chut spravit nieco zle a tymto to tak nejak tlmim..Mam sice riadny sklon k zavislostiam,ale uz som velka,tak sa snad ukontrolujem:-)

bon

tak s nimi je sranda, a zbehneme sa tam dobra partia asistentov, tak som sa k nim tak torcha nanutila, ale nepovedali mi ze nemozem ist :D. a nasli mi vyuzitie tak som rada :D, aj ked zase raz budem bludit blavou a hladat ako magorko :D. hm tak baileys by som si aj ja dala teda,to som aj ja tak zvykla sama si sadnutz a pit, ale teraz uz som davno nepila, strasne davno, ale urobikla si mi slinu :D, a pokials a z teba nestane alkoholik, tak je to ok , no nie?

sway

Jaj:-))No nic,ked sa pri tom vies zabavit,tak si uzi apson tie spekacky:-))Ja inak dost pijem v poslednej dobe,je leto a zala mi chutit chladena tequila s pivom-to po praci kludne 2 flasky,plus bol za dobru cenu Baileys,tak som za vikend stiahla sama flasu..pred tym vikend koncert,hmm musim trochu pribrzdit.Uz som zacala aj priatelovi s tymto liest na nervy..Len sa dost nudim a tento alkohol mi chuti:-)

bon

ziadny alkohol, budem za zodpovednu osobu :D, musim sa zastavit este predtym pre chalana v DSS, nie je to zabava pre nas "zdravych", ja som sa len tak priplichtila, a nasli aj moje vyuzitie ako im pomoct tak idem......ale aj tak sa tesim, aspon vypnem trocha

bon

jemu sa bez liecenia nema ako polepsit......nie su to diagnozy ktore sami prejdu, a zatial neberie ani tabletky, lebo ani tie by nestacili......
no tak to je fajn, ze cez pracovnu dobu :DD, ja idem dnes na opekacku :D

sway

Hmm a nie preto ho pustili,lebo sa mu polepsilo?
No uzijem,za normalnych okolnosti som zvykla aj s kolegami vecer posediet,len tu su sami starsi,tak to poriesime cez pracovnu dobu - tu moju rozlucku:-)

bon

Ako? netusim teraz ako je na tom momentalne, z blavy z nemocnice ho pustili len tak z nicoho nic, nakoniec nebol ani zakrok ani operacia, anoi vzorkui mu nebrali, asi usudili ze by to srdce nezvladlo alebo neviem.......
posledny den? tak to si musis uzit poriadne :D

bon

Ahoj sway, ako? ja ani neviem, popisali sme o tom par sms, potom ma prisiel priatel cakat do roboty, a ja som mu povedala ze uz sa o tom nemienim rozpravat, uz ma to prestalo bavit, stale nad niecim premyslam a riesit to, povedal mi ze mu je to luto, lae ze to nevie ovplivnit, ze ju chce dostat von z hlavy ale ze to nedokaze, a nevie preco, ze mi onanesiaha ani po clenky, ale on si nemoze pomoct. mne je jasne ze ked sa ozve pricupita k nej ako poslusny psik, ale zaroven viem, ze mna ma rad a zatial mi dava vsetko co moze a dokaze. tak neviem co spravit, ale zacinam aspon uvazovat trocha realne.....uvidime.....
a ty ako?