Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

bon

utekam ja do roboty, nechce sa mi, a dnes som dlho , takze pridem domov asi az po polnoci, jaaaj, dakujem ti sway za pokecanie, potrebovala som to, a poradila si mi....., dakujem, pekny zvysok dna ti prajem, papa...

bon

ak aj nebudem v depresii tak kludne mozes zbehnnut so mnou :DDD, fakt asi pojdem sama, len neviem kedy, kazdy den robim, som ako trkvas uz do paroma......
tak ale zase u neho bola vzy ona priorita, ona sa ozyva v pravidelnych intervaloch, kolkokrat presne na ten isty den....ja som ho brala s tym ze ona tu bude asi vzy, stale som si myslela ze zabudne, zvlastne je, zeon velmi dobre vie, ze by si s nou nerozumel a v kuse by sa hadali, lebo ona je uplne ina ako on, on by sa nakoniec podvolil a cely vztah by pri nej pretrpel, ale napriek tomu ju chce..., neviem to pochopit celkom, ale v podstate ja robim to iste, s tym rozdielom ze ja a priatel sme rovnaki........
inak zivot do trojice? myslis? asi by sme si vyskriabali oci navzajom :DD, a pochybujem ze priatel by mal az take nervy a sily :D vies ako to je v tych arabskych krajinach,m ked mas viac zien tak kazdej musis dat rovnakym dielom :DDvo vsetkom

sway

Bez kludne aj sama,budes zufalka pri bare:-)Ale tak niekedy aj toto treba apson si popremyslas a trochu sa uvolnis..Ak by si bola este v depresii tak o 2 tyzdne,tak zbehnem s tebou,budem mat cestu do BA..
Este to 100krat olutuje a este to 100krat budes chciet.Zivot bez lasky stoji za hovno..Len ked sa clovek sklame o to viac to boli.
Priatel je zvlastny,ze ho tak niekto dokazal omotat,vacsinou aj ti co podvadzaju maju svoje priority a do vztahu taketymto bokovkam nedovolia zasahovat.Tu ide o viac a to blbe:-(A co takto zivot v trojici?:-))to len tak na odlahcenie..

bon

asi som jej to aj ja pisala, ale to je na tom najhorsie, ze on ma lubi, a citim ze ma ma velmi rad, keby nemal nerobil by to co robi, viem ze pre mna uz vela spravil, len keby tu nebola ona, my sa ani kvoli nicomu inemu nehadame, len kvoloi nej, za rok co spolu byvame sme sa na inom este nepochytili.......jedine ak som spravila nejaku ziarlivostnu scenu ale to ma uz preslo nastastie.......a vies ze opit by som sa potrebovala? ale nie je s kym, v blave nemam kamosky s ktorymi by sa dalo ist opit, a domov ked pojdem tak len na par dni cez tyzden a to so mnou nebudu chciet pit.......asi pojdem sama

sway

Teda tusim sa radilo mysliet na tie pekne chile,ktore by bez toho zalaskovanie neprezili..Uz sa dobre nepamatam,ale tieto otrepane frazy sa casto pouzivaju.Ale aj ked vies,ze to plati,da sa nad to tazko povzniest a len s odstupom casu sa nato bude dat pozerat normalne..

sway

Uz si ako Nikka,vtedy si jej pisala,ze to prejde a bude niekto,kto ju bude velmi lubit a opetuje jej city(alebo som to pisala ja s darikou?):-))No nic,emocie vedia dobre s clovekom zamavat.Chod sa opit a to myslim vazne..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jeho bývalá... - Fórum - ZDRAVIE.sk