Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sway

Aby venoval viac casu jej ako tebe,aby ju braval na rande,vylety,ci uz by tam bol sex alebo nebol.Jednoducho ak by sa ho snazila od teba odtrhnut..

sway

bon a ty myslis,ze keby ona chcela a tlacila na tvojho priatela nech sa s nou cim viac stretava,zeby od teba odisiel?

bon

Ahoj sway, ja viem ze je tazke najst takeho chlapa, ale nie je prijemne ked ti pride diomov zdepkovany chlap a ty presne vies co ho trapi, na co mysli....ona neodide, vyzivali sme ju viackrat nech uz da pokoj, resp. ak ho chce nech si ho vezme a dovidenia, budem mat pokoj ja, on aj ona...ale ona nic, radsej sa neozvala uz, nechava si zadne dvierka keby nieco lebo nechce byt sama......, neviem co mam spravit, neviem sa s nim rozist, ale neviem zit ani s pocitom ze neustale je tu ta druha ktora ked len prezvoni, tak uz ja mozem zmiznut do minulosti....

sway

Ahojky bon,
to ma moc mrzi:-(Inak poviem ti k tomu nieco.Z toho co pises je jasne,ze ju ma v hlave,ale ja myslim,ze to nemeni nic na fakte,ze ma rad teba.A v dnesnej dobe hladat chlapa,ktory je verny a dokonca ani nikdy nepomysli na nikoho ineho,je ako hladat ihlu v kope sena.Skus porozmyslat,ci si s nim stastna.A ak ano,tato zenska z vasho zivota odide,len treba vydrzat...

bon

Ahojte, nikka asi ta budem nasledovat, a tiez sa rozidem s tym mojim, lezie mi uz nanervy ze stale sliedi za tou babou, dnes som zase raz nasla v historii na nete, ze si prezeral chlapov z jej profilu, viem presne co tym mieril,aspon vymazat to mohol....... ja toto nechapem, ja sa snazim ako tlk, vsetko co len mozem mu dam, pomaham mu, a on aj tak stale mysli na inu......., ach jaaaaj, len keby to bolo take lahke zbalit sa a odist, dufam ze to uz spravi on konecne, som mu pisala ze sa uz kasle na mna a hotovo......., ja to nedokazem, a viem ze pre mna to bude lepsie...., nejako tych par mesiacov odvykania prezijem, hadam, mna raz aj drbne zo vsetkeho.........

bon

Ahoj sway, sama som si to vytiahla, lebo uz sa blizi den kedy sa ozve, vzdy sa ozyvala zhruba raz do polroka, a teraz kazde tri mesiace, tak cakam ze za chvilu sa zase raz ozve......uz presiel mesiac a pol, a myslim ze dlhsie ako dva tyzden traz nevydrzi, kedze ma blbe obdobie....., no je to hroza a des....
neboj aj lenivost sa da prekonat, vies kedy som ju prekonala ja najlepise? ked som bo,la bez pc :DDD

sway

Ahoj bon,
si prisla nejaka nabrusena..Si si to sama vytiahla alebo sa zas zamiesala medzi vas?Ved ju odchyt a vyskriab jej oci:-DAlebo vymysli nejaku "citovu" pomstu-mozno sa trochu uvedomi a tebe sa ulavi.
Obavam sa ,ze ta moja lenivost je genetickeho povodu a len velkou namahou ju mozno niekedy prekonam(ked budem v kriticky podmienkach a nebude mi nic ine zostavat):-))

bon

Ahojte, tak sway hadam ta ta lenivost nejako prejde :DD
ja mam dnes strasny denm, neviemn preco ale stale myslim na tu babu s ktorou sa priatel vtedy stretol, najradsej by som ju roztrhala v zuboch, tak ju neznadssam, jaaaj, som strasna, taketo myslienky, ale nepomozem si, neviem to vymazat z hlavy, a jemu o tom nemozem ani povedat, lebo sa bude trapit este viac kvoli tomu vsetkemu, bleeee. idem zase do roboty dnes, ale tak mam v plane vziat asi film, a budeme kukat, lebo sa mi nic nechce......
inak darika stastnu cestu do irska ti prajem, nech vsetko dobre dopadne....

sway

Ahoj Nikka:-)Hej bolo by to fajn.Ty si asi najdalej alebo mozme do irska vsetky za darikou:-))
Ja ta chapem bon,hlavne ak nemas istotu a potrebujes z niecoho zit,tak sa tazko odchadza..Ja to beriem tak,ze zatial som mlada a bez zavezkov,tak mozem skusat..Aj ked tu s tou vypovedou som sa unahlila,len som dufala,ze ma to nejak bude motivovat sa viac rozhybat.No som lenivsia ako som si o sebe myslela:-)
Tak prijemne pracovne odpoludnie:-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jeho bývalá... - Fórum - ZDRAVIE.sk