Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sway

Hej to verim,ale priatel je mlady.Treba vyzistit informacie o tej chorobe a spravit vsetko preto aby neprepukla,genetika je silna,ale da sa potlacit.Je dobre,ze ta ma pri sebe.Si fakt dobre dievca:-)Myslim,ze mu dokazes pomoct aby uplne neupadol do depresie.
Ved pridi na nejaky koncert,tu ich byva dost vela.Ja to sice moc nemusim,lebo nevidim do dialky a nerada sa tlacim v dave,ale z casu na cas to dobre padne:-)Ake skupiny mas rada?

bon

dakujeme sway, no tak hadam sa to este zlepsi, myslim ze este je sanca, nema to najhorsie stadium, aj ked ak by isiel k lekarom skor tak by sa dalo tomuto vsetkemu lahsie a rychlejsie predist......a myslim ze teraz si to davaju pocitit navzajom, aj to co predtym nebolo, je to zaujimave.......a najhorsie je na tom to, ze teraz vieme na co pravdepodobne ochorie aj priatel, vsetci chlapi v rodine na to umreli a teraz to ma jeho otec.......,a genetika je silny pan.........
tak ale aspon si sa odreagovala, ja som na koncerte tusim este ani nebola.....

sway

Hej to je pravda,ze krizove situacie vedia ludi dost zblizit:-)Aspon nieco pozitivne treba vidiet.Mne sa to tiez uz vela krat potvrdilo,ze som si nevedela vazit to co mam,nevedela som co od dobroty a az ked som prisla o veci a ludi na ktorych mi zalezalo som si zacala uvedomovat,ze ide iba o dosledky vlastnej sprostosti.Drzim vam palce,uprimne prajem aby sa jeho otcovi este aspon an nejaky cas zlepsilo,myslim,zeby si ho priatel este rad uzil a aj on by mal sancu dat pocitit rodine,ze ju ma velmi rad:-(
Ja som bola na Radiohead,ziadne blaznenie,oni nemaju velmi pesnicky na tancovanie,ale bolo to celkom pekne..

bon

Ahojte, sway mas pravdu, ved oni sa pred touto navstevou videli asi pred dvoma mesiacmi a aj to tak, ze sa poriadne pohadali, lebo priatel to nevydrzal s nervami a vsetko mu vycital, a teraz je vidiet na nom ze ho to mrzi, a teraz vie priatel aku cenu ma pre neho otec a jeho otec vie aku cenu ma pre neho rodina ktoru ma.......ved nam hovoril, ze dnes za nim nemame chodit, lebo aj tak bude po narkoze a napichany, a priatel uz rano bral pre neho knihu a tak, ze po robote skoci, ze aj ked len pozerat sa bude na neho ako spi.....
a nikka ja neviem nic ine ako byt jeho oporou a vcera mi asi milionkrat povedal ako ma lubi, a bolo citit ze je rad ze som pri nom, zase aj nas to zblizi, len je paradox ze takato udalost zblizuje.....ale co uz, osud je nevyspitaleny, aj tak pride to co ma prist......
no a nikka podla mna by si tiez mala chviulu este vydrzat bez neho, lebo vies ako sa hovori, sluby sa slubuju, blazni sa raduju....., dufam ze sa neurazis, ale to ze sa zmeni ti moze slubit, ale nevies ako to bude v skutocnosti, a ani to nezistis, pokial sa s nim nedas zase dokopý.....ved uvidis, ved ty vicitis co mas spravit ked pride spravna chvila,.....
sway na koncerte? na akom? jaaaaj baby, ja mam taku strasnu chut niaekam vypadnut a poriadne sa opit, ale v kuse pracujem, uz mi z tohoi sibeeee, aj dnes idem do prace, a budem tam aj celu noc, a predtym musim este navarit, vyvesat pradlo, a skocit do obchodu,m nec hce sa mi

sway

Ahojte:-)
bon je to zvlastne,ludia obcas potrebuju padnut na same dno a potom zacnu prehodnocovat svoj zivot.Pozri spominala si,ze priatel si nevychadzal dobre s rodinou,mozno je to nejaky sposob osudu ako ich zblizit.Velmi kruty sposob,ale ja myslim,ze v zivote je vsetko tak ako ma byt a ludia su sice v niektorych veciach bezmocni,ale mozu spravit maximum.Potom ostane velky smutok a mozno aj tak trochu dobry pocit,ze si konecne ti dvaja po rokoch porozumeli.
Nikka este to chvilku vydrzte od seba a sami uvidite ako to dopadne.Ja myslim,ze ta ma dost rad,ked z toho rozchodu takto trpi:-((Mozno si uvedomil nejake veci a mozno sa nikdy nezmeni aj ked teraz hovori to co hovori..Dajte vam cas a bude vsetko dobre:-(
Ja sa mam dobre,nemam ziadne vazne problemy,zabavam sa - boli sme cez vikend na koncerte a tak.Som rada,ze teraz je vsetko v norme,ked vas tu citam.
Tak sa drzte baby:-))

čoStym?Nikka

ahojte kočky... prajem dobré ránko... zas som prvá, ako kedysi... :D
bon, som rada, že si nám to tu napísala, aspoň ja teda určite, lebo ma trápi, čo sa stalo... je pekné, že sa snažíš ho povzbudzovať a dodávať mu sily... určite cíti, že ho strašne ľúbiš a určite to tak aj je. A myslím, že je rád, že ťa má, lebo si mu oporou... A kľudne tu píš čo chceš, na to sme predsa tu, aby sme sa navzájom "vypočuli", aby sme sa mohli "vyrozprávať" z naších problémov, a poradiť si navzájom, povzbudiť sa, no nie? tak kľudne všetko čo má kto na srdci tu môže písať...
a ako to ja znášam? včera večer mi zavolal, na pol minútky, som povedala, že nemôžem telefonovať, mohla som, ale v podstate som nemohla, lebo keď som ho počula, tak som sa rozplakala, nedala som mu to vedieť. tak som zložila rýchlo a som mu aj napísala, nech mi viacej nevolá, lebo to je pre mňa veľmi ťažké. Tak som si s ním chvíľu ešte so slzami v očiach písala smsky... písal mi, že mu chýbam a že nemôžem od neho žiadať, aby mi nevolal, lebo on ma chce počuť, že mu chýba môj hlas, naše dlhé večerné rozhovory a všetko. Aj mne to chýba a hrozne... vpodstate sa nemám už ani s kým rozprávať. A doma je to teraz hrozné. Oco je nervózny, lebo nemá prácu, mama je nervozna so svojej práce, každý len kričí tu na každého v poslednej dobe. Nemám sa komu vyrozprávať, vždy keď mi bolo ťažko tak som volala priateľovi a on ma rozveselil, vypočul, poradil, povzbudil. A teraz mi neostáva nič iné, len to všetko dusiť v sebe a to ma ničí... chýba mi.

bon

Ahojte baby, tak dnes sme boli na tej navsteve v nemocnici, a myslim ze priatelov otec bol velmi rad, a fakt bol dnes velmi zlaty, takehoto som ho este nezazila, je pochudnuty, ledva rozprava, mal ist aj na operaciu hlasiviek ale to zatial neriesia, kedze mu nasli vaznejsie veci......, uvidime ako to s nim dopadne, ale myslim ze ma chut bojovat, aj ked je vidiet ze sa boji, a asi prehodnocuje zivot, vela nam rozpraval o mladosti, vojne, a tak....a priatel vravel ze o tomto ho este nepocul rozpravat....dufam ze sa to zlepsi, aj ked ho toho este vela caka, zajtra mal ist len na zakrok, ale asi z toho bude normalna operacia pod narkozou,t ak hadam vsrtko dobre dopadne....potom som pozvala priatela na veceru a na zmrzku, je vidiet ze sa trapi kvoli tatinovi a aj kvoli ostatnym veciam, na skusku si v piatok netrufa, takze asi si ju prenesie, nevie sa teraz sustredit na ucenie.....vecer mi povedal ze sa o neho boji, a ze este nie je pripraveny na otcovu smrt, tak dufam ze sa ani nebude musiet pripravovat.....
dakujem ze ma tu aspon precitate a podporite, nemam to ani komu povedat, kazdy ma toho vela, respektive riesia veci ktore mne pridu teraz take nepodstatne....., neviem, asi som vadna
a darika fakt si uzi tych par dni doma, uz sa ti to krati
nikka, a ty ako to vsetko prezivas?
a sway kludne sa pochval tym dobrym obdobim, myslim ze dobre spravy nam tu padnu velmi dobre :D
a sofi ako statnice???

sway

Ahojte baby,
zase tu vladne nejaka smutna atmosfera:-(Bon,drzte sa s priatelom.Ja na taketo veci neviem velmi,co povedat.Musi to byt pre nho tazke:-(Keby som prichadzala o rodica asi by to chvilu trvalo,kym by som to spracovala.
Nikka,myslim,ze ti darika dobre radi:-)
Darika,tak prajem prijemne posledne dni na Sr a stastnu cestu domov.
Ja sa mam dobre,tak nejdem ani pisat.By som zbytocne provokovala,ked mate vsetky dost narocne obdobie.Dufam,ze apson sofi zvlada tie statnice:-)