Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

čoStym?Nikka

darika ja viem. máš pravdu (ako vždy :)) Ja som to všetko videla, ale nechcela som si to priznať, bála som si priznať, že je už koniec a ja s tým nič nespravím... ale dakujem, vážne. si úprimná a ja si to fakt veľmi cením...
dobrú noc kočky

darika

Ahojte kamaratky.Tak,mame po oslave a bolo super.
Nikka,nic ti nenapisem.Vedela som,ze to takto skonci,len som uz nechcela do teba moc rypat.Nic,co by som aj ja napisala,ti momentalne nepomoze.Ty teraz chces jeho,ale on tu nie je.Nikka,je to stary oblbovak,ale pravdivy.Cas,cas,cas...fakt vylieci vsetky rany.Jedine,co ti mozem ja poradit je,aby si teraz hladala v nom vsetky negativa.Davaj otazky sama sebe preco si to urobila a odpovedaj si preto,lebo...Snaz sa najst co najviac negativ.Myslim,ze ich za poslednu dobu najdes dost.Viac ako pozitiv.A co sa tyka aj toho,ked si napisala,ze nemate tolko dni sex.Ja som ti napisala o sebe,ako som to mala aj ja podobne,ale v tomto pripade som videla,ze to je uz asi posledok konca.On ho proste nechcel s tebou.Nikka,pisem ti to preto,aby som ti pomohla hladat to,co si sa ty bala vidiet.Drzkaj sa.Myslime na teba.Vzdy je niekto vo vztahu kto lubi viac.Ale nesmie tam byt velky rozdiel.

čoStym?Nikka

sway aký výlet do Prahy? :)
a baby, dakujem vám za podporu... s vami to zvládnem... strašne vás mám rada

sofia.sara

caute baby...nebola som tu dlhsie lebo som nemala pristup..a mam same stresy a nervy lebo nam poprehadzovali terminy stat.a mam prve to co som mala mat druhe a nestiham sa na to ucit uz buduci tyzden to mam...ach..no neprecitala som si vsetko len posledne prispevky a mzri ma to nikus hned takato sprava pesimisticka..teraz to bude tazke mozno to bude trvat par dni mozno mesiacov ale pride den ked si povies dobre si spravila...

sway

Nikus,uvidis bude dobre.Rozchod je najtazsi s niekym,koho stale milujes:-(Drz sa,bude ti teraz zle,ale to prejde.Nechces si spravit vylet do Prahy?

bon

nikka neboj urcite to zvladnes, ty si silna osoba, ked si to zvladla doteraz tak to uz zvladnes, najtazsi krok si spravila....a podla mna je to normalne, ze si to par dni nebudes chciet priznat, neboj....

čoStym?Nikka

chýba mi. stále na neho myslím... Predchvíľou sa mi stalo, že som sa išla pozrieť na mobil, či mi náhodou nevolal a v duchu som myslela na to, že kedy sa stretneme a tak...akoby sa nič nestalo. dúfam, že mi z toho neprepne. nechcem si to priznať... Hrozné. Včera som si vypla telefóny, neviem kedy ich zapnem. Ešte nie som pripravená nato, aby som videla, že nemám od neho žiadne nové smsky, žiadne nepr. hovory, už žiadne volania. A tak predstieram, že ich mám vypnuté, tak preto nič. Musím sa oblbovať, aby som to zvládla. Je to ťažké... Mám vás rada...

čoStym?Nikka

rozišla som sa s ním. včera večer. hrozne to bolí. ľúbim ho, no vidím, že to nejde. za 3 týždne nespravil nič, aby ma presvedčil o tom, že so mnou skutočne chce byť a že ma ľúbi... Neviem ako to bude ďalej. cítim sa taká prázdna. ako by mi niečo chýbalo. ON. Včera som do pol 2 do rána sedela na balkóne na zemi opretá o múr, plakala a pozerala na hviezdy. Boli krásne. Spadlo ich asi 7. Vždy to isté želanie... Veľmi mi chýba. Bola som odhodlaná bojovať, ale sama som to nedokázala... Je všade kde sa pozriem. A musím sa tváriť, že je všetko ok, aby nikto nevidel, že sa trápim. Pretvárka. Ako celý môj život...