Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

bon

dakujem darika, velmi si vazim tvoje rady, a ja uz viem co budem robit, alebo sa aspon snazit, nechcem ju zhadzovat, ja mam na nu svoj nazor, vie o nom priatel a vie o nom ona, mne stacilo o nej par viet od priatela a par sms od nej, a viem co je zac, a mam pocit ze za to nemoze, kazdy chceme byt milovany, a mat pocit bezpecia, ona to nema u nikoho len u mojho priatela, bohuzial pre mna..., neriesim ale, ja mam teraz to co potrebujem, a postupne sa snazim ist hlavne svojou cestou, zistila som, ze som seba velmi zanedbavala, tak sa to snazim menit, inak dostala som dalsiu pracovnu ponuku v mojej oblasti, tak asi pojdem v septembri na skolenie a potom sa uvidi, bola by to fajn skusenost tak to asi vezmem ak mi to pojde aj ked uz nebudem mat absolutne cas na nic, a ani mysliet na nu a pojdem si svojou cestou, nech sa priatel zariadi ako chce, potebujem zamestnat mysel a venovat sa tromu co amm rada....inak darika kedy ides do irska??

darika

Bon,uz je sice vela hodin,ale boli sme behat a az teraz som sa dostala ku netu.Ak sa s nou predsa nahodou stretnes,urcite jej nedaj najavo ani jednu jej dobru vlastnost.Podvihnes jej este viac jej ego a tym to svoje das dolu.Nepripomen jej ani jej zle vlastnosti.Aby nechytila nervy a nechcela ti dokazat.Ty sa musis snazit byt od nej lepsia,aby mala voci tebe aspon nieco,cim si povie,ze na nu nemas.Neviem co to je,lebo nepoznam ju a my sa tiez len z pisania.Stacilo by mi ale od nej par viet,vidiet ako vyzera,jej tahy a povedala by som ti co s nou.Urcite jej netreba povedat,ze nech to nekazi vam,ze ved ma vsetko.A povie si,ze nema tvojho chlapa a tak ho bude chciet este viac.To je len ale taka rada,aj ked s nou mozno vobec nebudes.Hlavne musis teraz hrat ani nie vtierku,ale eni nie chudiatko,ktore sa boji,ze ostane same.Bud svoja.

bon

DArika, mas pravdu, ja mam ten isty pripad teda ako ty, ona tiez len nechce ostat sama, ja neviem ci by som s nou kavu prezila, ale teraz sa odmlcala, ale asi to tak skusim, ja som jej uz pred rokom pisala, ze ked ho nechce, tak nech mu da pokoj, nech sa odmlci, ale ona mi pisala ze oni boli len kamarati, a ze on bol pre nu najlepsim kamosom a ona nema nikoho ineho, lenze ten moj ju nebol a nikdy nebude schopny akceptovat len ako kamaratku, to je ta chyba, a ona to vie, a ona len ked ma tazke obdobie tak chce vyskusat ake je to byt skutocne milovana a dostat to co este od nikoho nedostala.....ja som jej narovinu napisala ze ked ho nechce nech nam da pokoj, nech nam to nenici zbytocne, len kvoli jej rozmaru, ttak sa vzdy odmlcala zhruba na 3 mesiace a potom sa to opakovalo, ale zatial to nikdy nezaslo takto daleko ze sa stretli, to ma stve, ta baba ma vsetko co len chce, chalani jej lezia pri nohach, aj ked nechcapem preco, lebo ani pekna nie je, ani normalna, ale je to tak......ale s tou kavou to mozno raz skusim, ak sa teda este ozve, co predpokladam ze o taky mesiac nastane.......preco je to take zlozite vsetko?

darika

Vies co,ked tam teraz premyslam...podla toho Bon,co pises o nej,ze je rozumna a inteligentna...Aj ty si a mozno niekedy treba aj zene vysvetlit.Nie sme az take mrchy ako sa niekedy zda.Ja by som mozno zvolila aj taku alternativu,zeby som s nou dala kavu.Len tak.Bez vycitiek ako kamaratka a opytala sa co vlastne ona chce.Vysvetlila jej,ze ak ona naozaj chce tvojho chlapa,nech si ho vezme,ze ty bojovat nebudes.Ale bolo by ti luto,ak by sa mali rozbit aj jej vztah,aj vas len kvoli tomu,ze oni dvaja chcu len nieco vyskusat.Je pravda,ze v zivote vsetko len skusame a potom sa vidi,ci sa podarilo,ale niekedy na ukor ludi okolo a potom zistime,ze sme vlastne tym trpeli vsetci.Aj ti co skusali.Mam to za sebou a mozem ti povedat,ze ta zenska,s ktorou som sa ja rozpravala,jej vlastne neslo ani o vztah s mojim vtedy priatelom,teraz manzelom,ale ona proste len nechcela byt sama a on isiel po nej uz davno ako po kosti,pretoze bola starsia,mala svoj byt,dobru pracu,tak sa havko chcel chytit kosticky.Nauc psa povelu "nesmies".On ta sice posluchne,ale raz si aj tak ukradne,ked ho neuvidis.Tak to chodi.Ja by som to skusila s nou.Mozno som mala len ja stastie a ta zenska to vtedy nepovedala.A veris,ze sme kamaratky?Nechodime na kavicky,ale pozdravime sa,porozpravame.To je uz strasne davno.Bola to proste jedna s tych rozumnych zenskych a ja som svojho chlapa nechcela stratit.Povedala som si,ze ho stracam aj tak a jediny kto mi moze pomoct je ona.Pomohla.Odmlcala sa.Teraz je stastne vydata,ma dieta a hlupaka manzela.Ha ha ha.Tak to rozprava ona,ze je stastna,ale ludia hovoria ine.

bon

moja kam,oska mala heslo: vyuzit,zbit, odkopnut :DD, len keby sa tym dalo riadit........, a mozno to vyzera ze sa nic strasne nestalo, ale pre mna to bolo horsie akokeby sa s niekym vyspal, jednoducho mi vadi, ze nas vztah s nou rozoberal, ze jejvravel vei o mne, a o nas, to co nemal, a ze ona ho vyuziva lebo vie ze ho stale moze mat ako zadne dvierka, on to vidi,vie, ale nechce si to pripustit, a vie aj to ze by s nou nebol stastny ze len by sa hadali, ale chce to s nou skusit, a viem ze pokial to snou neskusi, tak aj tak bude po nej tuzit......, ved raz pride aj na nu,m ja len nechapem ako moze byt niekto taky a takto niekkoho zneuzivat, je to inteligentna zena, vynikajuca v svojom obore a predsa je strasne hlupa......., je to tazke.....a nechapem ani preco, ale o toho mojho cvhlapa sa nejako biju viacere, aj minule sme bli na zmrzke a mal tam spoluziacku, tak ho balila priamo pred mojimi ocami a mna odignorovala, no som len cumela, ako sila pre mna toto bola......a aj mi vravel ze ho uz pozyvaa velakrat niekam, len ze on ju odmietol, no je to tazko takto, a ja som strasny ziarlivec, ale kupodivu zatial sa drzim.....som aj premyslala ze nabuduce ak ma nejaky chlap niekam pozve tak uz neodmietnem, nech si ten moj uvedomi, ze ma moze stratit a nech ma trocha dobija, lebo uz aj to mu chyba pravdepodobne......

darika

Ahoj Bon.
Tak sa vlastne nic strasne nestalo.Mozno si to len ty tak videla,ze sa chcel rozist.Mozno sam nevedel a ty si ho mozno jeho otazkami a podozrievanim len hnala do rozhodnutia to ukoncit.Ja by som v tom nevidela nic hrozne.Aj ked je to ponizujuce a zase som chytra,ale to vzdy tak byva,pokial sa to netyka mna.Kazdemu sa to lahko pise,pokial sa to nedotkne osobne.Ale chlapy si radi dokazuju,ked ich zena potrebuje a ked vedia,ze prave oni mozu poradit.Mozno keby pomohol,vypocul,potulkal,ona by si svoje problemy vyriesila a uz by ho nepotrebovala.Len to chcela zneuzit.Ale ja to zbytocne pisem tebe.To by bolo treba jemu.Niekedy by bolo dobre otvorit nejaku temu pre nich,aby si mohli citat prave oni.Ale pre nich je to urcite ponizenie a zbytocnost.Chlap je proste tvor nechapavy.Niekedy zavidim tarantulam.Urobi jej dobre,oplodni a ked sa jej nieco znepaci,tak ho hned zozerie.Ha ha.Na svete by bolo krasne.Ci co?

bon

Ahojte, tak baby keby ten moj isiel a vyspal sa s niekym tak ani neriesim, to mi az tak neponizilo, ta baba s ktorou bol, bol na prechadzke, dvakrat, je to baba ktoru strasne chcel, uz asi 8 rokov o nej sniva, a teraz sa mu zacala ozyvat, aj predtym sa mu uz ozvala ale stale to nejako odignoroval, alebo som na to prisla a tak to neriesil, ale teraz sa s nou stretol, ona mala nejake problemy so svojim chalanom tak potrebovala podporu a tak, jendoducho vzdy sa ozve ked potrebuje pomoc, poradit, podrzat, ked sa jej ruca vztah aby mala zadne dvierka, a ten moj hlupacik vzdy naskace ako poslusny psik a hotovo, videl sancu v nej, tak sa chcel so mnou rozist, teda predpokladam ze takto zmyslal........a to preco som s nim, asi mas darika pravdu, potrebujem ho momentalne, neviem si predstavit teraz byt sama, a kaslem to vsetko, budem aj ja trocha sebecka, chcem si uzivat vsetko co mozem, pokial mozem a hotovo, ostatne budem riesit potom..........
a s tymi najomnikmi to mas tazke, to ze je na materskej a diet male, no je ich aj tazko vyhodit ale tazko aj nechat ked aj ty sama potrebujes peniaze, a roboty sa nebojm, nieco najdes urcite, len nesmies hladat s tym, ze aj tak nic nenajdes....

darika

Ahojte.Dnes sa tu este niktora neukazala,tak si len tak sama postazujem.Uz by som sa aj vratila nazad.Aj ked nemam ist za cim a nic ma tam nelaka,ale tu sme zavreti cele dni doma.Nie je kam ist co je von kadejak,Maly u sestry nema ziadnych kamaratov,mama je prec,tak tam za kamaratmi ist nemoze,tak mi je kadejak.Navyse som zistila,ze najomnici co mam v byte,ich idem asi vyrazit,pretoze neplatia.Uz druhy mesiac nemam zaplateny byt,k tomu maju nedoplatok 10.000 za min rok co urobili na vode a ked som sa na nich pytala kamaratov,tak mi povedali,ze ma ten dotycny aj u nich napozicane peniaze.U jedneho 20 tis,u druheho 15 tis,u dalsieho 20 tis,vraj predal uz aj plazmu co mal,takze mu je zrazu dobry aj moj tv.A nemozem nic,pretoze je v nemocnici s obojstrannym zapalom pluc.Bola som tam a ona-jeho priatelka mi povedala,ze si to mam s nim,ze ona nevie sama co ma robit.Maju male dieta,ona na materskej.A najlepsie na tom je,ze nemam s nimi ani zmluvu.On mal vela penazi ked som mu davala kluc.Vsetko prehral na automatoch.Doniesla som jej zmluvu,nech mu da podpisat aj so spiatocnym datumom,ale neverim.Takze ked si nenarobim starosti sama,tak mi ich urobi niekto iny.Blizi sa cas odchodu a ja zacinam mat depky,ci si najdem robotu ked sa vratim.Kamaratka co tam je s nami,a tiez odtialto,sme boli spolu na kave,tak mi povedala,ze je situacia horsia ako ked som isla na dovolenku.Mame tam pozicku a ked mi skonci podpora,neviem co dalej.No,raz hore,raz dole.Ale teraz mam pocit,ze len padam dole.

sway

darika,
ale je vidno,ze mas tie skusenosti.Tiez,ze si vies zvazit v urcitych situaciach pre a proti,tym padom tvoje prispevky posobia uprimne a vyrovnane,proste poznas rodiel medzi tym,kedy by uz ine sudili,ze si "necha srat na hlavu" a medzi "spravnym rozhodnutim aj s ohladom na partnera" a vies to pekne opisat.
Inak mne uz totalne sibe (v inej teme),akonahle odidem z prace,zabudam na forum,ale na vas nie:-))

darika

Ahojte.To nie je pekne napisane co ja tu dobem,to je len to co ja zazivam alebo som uz zazila.Takze len skusenost.Sranda je ako vsetko co tu vy pisete poznam.
A co sa tyka toho auta,na prvy a druhy raz,ked sa islo pre manzela na letisko som bola ja v aute.Teraz bola len mama.Takze to vychadza na mna.Asi tam niekto hore mi dava nejaky signal alebo upozornenie a ja neviem co to znamena.Zeby neletiet?Alebo nesadat do auta?Neviem.Na vestice neverim,takze neviem ako to zistim.Nezistim.Ak si ma zoberu hore,dam vam odtial nejake znamenie.Ha ha ha.