Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sofia.sara

ahojte ...dari ano zase raz si napisala pekne, mas dar veci vysvetlit ze clovek zostane az v nemom uzase ako to dokazes opisat.)
ja mam starosti a to velke poprehadzovali nam na poslednu chvuli terminy skusok a nestiham tymto padom ani jedny ani druhe lebo amm dvojo statnic...fasa...uz sa mi ani nie nechce..mam chut sa na to vykaslat aj ked viem ze nemozem...

sway

Ahojte,
darika to s tym autom je uz nejake podozrive!Vsak vy za chvilu skrachujete.A v chorvatsku sa nic zle nestalo?Dufam,ze to nieje nejake zle znamenie..
Zase si pekne napisala bon:-)
Nikka,kde si?uz mas pracu?Alebo stale prazdninujes?:-))
sofi,neuc sa tolko a napis nieco,neverim,ze nie si na nete:-)

darika

Ahojte.Tak som tu,aj ked nemam teraz casu,ale aspon na chvilku.
Bon,som rada,ze si sa ozvala aj ked nie mozno dobrymi spravami.Ale aj tak.Hlavne je,ze si v poriadku.A co sa tyka toho zazitku,presne viem co si prezivala.Vtedy si ho strasne nenavidela,ale tym,ze si sa bala,ze ho stracas,zacala si ho viac milovat.Ta nenavist sa stupnovala az do zboznovania a tazko si bolo predstavit zrazu bez neho.Trosku sa mi nechce verit,ze si sa obetovala a ostala s nim preto,aby nedopadol zle.Skor by som povedala,ze ho tak moc lubis a snazis sa oklamat samu seba a najst pre seba nejaku vyhovorku ako ostat s nim.Ja to ale viem a preto aj viem,ze ziadny podraz s druhym nie je dovod na rozchod.Je to velmi diskutabilne,ale u mna to nie je dovod.Su ine a podstatnejsie ako ked on alebo ona vlezie do postele s druhym.Zalezi ako to pojde dalej a ci sa s tym da vyrovnat.Nic viac.Hlavne to viac nerieste.Ani tu zensku nevykrikuj a nenadavaj na nu pred nim.Stalo sa,odpustila si a ostala s nim,to znamena,ze sa musis zmierit aj s nou.Tolko odo mna.Drzim ti palce.
A keby ste chceli vediet dalsiu pikosku,tak moja mama sa dnes vracala aj s otcimom-jej manzelom do Chorvatska na 2 tyzdne.Mal ich na letisko odviezt ich aj moj velmi dobry kamarat.Viete co?On havaroval.S nimi.Presne ako ja.Neplatil pokutu,nezobrali vodicak,nehodu sposobil on...len na stastie mal firemne auto a bolo poistene.Zacinam rozmyslat,ci to nie je nejake znamenie.To je uz tretie auto za mesiac co ma nieco spolocne s mojou rodinou a s letiskom.Takze tot novinka od nas.
A co sa tyka toho vymazanie.Je pravda,ze ja som sa tu otvorila asi tiez a dost,takze keby sa vymazali tie predosle a my by sme pokracovali,s tym by som aj suhlasila.

sway

Ahojte kocky,booon som rada,ze si sa ozvala aj popisala.A tiez som rada,ze bolo super v tom tabore!Si asi plna zazitkov jak pozitivnych,tak negativnych potom co sa stalo.Nuz dievca mas to pestre..Drz sa:-)))Inak ja hovorim,ze pokial chlap zenu nezmlati do modra,da sa odpustit vsetko:-))

sofia.sara

booooon no konecne si sa ukazala:) my sme ta tu uz "oplakavali" ze co je s tebou..
fu ale to je huste co sa ti prihodilo..nemam teraz velmi cas sa rozpisovat..ale musis byt velmi silna osobnost len taky to podraz najvacsieho kalibru.ako si sa to dozvedela??ja sa sem zajtra stavim tak sa rozpisem viac..len bon daj si pozor aby tvoj priatel nakoniec nezneuzival to ze ty sa budes bat onho v zmysle chudacik stal by sa z neho bezdomovec keby sme sa rozisli..vies verim tomu ze ho poznas ale nikdy nevies a este ked ta takto podrazil.a kto je ta baba???aby on nakoniec nebol s tebou len z urcitej vypocitavosti lebo jemu to takto vlastne vyhovuje, aj ked viem viem pisala si ze ty si ho nechcela pustit ale predsa...stalo sa raz moze sa viac krat..

bon

ahojte babizne, prepacte ze som sa neozyvala, ale fakt sdom nemala cas, ak aj som mala v praci pristup na net zhruba na 10 minut, potrebovala som si poriesit pracovne emaili a rodinu....pc mi neopravili skor preto, lebo objednali nahradny diel a ten im prisiel pokazeny, takze museli objednavat dalsi, a tympadom sa to predlzilo, menili tam nejaku dosku ci co...., a potom sme v nedelu uz isli prec do toho tabora......
to co sa stalo medzi mnou a priatelom je komplikovane, velmi ma sklamal, tak ako nikdy predtym, nic horsie mi uz ani spravit nemohol, povedala som mu svoje, aj babe som pisala, jednoducho mu uz neviem doverovat, to ma stve najviac, ale nedokazala som ho opustit aj ked viem ze pre mna by to bolo najlepsie riesenie, pretoze takto ma este nikto neponizil, chcel sa rozist, ale nedovolila som mu to, jednoducho viem co by nasledovalo, a na to aby som mu to dovolila ho mam az privelmi rada, prisiel by o vsetko, stal by sa z neho prakticky bezdomovec, a to ja nedovolim...., paradoxne po tom vsetko, co mi spravil, som na neho mala este vacsiu chut, take milovania a neznosti sme nezazili ani na zaciatku, vobec to nechapem, ale absolutne nechapem....neviem co bude, netusim aka bude buducnosti, ale uz to neriesim, zatial sme spolu, a aj tak viem, ze raz pride ten den, kedy sa objavi slecna dokonala, a moj priatel k nej zase raz pricupita ako poslusny psik, lebo ona chudatko sa rozide s priatelom a bude potrebovat niekoho kto ju miluje, je to obycajna vypocitava chudera, aj som jej to napisala, ale trocha miernejsie....., znicila jeden zivot a teraz znnicila a j moj, ale uz neriesim, kazdemu sa vsetko vrati, a aj mne, takze sa budem podla toho chovat, zatial sa mi to osvedcilo.....
inak vcera sme sa vratili z toho tabora, pre tych mp dospelakov, no co vam budem hovorti, bolo uplne uzasne, dost som sa toho nakoniec bala, a hlavne toho ako ro zvladne priatel, ale fakt to bolo super, ci uz ti asistenti alebo tie nase mentolky a mentaci, ako ich volala vacsina asistentov, a kupodivu sa na to ani nejako neurazali ti nasi "klienti"....som strasne psychicky vycerpana, ako povim vam, da to zabrat ale neuveritelne, ked musite byt v streshu v kuse, ako nasa veduca co bola, no klobuk dolu.....mam kopu zazitkov a skusenosti, a podla mna by si toto mali skusit vsetci ludia a pochopili by mnoho veci....., ja len dufam ze pojdeme aj o rok.....spoznala som kopu novych ludi a tie skusenosti su nenahraditelne, vela sme sa nasmiali, podaktroi aj naplakali, prejedli cokolady :DD, a fakt som videla na tych ludoch ze ked sa chce tak sa da vsetko ale fakt vsetko, toto mi uz nikto teraz nevyhovori, a hlavne nie clovek, ktory ma ruky nohy a vsetko ostatne zdrave....., takze skuste sa nad tym zamysliet ked vam bude najhorsie, lebo fakt je to pravda.......
a teraz sa zase mozem vratit do reality mestskeho zivota...................

sway

Jeeeeeeeeeeeeeeee ahoj bon,ja uz som myselal na najhorsie.SOm rada,ze si apson takto napisala,ze si ok:-)Potesila si ma velmi!!!papa

sway

Ved nech napise este Nikka aky ma nazor:-)Ved ona je zakladatelka.
Sranda ja tu citam kadejake temy,ked sa nudim,ale nasu ma nenapadlo zrekapitulovat:-)Asi lebo si celkom odbre pamatam,ale pojdem nato,ak sa to ozaj bude mazat.
A ty sa stale ucis?Ci uz si sa bola aj kupat?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jeho bývalá... - Fórum - ZDRAVIE.sk