Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

čoStym?Nikka

ahoj sofia... :) (vždy keď píšem tvoje meno, tak chcem mať dcérku, hneď :) lebo sa bude volať Sara a druhá Sofia, to už mám dááááááááááááááávno vybraté...teda Saru...Sofia až od kedy ťa poznám.... :D ) Už som zabudla, čo som chcela napísať... aha... že hej, ja rada robím bláznovstvá... :D ale už dávno som neurobila nič total crazy... júúj... chcela by som už dačo... :D

sofia.sara

ahojte kocandy :))som tu na skok aby som vas aspon pozdravila
dari aspon ste si to vydiskutovali mozno to naozaj nic nie je len nejaka hlupa zhoda okolnosti..dolezite je ze vy to tak beriete uz neotvarat temy ktore su raz uzavrete toto by sa aj mne zislo lbo ja som typ co dokazem vytiahnut aj velmi staru vec ked je nieco...a to nerobi dobrotu nikdy ked je to raz uz vydiskutovane...
nikka s tym tvojim snivanim je to velmi pekne..ja ked mam take chvilky tiez si predstavujem kadejake veci :)) blaznovstva:))

čoStym?Nikka

ahoj darika... mrzí ma, že máš problémy teraz doma nejaké...fakt mi je to ľúto... neboj, ty to prekonáš, veď si tu z nás najsilnejšia... ty to zvládneš, neboj... a čo sa tých mojich nápodov týka... :) to vieš... som crazy... :P :)

darika

Ahojte.Som tu nebola,lebo sme boli prec a vecer sa mi uz moc dobat nechcelo.My sme to nakoniec riesili este dost dlho ale nemalo to konca.Tam,kde je uz narusena dovera a stane sa aj malickost,tam je uz tazko.A to som si myslela,ze ma uz nezastrasi nic.Stale mi opakoval,ze keby mi to mal ako dokazat,ze bol naozaj v tom podniku a nie ako si ja namyslam.Po asi hodine,vystrelil so stolicky a povedal,ze sa modli,aby mal listok z autobusu co isiel rano domov vo vrecku.Mal ho.Ten podnik,kde mali byt,hned za nim je zastavka a ta bola aj adresa vyznacena na listku,cas 5.32min rano.Ta mikina bola v taske zabalena hned pri jeho sedacke.Vraj si tam aj kvoli tomu sadol.Niekto si zabudol tasku v autobuse.Neriesim to uz.Keby nemal ten listok,asi by som rozmyslala.Ale ten naozaj clovek tazko zozenie.A keby aj bol isiel do ziliny,tak ist na tu zastavku,to je ako zo ziliny do bratislavy cez kosice.Takze tak nejak sme to uzavreli.Dalej to uz nerozoberame.Ked uz nieco uzavrieme,tak to viac neotvarame.
A s tym dazdom to je dobre.Mne manzel doniesol z Rakuska spodne pradlo od Calvin Klein,som chcela a velmi lacne.Strasne jemny material,ze ani necitim,ze mam na sebe.A do toho dazda,tak to ano.
Nikka,ale ti poviem,ze mas za napadky,sa mi to paci.Tak snivaj dalej a potom pis.

lyzicka

ja tiez zboznujem, ked vonku prsi... a este aj ked su take velke burky :-) ... samozrejme, iba v pripade, ze mi to nenarusi moje plany, ale inak, nikdy som na dazd nepovedala, ze "vonku je hnusne", mne sa dazd zda pekny :-)

čoStym?Nikka

ahoj bibba... my sa tu vyznáme úplne vo všetkom... Sme už staré kamošky,slávna päťka a rozoberáme všetko čo treba... :)

sofia.sara to je na dlhý príbeh... :) A už to neriešim...fakt je len otázka času kedy ma to baviť prestane...
u nás teraz nádherne prší... príde mi to také romantické... aj večer pršalo, mala som otvorené okno, ležala na posteli (v spodnej bielizni), a tak som len rozmýšľala nad tým, že ako veľmi by som teraz chcela vybehnúť von, v tej spodnej bielizni, začala by som tancovať, abo čo a zmokla by som... kvapky dažda by padali na moje telo... no normálne som sa rozplývala, ale potom som to radčej stopla, lebo ešte trochu a asi by som to spravila... :D niekedy mám pocit, že mi totálne preskakuje... :D no čo už...aj takí ľudia musia byť... :D