Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

darika

Ja neviem co to je,pretoze ja som vzdy vycitila ked mi klamal.Nikdy sa mu nepodarilo ma oklamat keby co bolo.To proste zena vyciti.Tentoraz mam ale zmatok.Uvidim ako sa bude chovat,ked pride a ja budem kludne na neho len otazkami.Ked mu vyschne v hrdle,alebo otoci zrak a nepozrie mi do oci,alebo zopakuje moju otazku,aby mal cas na rozmyslenie,tak klame.No,takze uz som v klube asi aj ja.A ako sa dobre radi.

sofia.sara

on este doniesol aj zensku mikinu domov? a to kedy?? no tak to je dost vela nahod...asi by bolo naj mu povedat to co sa ti nezda...lenze zase druha vec je ze on nemusi hovorit pravdu pre pokoj v rodine...je to zvlastne obzvlast ked ste prec vacsinu roka a sem pridete na chvilu a hned toto...

darika

Automaty aj keby tam boli,tak mal 20 eur a to by nehadzal.On nie jue ten typ,ktory by vyhladaval hazard.A co sa tyka tej nejakej zenskej,tak ked sme mali problem,tak bola vraj v ziline nejaka,ktoraho vyhladavala.Ja okolo toho neviem moc,len tolko,ze to bolo roky dozadu,ked pracoval v blizkosti.Nechcem pisat jeho byvalu profesiu,lebo by rychlo podla tej jeho,mohli ludia spoznat kto je.Tam bola nejaka mlada baba,ktora mu vypisovala este aj do Irska.Len on jej napisal,ze je zenaty,ma dieta...bla bla.To bola jeho fanynka.Jedine,zeby to,ale ja neviem.Neverim nikomu,ani sebe,pretoze nikdy nevciem,co a ako so mnou raz moze situacia zamavat.Takze rozmyslam Sofi,presne ako ty.On vie,ze ja uz nemam 17,aby som si overovala,a duplom nevidim dovod vymazania hovorov.Pridu az vecer,takze potom uvidim.A najlepsie na tom je,ze doniesol aj nejaku zensku mikinu,vraj nasiel v autobuse.Ja som ju oprala,lebo vyzera ako nova a fest pekna.Ale az teraz mi trklo,ze je to vela suvislosti.Dop ritky...

sofia.sara

fuu dari...tak to je divne...naozaj..ale zase ja som ta co za vsetkym hned uz hladam kadeco ja som taky clovek...ale naco by vymazaval hovory a keby niekde sa zabaval s chlapmi ani by ho to nenapadlo podla mna...a to ze bol triezvy, mozno ti to povedal mozes si to zistit len tak lebo vie ze nebudes robit zo seba inspektora pred skoro cudzimi ludmi...ale zase myslis ze tam u vas mal za kym (zenou) ist ked v podstate tam rok nebyvate..chapes ako to myslim ze by tam mal nejaku poistku ked sa na slovensku ani nezdrzuje?..este ma napadla taka alternativa ktora ale tiez nie je bohvie aka ...v tom podniku kde mal byt nie su aj automaty? ze by hral celu noc...

darika

Vcera bol manzel cely den aj so synom u jeho rodicov a mal aj moj mobil.Vecer ked prisiel domov,okolo 18.30 hod,tak povedal,ze ide vecer von so svagrom a mozno neskor zavola kamaratovi,co sa poznaju od detstva.Mne sa to ale nepacilo a mala som pripomienky,ze ci nevie zavolat tym,ktory sa na neho tesia,a to su ozaj perfektni kamosi,kym on sa musi dohodnut s fetakom,ktory je na drogach uz 10 rokov.Vraj mam ist s nim.Som povedala,ze keby isiel za tymi,co su normalni,idem,pretoze sa vlastne poznaju roky,ale cez mna.To su uz ustaleni chalani-chlapy,ktori sa bavia,ale v ramci urovne.Aj tak mi vraj zavola a pojdeme niekam inam,ze ved on s nim nebude dlho.Rano som sa zobudila o 5.30hod a on doma este nebol.Ked som vstala,bol uz doma pripraveny na odchod do rakuska.Nemal ani na to,aby mi vysvetlil,kde bol do rana.Nebol ani trosku opity.Normalne uz po 4 hodinach kedysi,byval riadne,teraz od 20hod do rana 6 hod,nemal v sebe asi nic.Vraj sedeli s kamaratmi v jednom podniku,ktory je otvoreny 24 hod.Ale co by tam robil?Sedel pri kavach alebo kofole?10 hodin?Ved to by aj mne bolo zle.Ked odchaDZALI,DAL MI MOBIL NAZAD A NEDALO MI,KED BOLI PREC,POZRELA SOM.vSETKY HOVORY VYMAZANE.pRICHADZAJUCE,AJ ODCHADZAJUCE.aJ TIE,CO SOM VOLALA JA.nIC TAM NEBOLO.kEBY BOL S KAMARATMI,PRECO BY VYMAZAVAL ICH HOVORY?Uz kombinujem kadejak,ale stale mi vychadza len jedno.Pritom mi povedal,ze si mozem zistit ci tam bol,lebo tam robi jedna moja znama.Ale co si on mysli,ze ja ju rok nevidim a zrazu sa tam ukazem po roku,ci tam bol moj manzel?Co som na hlavu?Neviem.

sofia.sara

oki dari napis...ja napisem ked sem nakuknem bo sa ucim preto to nie je vzdy hned:)
no moj priatel teda utraca poriadne ...a to ani sam nevie kde...nevie vobec hospodarit...tak som to myslela ze na tu dovolenku by mal keby chcel a nieco odlozil a tak...ale nie.pri tom na to ze je mlady v podstate ma vsetko pre seba zaraba dost na dnesnu dobu...ale ani sa necudujem ze pomina hned peniaze vies ked my dvaja ideme niekam plati aj mne lebo ja som este student-nezarabam tak to tak bere..a takto ked ide aj s kamosmi a tak v tej chvili moc asi nehladi na "konto" a rozhadzuje sa...a potom este klasicke vydavky ktore tiez nie su lacny spas to uznavam ako benzin, mobil(odkedy je so mnou plati horibilne sumy za mt:)..atd..

darika

A ja sa mu ani necudujem.Mozno rozmyla do buducna a nechce vyhadzovat peniaze,ked nevie co a ako bude neskor.Ved dovoleniek bude este vela.Su ludia,ktori ked maju,rozhadzu naraz a hned a potom premyslaju co idu robit.Niekedy si clovek vie oddychnut aj doma.Hlavne ked je pohodicka.
Musim odbehavat,lebo sestra isla aj s muzom a aj mojim do Rakuska na nakup,tak som s detmi von na zahrade.Ja mam teraz hlavu tiez v prdeli,lebo sa nieco stalo a neviem co a ako robit.Ked budem mat chvilku,napisem.Aspon sa konecne dostanem do toho isteho problemu a budem potrebovat radu aj ja.Nielen byt chytra ked druhi potrebuju.Ozvem sa za chvilku,len idem deti nakrmit.

sofia.sara

dari jasne skolske roky su tie najkrajsie...s nimi su spojene radosti aj flakanie sa zabavy ale aj starosti...no proste naj obdobie podla mna...bude mi smutno ked skoncim a tato etapa sa definitovne skonci..teda ak skoncim:)...
na kupko som chodila ale teraz uz nemam na to cas a na dovolenku uz dulom nie..s priatelom sme vymyslali ze by sme sli v septembri ale uz sa od toho upusta aj koli financiam aj ked keby sa chcelo najde sa ale nechcem do toho kybycovat mojmu priatelovi(jemu sa zda ze nebude mat dost na to, aj ked keby chcel mal by aj na dve, ale to je jedno). kedze on je ten zarabajuci ...a zase nemysli si, on by mi ju neplatil:))) aby to tak nevyznelo:))..

darika

Ahoj Sofi
Tu skolu ti zavidim ani by si neverila ako.O par rokov aspon budes spominat na skolske casy,ktorych si ty mala viac a dlhsie nez ostatni.Ved to su tie najkrajsie.Ja som len behala po baroch a flakala sa s mafiou v tom veku ako ty.Nie je mi to luto,ale spomienky mam len z barov,takze ty ich budes mat urcite viac ako mam ja.A co dovolenka?Nejdes nikam?Ci len tak na kupaliska?

sofia.sara

darikaaa , vitaj tak uz si sa vratila z dovci? to je fajn ze bolo super:))) s tym "síkanim" do gatiek tak to sa mi obcas stava s kamoskou a naozaj asi lepsi recept na zdravie ako smiech nie je:)))
zase si napisala velmi pekne vsetko a naozaj s dorbrym odhadom alebo ako to nazvat:)...aspon co sa mna tyka..ja okrem toho ze mam na krku tu skolu a uz za chvilu to zacne byt huste som co sa tyka ostatnych zalezitosti momentalne asi stastny clovek..:)len ja o tom nerada takto rozpravam lebo sa vzdy bojim ze nieco zkryknem:))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jeho bývalá... - Fórum - ZDRAVIE.sk