Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sway

Ahojte,tak sa som uz vcera zmizla:-)Boli sme s priatelom vecer vonku,tak som uz nepisala.No ako Sofi, uz si zotavena?:-)Tak Niika ani nechodi okolo,uz by sa mohla darika vratit a bon dat o sebe vediet.

sofia.sara

tak zase som tu...dnes tu obgulujem prevazne ja:)) uz mi je lepsie ale chcem si dat take fajne jedlo pre mna ale je dost tazke tak neviem neviem ci mi nespravi zle...idem si pustit asi nejaky film..trochu oddychu mi hadam neuskodi
sway uz prisiel priatel?

sofia.sara

no ja to pivko ako brzdu pouzivam:D...teda vcera to tak bolo...fujky uz sa nemozem teraz bavit o alkohole idem si asi este lahnut...

sway

Tak to je fajn:-)Moj uz je na ceste hihi,ked tu nieje tak mi chyba,ale ked pride zas si polezieme na nervy uz to vidim..Inak ja nepijem tieto palenky,ak tak uz iba na dorazenie..Sme tak boli raz z prace si sadnut a uz ked boli vsetci pripity managerka zahlasila,ze je cas na marhulovicu,no to teda dopadlo,sefovia spievali americku hymnu na cely podnik:-))A odvtedy mam take myslienky,ze ked uz niekde sme v poriadnej nalade,tak to zaklincujeme niecim takymto a koniec,dva dni na zotavenie:-)))Ako vidis ja uz teraz aj pivo brzdim:-D

sofia.sara

praveze ja som ani cely vecer nemala pocit ze by som bola nejaka opita..:))) som sa citila fit:)))ale ked som prisla domov a lahla uz som vedela ze je zle..
a napadnikov ani nie lebo prisiel nakoniec aj priatel:)takze som bola aj s nim

sway

Ahoj sofi,jasne ,ze som tu a sledujem:-))Ale nie,iba som nakukla inak si robim filmovy maraton:-)Jejda,si si mala dat k tomu pivu malinovy dzusik:-)))Mne sa ten hruskovy hodil.A nevyvadzala si?Nejaky napadnici sa nezastavili?

sofia.sara

ahojte....teda asi iba sway ak sa tu dnes ukaze:)ja som sa bola vcera zabavat a dnes ma kvalitne boli hlava:)) asi som to prehnala kusok aj zle mi bolo ..fuj....a pritom som nemala pocit ze pijem vela ale dala som si pivko potom dve maliny a potom zase pivko a ten mix nespravil dobre...a pred tym este mojito..no toto uz robit nebudem teda...
ak sa tu niektora stavite napiste..inak bon sa uz pekne dlho neukazala hadam je vsetko ok...

sofia.sara

ahoj sway..tak ja idem okolo :))))
prisla som kuknut akurat ficim do von sa zabavat...aspon vypnem...tak to si spravila dobre s tym pivkom:))
mnam asisi aj ja dam von lebo rozmyslam co idem pit:) hehe..
tak pa

sway

Ahojte este raz,ja si tu asi dnes sama pokecam:-))Takze uz som si kupila aj to pivo,co som vcera lutovala,ze nemam a k nemu hruskovy dzus:-))Som zvedava,ci nakoniec neskoncim na wc.Inak pre mna je to strasne blbe,ked som tu sama.Som poobede zaspala pri filme a teraz budem zase do 3rana hore,niekedy mi je luto,ze tu poznam tak malo ludi,ale to by bolo nefer,kebyze im aj tak zavolam iba,ked sa mi to hodi,nie?No nic uz to dnes nejako prezijem.Tak si uzite zvysok vikendu a keby isla niekotra okolo,aspon nieco napiste:-Dpapa

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jeho bývalá... - Fórum - ZDRAVIE.sk