Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sway

Ahojte baby,ja som vas dnes prisla aspon pozdravit,aby sa Nikke nezdalo,ze tu nikto nechodi;-))Uz by sa mohla bon ozvat!Dufam,ze to je,len tym pc a som zvedava,ci to s priatelom poriesila.Ja zase len tak lenosim:-))Akurat som dovarila obed a idem pozerat daky film,aspon som rano upratovala,tak pohoda.Inak som vcera nikam nevybrala,tak bez obav;-)

sway

hahah no jo ja som za kazdu somarinu a to ma cisto iba napada asi ostanem doma:-))A zase by ten vecer mohol dopadnut aj zaujimavo..

sofia.sara

no tak to ta obdivujem ist sama do baru..na toto ja gule nemam:D aj do takeho kam casto chodievam...prave koli chlapom ktori by otravovali..a mala by som pocit ze kazdy na mna cumi jak na blazna ze som sama:)))
asi aj ja pojdem do hajan sa mi drieme...
len este nieco hladam na nete..

sway

Ja asi pojdem spinkat:-)Ale neviem,ci sa mi podari,lebo namiesto toho piva pijem kolu.Mi tu hulakju mladi pod oknami,zeby som sa vybrala von?hmm ja zase koketujem s touto myslienkou,ale sama?noo nieze by som nato nemala gule,ale by sa zase pristavili iba daky chlapi a nato asi nemam naladu:-))
Neviem akym systemom sa ty ucis,ale na ekonomke,ked sme mali nudne predmety a vela textu sa mi zatvarali pri tom oci aj o 9tej rano:-))

sofia.sara

to veru tazka situacia:D:D..len si ju uzivaj..ja akurat koketujem s myslienkou ze zabalim uz ucenie aj na teraz nechce sa mi uz a nejak sa mi oci pri tom zatvaraju:) ale ked prestanem hned budem svieza ako rybicka:)
takto ano je lepsia alternativa ze som nemohla...a co ma ale on milo prekvapil ze tak zrazu nastojil aby som prilsa aspon na par hodin a ze by som isla domov..lebo to malo cisto chlapske stretnutie...som z toho prekvapkana..ale to asi preto ze minule som mu dohovarala ze ma nikam nevola:))

sway

Priatel isiel domov,len ja som nemohla ist,lebo sme nenasli "opatrovatelku" pre psa,do busu by nas s nim nevzali a vlakom sme ist nechceli..
Joooj hyrit aj by som ti povedala,ze to mas super,len ja sa poznam,ja uz hyrit nemozem,lebo sa potom dva dni zotavujem - nemam mieru v alkohole,ked idem s kamoskami:-))Tak aspon nemusis riesit,ze ta tam nezavolal - to je este ta lepsia alternativa,ze si ty nemohla..No hej je mi dobre ,sa tesim,ze si porobim aj svoje veci,co uz dlho odkladam,no zase teraz nemam ani,co pozerat a nic uzitocne sa mi momentalne nechce..tazka to situacia:-D

sofia.sara

no nesla som hlavne preto ze zajtra vecer idem hyrit:)))) to mam dohodnute uz dlhsie s kamoskou tak aj to je jeden z dovodov ze zajtra z ucenia nic moc nebude..a o tejto chate som sa dozvedela pred 4 hodinami:)) teda vedela som o nej ale priatel sa nejako nabudil a silou mocou chcel aby som prisla aj ked to v plane nebolo..lebo ma chcel zoznamit s nejakymi jeho kamaratmi ktorych nepoznam..takze tak..
jooj tebe je dobre len tak lenosit ..inak to pivko by som si aj ja dala veru:)) to bol dobry napad..mala si si ist kupit nejake este skor:))a kde mas priatela? cely vikend je prec?

sway

Ahoj sofi:-) No hej mam volny obrovsky byt a som striedavo na nete a stridavo posedavam na balkone:-))Som si chcela sedlacky otvorit pivo,no nemame:-)))Tak len tak sledujem stranky a lenosim.Musim zajtra upratovat a to ja nerobim - robi to priatel,tak uvidime,ze ako sa mi bude chciet..Fuu s tou chatou ti verim a ty sa teraz este neico naucis?ved ten jeden vecer si mohla obetovat..Ked si aj tak cely den zabila:-)Ja osm hovorila,ze sa neodhodlas do ucenia,ja sa ti ani necudujem v tom horku..

sofia.sara

cauko sway..ja som tu len na skok..cez den som sa co to poucila ale potom bola horucava takze som to zabalila a teraz pokracujem..a poriadne ma mrle zeru lebo ma priatel volal na chatu co maju take male stretko s kamosmi (na chate nedaleko odo mna ako ja byvam) a ma prehovaral veeelmi dlho aby som prisla a ja som koli uceniu odmietla aj ked by som isla hned...a ma to mrzi aj trosku lebo tak velmi chcel aby som prisla..ale aspon sa poucim to je teraz dolezitejsie ako zabava..
a kde mas priatela sway?? aspon mas volny byt a mozes si robit uplne co len chces:)))