Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

čoStým?Nikka

áno, pýtala... :) ta mi povedal, že načo a za kým tam bol a že čo a jak... pýtala som sa aj na jeho bývalú, ta povedal, že sa nestretli, že čo ju zase vyťahujem, keď on nič... a že on uznáva, že som mala viacmenej pravdu v tom, čo som povedala a tak...
a fajn, nebudem to už riešiť... :D len som si myslela, že tu niekto bol aj poobede... :D ale veď to je jedno... :D

sofia.sara

ahojte...nikka neviem co stale riesis ci tu niekto bol alebo nie:)) hlavne ked to tak nie je...ze nikto...
no a vlastne to akoze na co bolo dobre to stretko?? ved nic ale vobec nic sa nevyriesilo....to si sa ho akoze ani nepytala? na to?

sway

Ahoj Nikka,
tak ti ani nevysvetlil,ze preco chodil do toho mesta?Ved tu bola sofia vcera,bon ma pokazeny pc a darika sa slni...

čoStým?Nikka

čauky...zas tu včera nikto nebol? hm... No včera som bola s priateľom, keď som prišla, už tam bol... to naschvál, nech si počká na mňa. Keď som prišla, len som povedala čau a sadla si oproti, žiadna pusa,nič... trochu sme pokecali, ja som bola odmeraná, noa? :) On si všimol, že jaká som, sa postavil, sadol si ku mne, objímal ma, ja nič. ta mi zobral ruku a priložil mi ju na jeho chrbát, aby som ho objala, ja nič, dal mi pusu na ústa, ja nič, chcel ma pobozkať, tak som sa odtiahla. Je mi to jedno. Sme sa s kamošom dohodli, že jak on na nás, tak my na neho. A budeme hrať divadielko. Celý čas sa snažil o to, aby ma pobozkal, poriadne objal a tak, no ja nič. A keď sme boli potom na stanici vlakovej, ta mi dal pusu na ústa, že cmuk, ale ja nič, takže musel mal pocit, že pobozkal stenu... :) Večer sme kecali a ja som bola stále taká, a som mu povedala, že už budem taká stále, že mi je to jedno, že jak sa ku mne všetci správajú, tak ja budem k nim. Že ja by som všetko pre každého spravila a mňa bude každý len využívať a sa na mňa vždy každý vykašle... Naražala som na neho. pochopil...

sway

baby nemajte taku smutnu temu,ja si tu zijem tiez bez kamosiek a je mi dobre:-)Vsetci ostali v BA a ostala som v kontakte si s 3 ludmi,ktorych ledva stiham,ked pridem na vikend domov postretavat:-)

sofia.sara

jaj tak to ano ked nie su z tade z kade ty...ale aspon ze mas nieco..a byvaju daleko? ze taxikom alebo tak...ci by to bolo az prilis drahe....no tie dve kamosky sa tak poblaznili ..ze to ide skor na nervy a porozpravat sa normalne s nimi hlavne ked su oni dve spolu ani nehrozi:)) akurat dnes som sa mala s jednou z nich stretnut a uprimne ani sa mi nechcelo velmi a to mi bola naj kamoska pocas strednej..ale dnes to sama zrusila, lebo nestiha..je zvlastne ako sa to meni..niekto kto ti bol super kamos si snim opar rokov nemas co poriadne povedat aj ked tento moj pripad nie je taky extremny ale zase mam aj ine skusenosti s tymto...priatelia prichadzaju a odchadzaju zo zivota a len naozaj par ak jeden dva zostane na cely zivot..

čoStým?Nikka

no hej, to ich asi zmenilo... :D Ale išla by som sa tam aj ja pozrieť, že jaký tam je život... :D A ani som nepozabudla, lebo oni nebývajú tam kde ja...a v noci sa jak vrátim domov... vieš, len o to ide...

sofia.sara

no vodos a na nich si zase ty pozabudla:)...to je fajn ze mas aj taku partiu kde su chalani aj baby ale nie pariky..ja som tiez taku mala a boli to casy na ktore nezabudem najlepsie asi, take tie typicke mladeznicke:))..len teraz je to uz rozpadnute volako...je to aj preto ze kamoska jedna sa uz davno rozisla s kamosom po 6 rokoch z tejto partie ja teraz byvam viac s tou kamoskou, ona sa uz s nimi ako partiou nejak nestretava ..dve kamosky odtial sa tiez nejak zmenili su take az prilis blaznive ..boli v amerike a nejak ich zmenila...a tak kazdy si uz zije svojimi zivotmi..:))

čoStým?Nikka

to nemám ani ja rada...je to také zvláštne... že pokiaľ s nikým nechodia, tak sa ma budú držať a keď niekoho majú, tak už zrazu nič... veď som s nimi nebola von možno už 8-10 mesiacov...ako v pohode... možno aj viac, a to sme boli niekedy najlepšie kamošky. no čo už...časy sa menia. ale ešte mám kamošky, to je jasné... tak asi budem s nimi chodiť vonku, minule sa ma pýtali, že prečo s nimi nechodím. oni sú taká parta, chalani, dievčatá, je sranda, lebo je ich veľa a nie sú to všetko páriky, pár krát som aj s nimi bola vonku.