Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sofia.sara

to bola len taka jednorazova brigada:D..roznasanie letakov...ale uz sa musim naplno ucit tak uz nejdem mala som ist aj v piatok...ale tak hadam nie su zase nonstop len s priatelmi svojimi tvoje kamosky? ci ano? toto inak nemam rada ked ma niekto uz niekoho tak "zabuda" na priatelov..

čoStým?Nikka

na kupko nechodím, nenaberiem odvahu... :D kamošky sú stále s priateľmi, alebo pracujú... A to je už jedno... A ty kde vlastne brigáduješ? ako, čo robíš?

sofia.sara

a kamosky co robia? myslim pracuju alebo studuju?....to je uz horsie ked nie je s kym...alebo mas kopec surodencov tak s jednym s nich niekam na kupko vypadnut ci nechodis na kupalisko? alebo k vode niekam

čoStým?Nikka

no to hej, ale je strašne horúco, veď dnes má byť až 36 stupňov, čo je hrozné, si myslím... A hej, budem mať "prázdniny" a môžem si robiť čo chcem, len akosi nebudem mať s kým...

sofia.sara

ja inak nic take vcera som bola na tej brigade ale to sme sa s kamoskou viac flakali ako robili:)) a teraz sa uz idem ucit fuj sa mi vobec nechce a hlavne ked je taky hic..ble..aj ti trosku zavidim ze budes mat august volny a budes si robit co chces ako cez prazdniny:))...

sofia.sara

uvidis dnes co ako ....teraz uz nic nespekuluj ani nechystaj dopredu..uvidis ako sa rozhovor vyvrbi co ti zase narozprava(to som aj ja zvedava ohladom tych navstev v cudzom meste) a uvidis..

čoStým?Nikka

áno, záleží mi na ňom, to určite hej. A keby sme sa rozišli, tak to by bola úplna bodka, aj keď viem, že on by chcel byť so mnou v konakte, ale ja by som nemohla, nie som ten typ, čo sa vie tváriť, že je všetko ok,že sme spolu nikdy nechodili a tak... Dala som mu všetko čo som mu dať mohla, urboila som všetko pre neho a možno to je ten problém.

sofia.sara

chapem je tam to ale...
este ti na nom zalezi a aj ked robi co robi a teraz to uz nie je idealne nechces byt svojim sposobom bez neho..rozchod by znamenal definitivnu bodku a toho sa bojis trochu...aspon podla mna...chapem...to som aj ja taka..ked aj je nieco zle tak este stale nemam tolko guraze to radikalne riesit ked tam cosi je...ine je keby ti na nom uz nezalezalo ale zalezi istym sposobom...

čoStým?Nikka

ja viem, no čo mám s tým robiť? Fakt to tak vidím, že by bolo najlepšie, ak by sme sa rozišli, je to logické, ale...