Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sway

Nikus neboj,cas vsetko ukaze.Ked sa teraz nedokazes rozist a ten vztah je uz "mrtvy"-tak to uz dlho same nevydrzi.A k tej jeho "premene" - no to verim,ze je iny,kto by nebol,vsak?Ono sa lahko povie,zeby mal byt taky ako pred tym a nepripustat si to,ale taka informacia ta dost zasiahne.A ako sam povedal,ze uz nikdy nebude nic take ako pred tym..
Inak ja som mala kamosku na pohode a ten stlp padol tesne vedla nich.Teraz je poriadne vystrasena..

čoStým?Nikka

z mojej strany sú tam city, to viem určite... neviem síce aké, ale sú. viem, že láska to ale nie je... neviem... prežili sme spolu krásne chvíle, keď si na to spomeniem, tak sa mi chce plakať, že čo sa vlastne stalo, že náš vzťah sa tak veľmi zmenil, veď sme sa tak strašne mali radi, dokázali sme spolu rozprávať o hocičom, bláznili sme sa jak malé deti... a teraz... uff. No fakt neviem, že čo mám robiť...

sway

Tak ja osobne uprednostnujem uprimnost a tvrde ukoncenie,ked vidim,ze to uz nema vyznam,ale ak tam su este nejake city - to potom ide tazko.A napriklad kebyze sa ja rozchadzam s priatelom,tak to bude tiez na dlho,hlavne kvoli tomu,ze spolu byvame a uz sme si na seba zvykli...Ked som mala iba take par mesacne znamosti nemala som problem to ukoncit zo dna na den,ale to som asi ani nebola zalubena.

čoStým?Nikka

no aj to je spôsob, už aj nad tým som rozmýšľala... netlačím na neho, veď mne je to už v podstate fakt jedno. V piatok som sa išla zabávať, kamoška mala narodky... a som mu rozpávala, že jak tam super bolo, že som stretla veľa ľudí, s ktorými som už dlho nebola a tak... videla som, že ho to trošku štve, no nepovedal nič na to... len neviem, či sa mi bude chcieť to preťahovať všetko ďalej a ďalej...uff... musím nájsť odvahu

sway

Nikka,ale odvahu to priamo ukoncit nemas..Tak to skus pomaly,viac sa chod zabavat s kamoskami,zariad si program podla seba a ked nahodou nic nebudes mat a on sa bude chciet velmi stretnut-stretni sa,netlac sa na neho.Ked si odlubena,nemalo by ti to robit problem,proste nech to same odide..

čoStým?Nikka

ahoj sway... no ale ja som sa už asi odľúbila, chápeš... on zabil lásku vo mne tým, že mi povedal, že ma neľúbi, a tie keci o bývalej...a blá blá blá... A správa sa ku mne pekne, to hej... ale je to skôr jak ku kamoške... Nevideli sme sa 3 týždne, keď bol v CZ a keď sa vrátil, tak mi dal za celý večer len také 3 cmuk na ústa, vôbec sa ma neopýtal, že ako som sa tu ja mala, resp.ako sa momentálne mám, keď začnem rozprávať o nás, že sa niečo opýtam, tak úplne odbočí z témy, nevolá ma po takých tých milých prezývkach, aké mi vždy dával, tak vášnivo ma nepobozkal už vyše mesiaca, keď sa dohodneme, že mi zavolá, tak mi nezavolá, celý víkend sme spolu neboli, povedal, že veď v pondelok budeme spolu, a včera zahlásil, že poobede musí ísť niekam, musí dačo vybaviť (ako viem čo a kde, len nechcem písať) a keď som sa ho opýtala, že veď sme mali byť spolu, tak len povedal, že no hej, ale ta... (nedopovedal a hneď začal inú tému)... sway, naozaj to nestačí? :D

sway

Ahoj Nikka:-)Tak nakoniec si sa nerozisla?:-))Ved to mozes spravit ako najvacisa svina,vies kao sa hovori ani opica sa nepusti konara,kym sa nedrzi dalsieho;-)Ja by som ti poradila nechat vsetkemu volny priebeh,kym on sa k tebe pekne nesprava,tak mu ani ty nepreukazuj city a mozno sa sama "odlubis" a spoznas niekoho noveho..Potom sa ti bude lahsie odchadzat.
bon,tak ty si riadne teraz prekvapila,dufam,ze si OK:-(

čoStým?Nikka

čaute baby...
bon? a čo sa stalo? vau...ja som tiež v šoku... a čo sa mňa týka... tak som to nespravila, ani on to nespravil... pokecali sme si, vysvetlili množstvo vecí, ale aj tak sa s ním chcem rozíjsť....jáááj... len neviem, kde mám nájsť tú odvahu... a pritom som tak strašne odvážna vo všetkých veciach, len v tomto nie...a presne ako Darika písala, že ho chcem nechať ja, aby som bola na koni... len či sa odhodlám... Lebo už nechcem taký vzťah... dosť od veci to je...Vidím, že ináč sa na mňa pozerá, ináč má bozkáva (teda, ak ma vôbec pobozká, lebo také cmuk na ústa za bozk ani nepočítam, to bežne tak s kamoškou na privítanie), žiadna vášeň, žiadny sex... by som čakala, že sa na mňa vrhne, že chce sex - no ale on nič... : ) mi to prišlo aj smiešne, že či je normálny... :D Ale v pohode... teda ani nie, lebo mne dosť chýba (ako sex myslím), no nechcela som mu nič hovoriť, veď sa s ním chcem rozíjsť a nie... :D ale myslím, že to zoberiem celkom ok... Teda MYSLIM... neviem. skôr mi príde ľúto, že mi nevyšiel vzťah, o ktorom som si myslela, že mi to už konečne výjde. Ale kľudne môžem povedať, že som prežila najkrajšie mesiace svojho života. Aj keď som "občas" trpela, ale predsa. Po prvý krát v živote som cítila, že ma má niekto skutočne rád takú, aká som...Aj keď ten pocit netrval dlho, ale predsa som ho cítila... je to super pocit, veď čo vám budem hovoriť... dúfam, že ho ešte zažijem... :( A už nie som v pohode.... Joooj... načo toľko polemizujem?????? Hnevám sa na seba... Nemôžem na to myslieť...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.