Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

čoStým?Nikka

hej, ja viem, že to robia... :) A myslím, že som ten tip... no neviem čo budem robiť...lebo fakt som si istá, že sa rozíjdeme... možno sa mýlim, neviem... veď uvidím, že čo bude... Bude mi chýbať, keď sa rozíjdeme, lebo ako tak je úžastný človek, fakt... a bol super aj ako frajer, len v poslednom čase je dosť od veci, to hej... júúj, neviem čo bude...

sway

Tak to je naozaj nejake divne cislovanie.To z Polska?No tak 15 kg je uspech a to dost velky:-)Ja uz som pisala,ze s apojdem okupat,lebo je tu strasne horuco:-))Ty asi po rochode budes nad brigit jones s kyblom zmrzliny,nie?;-DNechcem to zlachcovat,ale to ludia robia,ked sa sniekym rozidu a pride im smutno..

čoStým?Nikka

no ale tam bolo, že 34 (S) presne tak tam bolo, ale to dajaké zvláštne číslovanie... chápeš... ja mám miery asi tak: 93 - 70 - 105... chápeš? takže také číslo by nemohlo byť ani náhodou... :D A mne sa tiež páčia len také vychudnuté baby...to asi preto, že ja taká nie som... Ale aj tak sa teším zo seba, lebo niekedy som mala o 15 kg viac... :) Nechápem jak som mohla takto žiť...
a plány na víkend? júj, neviem ešte... a ty?

sway

Nikka 34 je XS!!wow to by som aj ja chcela..Ja som divna,lebo mne sa asi tiez pacia az tak nezdravo chude baby,ale ja niesom ten pripad,co zje 2 jogurty za den,takze asi sa tam nikdy nedostanem..A co planujes na vikend?

čoStým?Nikka

ale sway veď ty si chudučká... :)a ja mám veľkosť 38, čo je dosť, ale ti hovorím, že tie šaty sú mi dosť voľné (asi si budem musieť ich dať ešte upraviť, lebo sa mi veľmi páčia) a včera som si kúpila tričko č.34 (S), čo absolútne nechápem... :) asi blbé číslovanie... a rifle č.32, nohavičky L... číslovania sú rôzne....a strašné... mojím najväčším problémom je zadok...asi tak.... :D

sway

wow Nikka to gratulujem k uspechu s chudnutim!:-)A ake mas teraz cislo?Jezis ja som sa zase zacala prezierat uz som bola blizko ciela a som naspat pribrala :-))hihi,no co uz narobim.Modelku robit nechcem,tak asi je zbytocne tu vahu tahat az tak dolu,ked to nemam geneticky:-)

čoStým?Nikka

no neviem, či je do mňa zaľúbený alebo nie...skôr si myslím, že nie... fakt neviem... A priateľ mi hovoril, že mu povedal, že sa asi vráti k svojej bývalej (ako ten kamoš), lebo mu chýba sex, a vie, že ona ho ešte stále chce... Tak asi hajzlík je, a poriadny...
A ináč, prišli mi tie šaty, čo som dala vymeniť za menšie číslo, tak sa teším, lebo sú fajn... :D Ako od kedy som si ich objednala, tak som aj niečo už schudla, tak by mohli byť ešte o číslo menšie, ale už neriešim... :D

sway

Ahoj sofi:-))Tak hej,ja som sa nejak naucila nasluchat ludom s doverou a riadit sa heslom,vsetko zle je na nieco dobre:-)Ja ho nijak neobhajujem,len asi nedokazem pochopit vyslovene zlych zakernych ludi a nejakym sposob sa snazim najst pricinu ich chovania.Ale je pravda,ze niektori su naozaj obycajny "hajzli" a nic ine v tom hladat netreba..
Sa mas,ze takto na plazi vegetis:-)Moji kamarati isli na pohodu,tak ani tento vikend nejdem domov.No co uz.Ale aj tu je poriadne horuco,asi sa vybehnem niekam kupat:-)

sofia.sara

nikkus to aj mna mrzi..ale ten kamos sa predsa len vyfarbil...tak ako sa nezdal mi na zaciatku tak sa ukazal a teraz to zaklincoval...je to riadny hlajzlik pred tebou velky kamos a jemu ako tvojmu priatelovi rozprava taketo veci..alebo naopak vtedy ked tebe kydal na priatela...fuj raz davno som ti napisala ruky od neho prec a asi totak malo byt..
inak sway sa mi rata ako vzdy sa snazis nieco aspon malinko pozitivne najst vo veci, ze ci nie je kamos zalubeny.ale myslim si ze ci by bol alebo nie seriozny ludia toto nerobia co on...