Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

čoStým?Nikka

ja som chcela bojovať o neho,posledný víkend som dlho uvažovala a som sa rozhodla, že on mi za to stojí... ale tak to vyšlo teraz, že asi to vzdám. Predvčerom som mu zavolala a mi povedal, že ten "náš kamoš" mu hovoril, že načo so mnou vlastne ešte chodí, že nech sa so mnou rozíjde, že veď si nájde rýchlo inú a tak... nechcel mi veľa rozprávať o tom cez telefón, tak mi povedal, že mi to povie dnes, ale že určite mi to povie, aby som vedela, že aký vlastne je. A som sa ho opýtala, že či si myslí to isté, že či už so mnou nechce chodiť,a on len povedal, že: "Ja som nepovedal, že nie." a ja na neho, že nepovedal ani že áno. A on že v piatok sa porozprávame... a včera sme telefonovali len nejakých 10 min. a to v podstate len on o svojich problémov, žiadna zmienka o mne, ani že jak sa mám, ani nič. A rozprával tak, že som z toho cítila, že so mnou do budúcnosti nepočíta. že on odíjde z tade a tak, že ho tu nič nedrží, že len tá jeho mama, že je chorá... Ale vidím, že to chce s ňou vzdať, že už nevládze s ňou takto ďalej, lebo je to nezvládnuteľné... A fakt si myslím, že náš vzťah je už dávno "mŕtvy". Veľmi sa zmenil, ako môj priateľ... nechápem... Chýbať mu bude, to hej, no čo už...

sofia.sara

ahojte kocky
ja sa dnes chystam n aplaz tak tu zase nebudem ale prisla som vas aspon navstivit:))
nikka to ma mrzi ze sa to takto vykrystalizovalo..no ked sa to uz takto tahalo taku dobu stale nieco a stale sa len ukazal ze to nema asi cenu..ale ktovie mozno budes prekvapena aky on bde prekvapeny ak nadhodis ze rozchod aj ked zamilovany chalan sa sprava inak ako si tu pisala..no co uz..
inak mna tiez zase raz moj nastval..mozno zase pre hlupost ale nejaka som v poslednej dobe vytocitelna:))

sway

Ahojky Nikka,tak si sa rozhodla,ze ti nechybal?:-((Tak drzim palce,nech ten rozchod nieje prilis bolestivy..a vyviedol nieco konktretne,ci uz celkovo si si uvedomila,ze to s nim asi nema cenu?

čoStým?Nikka

ahojte kočky moje.... jááááj...prepáčte, že tu už pomaly ani nechodím...fakt sa ospravedlňujem, ale v práci je to teraz také rôzne, lebo viete, končím o týždeň a rôzne vybavovačky a tak... a vedúca chce teraz všetko vedieť...
Včera som bola v Poľsku...no nádherné veci tam majú, fakt... Mama si nakoniec šaty kúpila, pekné. Ja nie. Pôjdem nabudúce, lebo aj penňazí som nemala veľa a všetko som aj tak premárnila na handričky, opasky a tak... :D Krááááásne... :D
Ináč, s priateľom je to katastrofa...a to fakt a riadna... vo stredu sa vrátil domov z cz, včera som bola v poľsku, tak sme sa nestretli, ale dnes by sme mali. Ak mu do toho samozrejme niečo nevojde, čo dúfam, že nie, lebo sa mi nechce čakať na ďalší deň, kým sa rozíjdeme... som si teda viac než istá, že sa dnes rozíjdeme, a úprimne, ani ma to dajak neštve. možno teraz nie a potom bude, no čo ja viem... už som sa dosť pre neho naplakala, viac už nebudem. A myslím, že bude fakt lepšie, keď každý z nás pôjde svojou vlasntou cestičkou v živote...

darika

Ahoj Sway.Tak kdekolvek uz pojdes,len aby ti to vyslo.S tym panom som volala vcera a sama zo soku z toho dna som zistila,ze to auto bola felicia.Takze pyta 1500 eur.Keby som bola svina,mohla som si zavolat odhadcu a ten by mi vycislil sumu,ktoru by dostal z poistovne.Tak sa to vraj robi.Ale ja by som nemohla spavat,rozbila som mu auto a je to chudacik mravec,ktory si isto cely zivot setril na auto.Povedala som mu,ze nech si pozrie auto a povie mi sumu,ktoru by zaplatil za take iste.Tak mi povedal,ze 1500 eur.Dam mu o 100 viac,nech ma aj za kolky a prepis.Je mi ho luto.
A je mi smiesne,ako sa tu sem tam niekto uplne cudzi nasadi a streli nazor,na ktory sa ho nikto nepytal.Ale to sa necudujem.Stale nas tu pozoruju.Len musia byt sklamani,ze uz nemaju co citat.
Nikka sa neozyva,tak je to medzi nimi asi dobre.Dufam.

sway

Tak Nikka ty nam tu vynadas,ze nechodime a sama to flakas:-))
Darika a co ten druhy vodic,uz sa s nim dalo rozumne dohodnut?Jeeej,ale rada citam ako ti je dobre:-))Aj s rodinou,aj tie pripravne veci na dovcu:-)Super!Ja neviem ci ideme do toho Turecka,ja casto menim na poslednu chvilu:-))Mam dovolenku od 29 a ideme niekam.Ta teta hovorila,ze teraz je v Istanbule strasne horuco a vsade plno ludi,ze by sa oplatilo neskor,len ja musim cerpat dovolenku teraz.Tak sme zatial letenky nekupili a v cestovkach su aj tak lacnejsie par dni pred odletom.Tak mozno najdem nejaky hotel v Turecku a do toho Istanbulu iba na 2dnovy vylet.Alebo nakoniec pojdeme do uplne inej destinacie:-)))Uvidime.Ja este zvazujem Kanarske ostrovy alebo Fr - Nice(tam som bola davno-davno a rada by som sa vratila,len neviem ci bude dost penazi na tuto moznost.

darika

Ahojte kocky.No,neviem ani co napisat,je toho tak vela,ale malo casu.Ale v kazdom pripade sa mam super.Aj som myslela,ze vam poslem par fotiek,ale nechcem zase provokovat.Dnes sme boli zase na kupku s malym,tak som uz teraz cierna.Mna strasne rychlo opali.Prave vedieme debatu,ci zoberieme viec piva alebo vina.Chceme brat tie sudky keineken a v tescu sme nasli v krabiciach 3 litrove vino na capovanie v specialnom baleni.Takze toto je momentalny problem.Sestra uz ma vybavene auto,idu kupit Kia,ked sa vratime z dovolenky,budu ho mat pripravene.Boze,oni nechcu odo mna ani euro.Vraj si mam vyplatit to druhe auto.A na to mi zase dava ta mamina sestra,ze keby nie ich a bla bla bla.
Nokka,ty si hlavicku nezatazuj a hlavne ked je takto pekne.Ja by som ti normalne poradila vybrat sa niekam aj s nejakymi kamaratkami,a riadne si oddychnut.Ked aj za par eur.Nad tym tvojim sa netrap.Bud to ber ako to je,alebo to uplne zahod za hlavu a zacni zit zivot aky si zasluzis.Tak ci tak,este tu nikto nevieme ako to dopadlo,ja ti drzim palce,ale mas este roky,roky pred sebou,uzi si ich tak,aby si na ne nespominala so slzami v ociach,ale s usmevom na tvari.
Sway a vy idete do toho Turecka?

sway

Ahojte:-)
Ja som sa vcera odmlcala,lebo vediem nudny zivot a pomaly som ani nemala co napisat:-)
Darika este sa pred dovolenkou ozvi a potom posli fotky:-)
bon,fuu tak cely den na nohach,si dobra,ze to vydrzis..
NIkka,takze predsa ti velmi nechybal?Ked pises,ze si sa aj rozist chcela?Inak,co hovoris na ten film,pekny ci o nicom?:-))Nejak som nepochopila z toho hmm:-)